ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
Unreal Tournament 2003: ההדלפה  
 
 חכו בסבלנות. הגירסה שדלפה לרשת   
 
אסף גנדלר, גיימר

משחק הפעולה מרובה המשתתפים Unreal Tournament 2003 מתקרב לקו הגמר, כמו גם גרסת ההדגמה המבטיחה שלו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מארק ריין מחברת Epic, פרסם היום בקהילת Unreal Tournament 2003 הודעה מיוחדת למעריצי המשחק, בה הוא מספר על הסיבות לעיכוב יציאתה של גרסת ההדגמה, על הנסיבות שהובילו לדליפת גרסה מוקדמת של המשחק ועל הדברים שנוכל לראות עם יציאתה של גרסת ההדגמה הרשמית לרשת האינטרנט.

הנושא המסקרן ביותר, מטבע הדברים, הוא דליפתה של גרסת ניסוי מסוימת לרשת בימים האחרונים. ע"פ מארק, מומלץ לשחקני הפעולה להתרחק מגרסה זו, ולחכות בסבלנות ליציאתה של גרסת ההדגמה הרשמית: "גרסת הניסוי שדלפה לרשת, מציגה ביצועים בינוניים, חסרה חלק ניכר מהאינטליגנציה המלאכותית של היריבים, כוללת תפריטים לא גמורים ובכלל, מציגה משהו כה מוקדם שעדיין לא ניתן לקרוא לו אפילו 'בטא'".

עוד מספר מארק על גרסת ההדגמה המתקרבת, וחושף שהדבר העיקרי עליו עובדים חברי הצוות הוא שיפור "סייר השרתים", שיאפשר לשחקנים למצוא במהירות ובקלות שרתים פנויים ומהירים עליהם יוכלו לשחק. משחק הפעולה מרובה המשתתפים Unreal Tournament 2003 צפוי להשלים את מהלך פיתוחו בעוד מספר שבועות, ולהציג עשרות שלבים חדשים, נשקים משופרים, גרפיקה חדשנית ואת אותו סגנון משחק ממכר הפופולארי עד היום על שרתי Gamer.


הכתבה באדיבות אתר המשחקים Gamer.co.il
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by