ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא 25.5 

עולמנו המופלא 25.5

 
 
ליעד לבנה

מסענו השבוע מתמקד בשני צירים עיקריים - כלא ומוות. וגם קצת סקס. הפעם נפגוש אסיר נמלט שלא נמלט, קולגה שלו (לא מאותו כלא) שמצא דרך מקורית להכניס את אשתו להריון, אפילו שאסור לו לפגוש אותה, בנוסף, נפגוש את (כנראה) אבי הטרנווסטיטים ולבסוף - נכיר גרמני חביב שהיתה לו ידידה טובה. עד הקבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שביל הבריחה הקצר

לפחות הצליח להתחמק מתורנות מטבח. אסיר
 לפחות הצליח להתחמק מתורנות מטבח. אסיר   
את מסענו בעולם נתחיל השבוע בקנדה - או, ליתר דיוק, בכלא הקנדי: השבוע נתפס שם אסיר נמלט - כשהוא, בואו נאמר, לא ממש רחוק מהסורגים.

ריימונד טודור, רוצח כפול מכלא דראמהלר, ממש לא אהב את הכלא. ככה זה כשאתה מרצה שני מאסרי עולם. אבל שלא כרוב האסירים, ריי נעלם מתאו ב-26 למרץ השנה, והמשטרה, למרות מאמצים ניכרים, לא הצליחה לאתרו. יותר מזה: הם אפילו לא הצליחו לגלות איך הוא ברח.

העניין הזה, נתיב הבריחה של ריי, הטריד את שלטונות הכלא במיוחד: הם פשוט לא הבינו איך הוא יצא מהכלא. השבוע, חודשיים אחרי הבריחה הנועזת, באה להם ההארה: ריי לא ברח - הוא עדיין בפנים. יחידת כלבנים שהוזעקה לכלא החלה לסרוק את המקום, וביום שישי האחרון נמצאה האבידה.

מסתבר שריי החליט שבחוץ טוב יותר, יצא דרך תעלות האוורור, והחל לחפש דרך החוצה. בגלל השמירה ההדוקה הוא לא הצליח לצאת מהכלא, והסתובב בתעלות האוורור ובחלקים שונים של הכלא. חבריו האסירים הביאו לו אוכל, אבל הוא רזה ב-14 קילוגרם. מעבר לכך, דיווחו שלטונות הכלא, מצבו היה טוב בהחלט.
 

ילד של אהבה

הדואר לא בא היום
 הדואר לא בא היום   
ומכלא אחד, לכלא אחר: וויליאם גרבר, אחד אמריקני, הורשע באיומי טרור ובשימוש בנשק ובסמים, ונשלח לחופשה של 111 שנים בכלא איירונווד בקליפורניה.

אבל בבית חיכתה לו אוולין, רעייתו, שלא טעמה את טעמו של כלא, ונותרה לבדה עם הזכרונות. בצר לה החלה האישה האוהבת לכתוב בבעלה מכתבים לוהטים (שהפכו, אגב, למצרך החודש בין חרמני הכלא). אחרי כמה מכתבים כאלה, גרבר נזכר במחויבות הגבר כלפי אשתו וכלפי האל, והחליט לעשות עם זה משהו. הוא החליט להכניס את אשתו להריון.

מתוך תחושת צדקת הדרך פנה גרבר לשלטונות הכלא, וביקש מהם לבלות לילה אינטימי עם זוגתו. אבל כשאתה שפוט ל-111 שנה, אף אחד לא שם עליך יותר מדי. בצר לו, התעורר בליבו של גרבר רעיון חדש: הוא החליט לעבר את אשתו דרך הדואר.

נשמע לכם לא הגיוני? טוב, אתם משתמשים באנטומיה שלכם, אבל דבר לא היה יכול לעמוד בדרך להגשמת הגבריות שלו. וכשהדרכים החוקיות נחסמו בפניו – החליט לגייס את קדמת הטכנולוגיה ושרותי הקהילה לציבור הרחב ולשלוח דגימת זרע נדיבה באמצעות הדואר הפדרלי המהיר.

מאוד היינו רוצים לדווח לכם על ההפי אנד ועל התינוק העגלגל והמגרגר שהאם חובקת (בהעדר האב, כמובן), אבל לצערנו לא נוכל. בקשתו של גרבר לא התקבלה, והוא אף הפסיד בערעור. אולי בגלגול הקארמה הבא.
 

דראג-קווין מהעבר

שלד עליז
 שלד עליז   
יש עוד אנשים שלא מוצאים שימוש לאנטומיה הפרטית שלהם. בחלק מהמקרים אנשים כאלה עוברים ניתוח לשינוי מין, קוראים לעצמם דנה ושרים באירוויזיון. אבל האפשרות הזו - הנאה כשלעצמה - יכלה להיות רק חלום אצל טרנסג`נדריסט קדום, שעצמותיו נתגלו השבוע בבריטניה.

השלד, שהתגלה בצפון יורקשייר, נמצא עטור תכשיטים למכביר, וככל הנראה השתייך לסריס רומי מהמאה הרביעית לספירה. זהו ממצא ראשון מסוגו בעולם.

ד"ר פיט ווילסון, הארכיאולוג הממונה על החפירה בה נמצא השלד, הסביר כי "זהו הגבר היחיד מהתקופה הרומית, שנמצא מקושט כל-כך בתכשיטים. ככל הנראה, הוא היה `גאלוס` - נזיר שסירס עצמו לכבוד האלה סיבל, וסביבתו התייחסה אליו כאל
טרנסווסטיט".
 
 

עזה כמוות האהבה

בובה מתנפחת ושני ידידים
 בובה מתנפחת ושני ידידים   
ומקבר אחד לקבר אחר: קארל-פרידריך לנץ, גרמני אחד מבון, נפרד מאשתו לפני עשר שנים - ומיד מצא אהבה חדשה. לאחרונה הוא עתר למחלקת הקבורה העירונית, וביקש להיקבר עם אהובתו, בובה מתנפחת במקצועה.

"אני מבקש מכם, בכל הכבוד הראוי, לבחון את בקשתי ולאשר לבובת המין המתנפחת שלי להיטמן ולנוח לצידי בקברי", כתב קארל. "אני סמוך ובטוח שהיא לא תפריע, ודאגתי היחידה היא ניחוחו האיום של הלייטקס ממנו היא עשויה. עם זאת, יש לציין שבמצבי העתידי, הדבר לא יפריע לי".

שלטונות העיר, ברצינות גרמנית לחלוטין, בדקו היטב את גוף הלייטקס של הבחורה הלוהטת - בעיקר כדי לבדוק שהיא ידידותית לסביבה באותה מידה שהיא ידידותית לקארל. לאחר בדיקה מדוקדקת הם אישרו את הבקשה, ולקארל המאושר לא ישעמם יותר
בקבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by