ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
איך לעשות מה 

איך לעשות מה

 
 
יוני  שדמי

איך לקרוא עיתוני רשת גם כשלא יושבים מול המוניטור, איך לקבל השראה, ואיך לצווח על המחשב. שלוש תוכנות שוות.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Newzprint 2.0

מאות מקורות. ניוזפרינט 2.0
 מאות מקורות. ניוזפרינט 2.0   
אני לא אומר, יופי של דבר, האינטרנט הזה. אתרים, משחקים, צ`טים, דפדפנים, צחוקיות ושיגועים. אלא שלפעמים, צריך להודות, הפורמט של העולם הישן עדיף. הדוגמא הקלאסית היא, כידוע, אותה התכרבלות מיתולוגית עם פוך (לאן הלכת, יא חורף?) ו"הרפתקאות גוליבר", למשל, בגרסת הנייר הטובה והישנה, לעומת נשיאת מחשב נייד עם גרסה אלקטרונית, מורטת עיניים ומחרבת רשתית, של אותו הסיפור הממש.

ניוזפרינט משתמשת במבנה הקלאסי של עיתון - עמוד ראשי, טורים, כתבות - ומחליפה את הטקסט המסורתי בתוכן דינמי ואקטיבי מהאינטרנט. החומרים נשאבים ממאות מקורות, מהפי.סי. מגזין, דרך הלה-מונדו והג`רוזלם פוסט, ועד לאי.בי.סי ניוז. הכי שווה להדפיס, לקבל מהדורת עיתון אלקטרונית, פרסונלית ותפורה אישית, ולקחתה אחר כבוד לשירותים הקרובים.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 3.3 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 

Success

``בשנייה בה תתחיל לדבר על מה יקרה אם תפסיד - הפסדת``
 ``בשנייה בה תתחיל לדבר על מה יקרה אם תפסיד - הפסדת``   
"רק המעז להיכשל בענק מסוגל להצליח בענק". "גאונות היא אחוז אחד השראה ותשעים ותשע אחוז זיעה." "הראה לי אדם שמפחד להראות רע, ואראה לך אדם שקל להביסו". מציל המסך החביב הזה, שנקרא, בפשטות, "הצלחה", ימלא אותך בהשראה ובמוטיבציה, אם להאמין להבטחות החברה.

התוכנה כוללת מאות ציטוטים של "מנהיגים, מורים, מובילים", ומלבד הפונט הססגוני בו נכתבים כל הציטוטים, היא כוללת גם עשרות צילומים (אף הם אמורים לעורר המוזות) של נופים מלאי הוד. רוחני.
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 1.8 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT

 

Web-Talkit

העתיד? טוקאיט
 העתיד? טוקאיט   
פיקוד קולי, אומרים כל הגדויילים, הוא העתיד. לא עוד עכבר דביק, די למקלדת המטונפת, עוד כמה שנים, כל פנטיום יגיע בילט-אין עם צ`יפ נעשה ונשמע. בינתיים, נאלץ להסתפק ב"טוק-איט".

מעבר לעובדה שמדובר בקונספט זוהר, השימוש עצמו די מייגע: בכל פעם שרוצים לרדת שורה בדפדפן, למשל, צריך להגיד "למטה" בדבקות ובכוונה גדולה. תענוג קטן. היתרונות? חדשני, שונה, ובסיטואציות מסוימות, למשל גלישה קצרת-טווח ואפקט ה"בואי תעלי אלי לחדר יש לי מחשב מה זה מגניב", הוא עדיף על העכבר הסטנדרטי.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 1.6 מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT, כרטיס קול, מיקרופון
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by