ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
ברוך שלא עשני נהגת מירוצים 

ברוך שלא עשני נהגת מירוצים

 
 
 צוות המומחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אני מתעניינת מאוד במירוצי פורמולה .1 ברצוני להיות נהגת מירוצים כשאהיה גדולה. איך אוכל להתקבל למקצוע?
ניצנית כהן, רמת השרון


 

הרב משה דוד ח"י בוסקילה, הרב המוטורי הראשון לציון, עונה:

ה` צבאות עשה אהההנ אהההנ הונדה!
 ה` צבאות עשה אהההנ אהההנ הונדה!   
חן חן לך ניצנית היקרה, שאת מתעניינת במשהו מוטורי בכלל ובפורמולה אחד בפרט, שנאמר: "בור כרה ויחפרהו, ה` צבאות עשה אהההנ אהההנ אהההנ הונדה!" (מסכת שמנים-דלקים, תוסף ג` למנוע, שם, שם).

אבל ברצוני להגיד לך ניצנית היקרה, בתור הרב המוטורי הראשון לציון, שאין לי ברירה אלא להגיד לך: אסור אסור אסור לאשה להיות נהגת בכלל ומירוצים בפרט, שאשה-נהגת זה נגד הטבע ונגד התורה, ואשתי הצדקת במיוחד, למשל. הנה רק אתמול נהגה בעגלה של סופרמרקט - בסופרמרקט - ודרסה אצבע קטנה של רגל ימין של כבוד הרב, זה אני.

דרסה חזק.

דרסה אחחח, כואב.
 
 
שקל וחומר, אם היה לזה מנוע. וקל וחומר עוד, אם היה לזה מנוע טורבו שנוסע וווש מהר מהר, כמו בפורמולה אחד. היתה יכולה רחמנא ליצלן לדרוס כל הקניון. ככה זה אשה. מצד שני, עושה בורקיטוס עשר. בורקיטוס תפוחי אדמה, לפעמים פטריות. לפעמים תפוחי אדמה. לפעמים עושה גם מרק. מרק תפוחי אדמה, בעיקר.

לפעמים עושה גם שניצל. עם פירה. פירה זה תפוחי אדמה גם כן. לפעמים עושה קומפוט טעים לקינוח. קומפוט תפוחי אדמה, עושה. הכל בגלל המנהל של הסופרמרקט, שהכריח אותנו לקנות את כל השק של התפוחי אדמה שדרסה עם העגלה. כבר שבוע כבודי אוכל תפוחי אדמה עוד ועוד. נמאס! ורק לחשוב חס וחלילה, אם היתה נוהגת באוטו של פורמולה אחד, וואי וואי. היתה דורסת כל המחסן של התפוחי אדמה. כבודי היה אוכל את זה עד שבועות.

ככה שתירגעי, ילדה חמודה. פורמולה אחד זה טוב בשביל גברים, ובמיוחד בשביל גברים גויים. אלה, יודעים לעשות עם ההגה ימינה, שמאלה, יש להם ידיים חזקות, אלה. אחר כך מנצחים, שמחים, אשה שלהם באה משפריצה עליהם שמפניה.

שמפניה!

עם בועות!

טעים!

לא כמו אצל כבודי, שמשפריצה עלי מיץ תפוחי אדמה. הבנת אותי?

-----------
כל שאלה, כל תהיה, כל בעיה - המומחים שלנו לשירותכם
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by