ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הסרט שהולך להיות הדבר הבא 
 
 
עמיחי יעקבי

אחרי שייגמרו הקפיצות של ספיידרמן ותירגע ההיסטריה של מלחמת הכוכבים, הסרט שבאמת יישאר איתנו, הוא כנראה "מיינוריטי ריפורט". שפילברג בתפקיד רידלי סקוט, תום קרוז כהריסון פורד ופיליפ ק. דיק בתפקיד עצמו. 8 קטעים, בצפיה ראשונה מהסרט שאולי יהיה "בליייד ראנר, 20 שנה אחרי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בדיוק אחרי 20 שנה. שפילברג מביים, קרוז מככב, והתסריט מבוסס על סיפור קצר מאת פיליפ ק. דיק (בלייד ראנר) – שילוב מנצח, שלא דורש דמיון מפותח במיוחד כדי להבין את הפוטנציאל הקולנועי שלו.

הזמן: 2054, המקום: משטרת וושינגטון. תום קרוז הוא מפקד המחלקה המיוחדת לפשעים עתידיים, שנעזרת בכוחות על טבעיים של קוראי מחשבות, כדי לעצור רוצחים עוד לפני שהם מספיקים לבצע את זממם. עולמו של קרוז משתנה מהקצה אל הקצה, ברגע שהוא עצמו מואשם ברצח עתידי של אדם שהוא אפילו לא מכיר, ובכך הופך מצייד לניצוד.

שפילברג וקרוז ידעו שהמאבק על כיס הצופים הפעם הולך להיות קשה מתמיד – ספיידרמן ומלחמת הכוכבים כבר יושבים בצפיפות על משבצת המדע הבדיוני, ולמרות שהתסריט של Minority Report מוצלח בהרבה, לא יהיה פשוט לשכנע את הצופים לראות גם את הסרט החדש. ב- Minority Report לא הסתפקו בעלילה המצויינת, והסרט עמוס באפקטים מדהימים וקטעי אקשן נועזים, שקרוז התעקש לבצע בעצמו.

לקראת צאתו של הסרט, פלאי הטכנולוגיה גאים להזמין אתכם לביקור מאחורי הקלעים של Minority Report, ולחשוף בהקרנה פרטית 8 קטעים מתוכו, שטרם נראו.

הסרטים של שפילברג תמיד יצרו סביבם רעש תקשורתי ודיון פילוסופי, ומעניין אם במרחק הזמן, כשיתפוגגו ענני יחסי הציבור והפרסום, יצליח Minority Report להביס את ספיידרמן ומלחמת הכוכבים. מה דעתכם? אתם מוזמנים לרשום התרשמויות, מחשבות והימורים, במנגנון התגובות לכתבה.

צפייה נעימה.

הטריילר (לצפייה: רגיל, מהיר)


 
 
מאחורי הקלעים - רגיל , מהיר
 
 
שלוש עשרה דקות - רגיל , מהיר
 
 
 
מה ההבדל? - רגיל , מהיר
 
 
מי שחופר בעבר - רגיל , מהיר
 
 
הוא טמן לי פח - רגיל , מהיר
 
 
הקפיצה - רגיל , מהיר
 
 
אל תברח - רגיל , מהיר
 
 
המרדף - רגיל , מהיר
 
 
מקצוען - רגיל , מהיר
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by