ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אקשן, גברים שעירים וסנדי בר. אתרי השבוע 

אקשן, גברים שעירים וסנדי בר. אתרי השבוע

 
 
אחי רז

הרבה דברים אפשר לעשות השבוע: לנסות טיולי אקשן בארץ או לחפש עבודה בחו"ל. אפשר לאמץ כלב או חתול (בעיקר אם אתם ראשל"צים) או ליהנות מתוכנית התרבות "חוצה ישראל". ואפשר גם להתפעל מהאתר הצבעוני של סנדי או מהאתר הצבעוני לא פחות של גברים עם גב שעיר במיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טרק ים

 
חברת טרק ים הוקמה כמועדון צלילה לפני 25 שנה, באכזיב. מאז התרחבה פעילות החברה, וכיום היא פועלת בתחומים שונים בענף התיירות, כמו ארגון ימי כיף לקבוצות המשלבים פעילות ים וחוף, טיולי ג`יפים בגליל וטיולים מודרכים. האתר החביב כולל תיאור מפורט של הפעילויות המוצעות, תמונות רבות ומידע על החברה.
 

וורק פרמיט (Work Permit)

 
חיוני מאוד עבור מי שכבר החליט להסתלק מכאן, ורק מחפש איך לעשות את זה בלי שיגרשו אותו חזרה אחרי כמה חודשים, או שייאלץ לקבץ נדבות ברחובות סידני. הסניף הישראלי של החברה הבינלאומית, מציע למחפשי עבודה, אנשי עסקים, שכירים וסתם מהגרים, עזרה בהשגת אישורי עבודה ושהייה במדינות כמו בריטניה, ארה"ב, אוסטרליה, גרמניה, יפן ורבות אחרות. האתר אמנם כתוב באנגלית, אבל הוא בהיר מאוד וכולל את כל מה שצריך לדעת.
 

סנדי בר

 
האתר החדש והרשמי של אחת הדוגמניות הישראליות המצליחות ביותר בשנים האחרונות, כתוב, משום מה, כולו באנגלית, ועשוי, כמו האתר של קסטרו, כולו בפלאש. המתעניינים ברזומה המקצועי ובקורות החיים של בר יוכלו למצוא אותם בפירוט רב, אבל גם מי שסתם בא בשביל התמונות, עשוי לצאת מרוצה, בזכות מבחר רחב של צילומי דוגמנות מכל הקריירה הארוכה והמפותלת שלה.
 
 

ראשון אוהבת חיות

 
כמו אנשים ועיריות רבות אחרות, מסתבר שגם ראשון לציון אוהבת חיות, אם כי בעיקר כלבים וחתולים. "ראשון אוהבת חיות" היא קבוצה הנמצאת בשלבי התארגנות, לקראת הקמת עמותה, שאמורה לפעול למען רווחתם וזכויותיהם של בעלי החיים בעיר. האתר כולל מדור אימוץ, טיפים ועצות לגידול חיית מחמד, מידע בנושא עיקור וסירוס וקישורים לאגודות ועמותות בתחום.
 

ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה

 
ההתאחדות הלאומית לספורט הרכיבה היא הגוף הישראלי הרשמי היחיד בתחום, והיא מרכזת תחתיה תחומים כמו קפיצות ראווה, רכיבה אמנותית, נעיצת רומח (נשמע מעניין), סיבולת ומרוצים. ניתן למצוא מידע רב על ההתאחדות, הענפים השונים, מועדי תחרויות והרשמה, לצד רשימה של נותני שירותים בתחום, לנוחות הספורטאים והסוסים. לשם השוואה, אגב, להתאחדות הכדורגל הישראלית - ענף הספורט הפופולארי ביותר בעולם ובמדינה - אין אתר אינטרנט.
 

Hairy Back.Com

 
העמודים המטרידים הללו מוקדשים לאנשים המתגאים בגב שעיר במיוחד - וזו גם, למי שלא ניחש, פינת הביזאר שלנו להיום. למרות זאת, האתר רציני לחלוטין (כנראה מפני שמדובר בתופעה רצינית לחלוטין), והוא כולל מאמרים מקצועיים, פורום תמיכה, מידע כללי על התופעה, וכמובן, גלריית תמונות עשירה.
 

חוצה ישראל

 
אתר הבית של תוכנית האירוח מתוצרת הטלוויזיה החינוכית, "חוצה ישראל", בהנחייתו של דב אלבוים. ניתן לחפש מידע על כל אחת מהתוכניות ששודרו, על פי האורחים באולפן או על פי מועד שידור התוכנית, לקרוא על נושא התוכנית, ולשלוח בקשה לשידור חוזר. בכל מקרה, ניתן גם לרכוש קלטת באמצעות דואר אלקטרוני. האתר נעים מאוד וקל לניווט, ומפתיע באיכויותיו הפשוטות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by