ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

ריקודי פלמנקו סוערים, ציפורניים מטופחות, חניון בתל אביב, מוזיקה בהשפעת טולקין ולהקה ישראלית צעירה הם רק חלק מהאתרים שהבאנו לכם השבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flamenco.Org

 
לאחר שבשבוע שעבר עסקנו כאן בסלסה, הרי שהשבוע אנחנו עם ריקוד לטיני אחר, מגוחך לא פחות - פלמנקו. ניתן לנווט באתר באנגלית ובספרדית, לקרוא ראיונות עם אמנים מובילים בתחום, להוריד קבצי מוסיקת פלמנקו, לעיין בביוגרפיות של גדולי הריקוד הספרדי, וגם לספק פרנסה לאתר באמצעות חנות וירטואלית גדולה של מוצרים נלווים.
 

E-Nail

 
חברת סופרנייל הישראלית, העוסקת מזה כ-25 שנה בתחום טיפול וטיפוח היד והציפורן, E-Nail.co.il&id=44159 target="NanaArticleNewWin">הקימה חנות וירטואלית סבירה למוצריה, ביניהם כלי מניקור ופדיקור, פצירות, קישוטי ציפורניים, אמבטיות ותכשירי ספא. בנוסף, ניתן לקבל פרטים ולהזמין קורסים וסדנאות מקצועיות בנושאי טיפוח הרגל, למתעניינים ולאנשי מקצוע.
 

אתר הנצחה לויקי ומוטי

 
ויקי כהן ומוטי בוטיל הכירו לפני תשע שנים, ואמורים היו להתחתן בחודש יולי שעבר, לולא קטע אסון ורסאיי את תוכניותיהם המשותפות בסוף מאי 2001. באתר הזיכרון לשניים אפשר לראות את ההזמנה לטקס הכלולות של הזוג ואת מקום מנוחתם, לצפות בתמונותיהם מתקופות שונות ולקרוא על האסון ועל קורבנותיו האחרים.
 
 

חניון בית רומנו

 
תודה לאל שיש אינטרנט. אחרי שנים רבות בהן מיעוט נבחר מתושבי גוש-דן זכו להכיר - או לדעת כלל על קיומו - של החניון של בית רומנו, הממוקם ברחוב יהודה הלוי 14, דברים משתנים. לאחר כל אותן שנות אלמוניות מאונס, פורץ אתר החניון לאוויר האינטרנט. מעכשיו יכולים כל מחפשי החניה, ואף הציבור הסקרן כולו, לעיין במחירון, לבדוק את יתרונותיו של המנוי החודשי ולקבל הוראות הגעה מפורטות.
 

אתר ללימוד שחמט

 
אתר האינטרנט ללימוד שחמט (גירסה 1.0, חשוב לציין), הוא פרוייקט הגמר של שני הנדסאי תוכנה, ולדימיר שפירא ודימה שאולוב, שביססו את התוכן על ספרי שחמט ברוסית. החלקים הלימודיים באתר דורשים רישום מוקדם הכרוך בתשלום, משום מה, אך בחלקים הפתוחים לכל הגולשים, ניתן למצוא היסטוריה מקיפה של המשחק העתיק, קישורים ורשימת אלופי העולם בכל הזמנים.
 

בחזרה לארץ התיכונה

 
המלחין אופיר ירושלמי מעיד על עצמו כי עולמו המופלא של טולקין ריתק אותו מאז שהיה ילד. בהשראת הטרילוגיה המפורסמת של הסופר הבריטי, "שר הטבעות", חיבר ירושלמי קטעי מוסיקה, המושפעים ממסעותיהם פרודו, גנדאלף, אראגורן ושאר אנשי חבורת הטבעת. באתר מספק על עצמו המלחין מעט מידע, וכמובן, את הקטעים להורדה.
 

מורפיום

 
לאחר הפסקה קצרה, חוזר תת המדור הפופולארי והנועז "רוק ישראלי ברשת", והפעם, להקה המורכבת משישה חברים צעירים. המעריצים שבדרך יוכלו ללמוד פרטים רבים על אליליהם בזכות שאלון פולשני, לבהות בהרבה מאוד תמונות, לקרוא מילים, להוריד שירים, אבל בשום אופן לא ללמוד משהו על הלהקה עצמה. אה, ולא ברור אם זה סוג של הומור או ברצינות גמורה, אבל הלהקה האהובה על ארבעה מהחברים היא קווין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by