ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
רפסודי לייקוס - שירות מוזיקה אינטרנטי חדש 
 
 עדיין לא צורב. שירות לייקוס רפסודי   
 
מערכת חיים ברשת

השירות יתן גישה בתשלום לאלפי אלבומים של ארבע חברות תקליטים גדולות, תמורת בין 5 ל-10 דולרים בחודש. הורדה וצריבה תתאפשרנה בהמשך השנה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות מוזיקה אינטרנטי חדש, Lycos Raphsody שמו, הושק היום (שלישי) על ידי חברת טרה לייקוס הספרדית ואתר Listen.com. השירות יספק מוזיקה של ארבע חברות תקליטים גדולות, אולם בשלב הראשון יוכלו המנויים רק להאזין לשירים, ולא להורידם. טרה לייקוס, שמחזיקה בין השאר בפורטל לייקוס, מחפשת מקורות הכנסה חדשים, בעקבות הירידה ברווחים מפרסום.

השירות יאפשר למנוייו להאזין ליותר מעשרת אלפים אלבומים של ארבע חברות המוזיקה וורנר מיוזיק גרופ של AOLTW, חברת BMG של ברטלסמן, EMI Records Music של EMI וסוני מיוזיק אנטרטיינמנט של סוני. מנכ"ל Listen.com, סקוט ריאן, אמר שהחברה נמצאת במגעים גם עם Universal Music של ויוונדי יוניברסל.

בשלב מאוחר יותר השנה יאפשר השירות גם להוריד ולצרוב את השירים. "אנחנו עובדים על זה עם לייקוס", אמר ריאן. "לעת עתה, יש כמות משמעותית של אנשים שמאזינים אונליין, ועלינו לטפל בהם". לפני שהשירות יציע הורדה וצריבה של שירים, תצטרך החברה לדון עם חברות התקליטים על כך. ריאן אמר שהוא כבר החל בשיחות כאלה.

השירות הושק לתקופת ניסיון חינמית (רישום בלבד, ללא צורך בכרטיס אשראי), שתסתיים ב-17 לחודש. אחרי הרישום יש להוריד ולהתקין את תוכנת השירות. בהמשך, יוכל כל גולש להירשם חינם לשירות Raphsody Preview, שמספק קטעים בני שלושים שניות מכל שיר ומספר מוגבל של "תחנות רדיו", או לתת את מספר כרטיס האשראי ולקבל מנוי ניסיון מלא בחינם למשך שבעה ימים, שאחריהם יצטרך לבחור אם לעזוב את השירות או להמשיך למינוי בתשלום.

תמורת 9.95 דולרים לחודש ניתן להאזין לכל שיר בכל זמן, ואילו תמורת 4.95 מקבלים חמישים "תחנות רדיו" עם רשימות שידור קבועות, שניתן לדלג בהן על שירים.
 

רוצים לדבר על זה?

 
היכנסו לפורום תרבות דיגיטלית או לפורום מוזיקה בנענע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by