ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תחזית דו שבועית - המשפחה והיחסים  

תחזית דו שבועית - המשפחה והיחסים

 
 
יאיר טריבלסקי

התחזית הדו שבועית בתחום משפחה ויחסים של האסטרולוג יאיר טריבלסקי מאתר Mystic-Age : מרקורי עובר למאזניים וזה הופך את כולנו להרבה יותר רכים, מקשיבים וזוגיים. אמן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתוך אתר Mystic-Age

מצב הכוכבים האירוע המשמעותי ביותר בשבועיים האלה, הוא מעבר כוכב מרקורי למזל מאזניים. זה הופך את כל התקשורת של בני תאומים ובתולה להרבה יותר מעודנת, רכה ואפילו זוגית. התקשורת הזו תאפיין גם בשבועיים הקרובים את בני הקשת והדגים, ותשפיע גם על המאזניים, טלה, סרטן וגדי: אלה ילמדו סוף סוף לדבר על מה שמציק להם, יהיו מודעים יותר לזולת, ורגישים יותר לצרכיו. לאלה שמנהלים קשר עם בני מזלות אלה - זה הזמן לדבר איתם, לתקשר איתם, ולהוציא הכל.
 

טלה

 
שבוע 1 ראשון ושני - הירח במזל גדי, מכריח אתכם להתרכז בקריירה, למרות שבפנים מתחשק לכם לעשות בדיוק ההפך. נסו להיות פחות חמדניים. שלישי רביעי וחמישי - ימים חברתיים במיוחד, בהם כדאי להשקיע בחברים, מכרים, ידידים וקרובי משפחה. צאו לבלות, ואל תישארו בבית. שישי ושבת - ימים לא מומלצים לאקשן אקטיבי. מנוחה בחיק המשפחה, הרהורים נוגים, אוכל דיאטטי - אלה ההמלצות שלי.

שבוע 2 ראשון ושני - הירח נמצא במזל טלה, ואלה הימים הטובים שלכם. נסו להעביר אליהם את כל האקשן, בעיקר פגישות חשובות מכל הסוגים. שלישי רביעי - הכסף הופך להיות חשוב יותר מהרגיל בימים האלה.

חשוב דווקא עכשיו לנסות לחסוך אותו, או להוציא אותו בצורה מבוקרת. חמישי ושישי - ימים בהם אתם חוזרים להיות ילדים, הן מבחינת המחוייבות שלכם, והן מבחינת ההתנהגות.. זמן טוב להשקיע בילדים, ולשחק איתם. שבת - יום ביתי, שבו מאכליה של אמא ופינוקיה של סבתא יהיו בראש מעייניכם. בן\בת הזוג והילדים מפנקים אתכם. תנו לארוחת הצהרים להפוך לאירוע מרכזי ומסעיר.
 

שור

שבוע 1 ראשון ושני - את הימים האלה כדאי להקדיש לחשיבה על התפתחות אישית.
חוג יצירתי, טיפול אלטרנטיבי, נסיעה רחוקה - זמן לתכנונים. שלישי רביעי וחמישי - הימים האלה יתאימו לקידום הקריירה שלכם בעולם, וקבלת החלטות לגבי הכיוון שהיא לוקחת בעתיד הקרוב. שישי ושבת - ימים חברתיים.
זהו זמן להזמין אליכם קרובים ומכרים, ולחגוג בצוותא. אקשן חברתי מכל הסוגים מומלץ בימים האלה. שבוע 2 ראשון ושני - בימים האלה כדאי להימנע מפעילות פיזית לא הכרחית, להיזהר בכבישים, ולא לפעול מאחורי גבם של אנשים אחרים. תנו להם לעבור בשקט.

שלישי ורביעי - הירח במזל שור בימים האלה, והם הימים הטובים שלכם. נסו להעביר אליהם פגישות חשובות, ושיחות משמעותיות. חמישי ושישי - למרות המצב האופטימי יחסית בתחום הכספי, עדיין מתגלות דאגות בתחום הזה בימים האלה. זמן לפתוח תכנית חסכון. שבת - יום נפלא לאירוח מכל הסוגים, ולניקיון יסודי (כמו שאתם אוהבים). בכל מקרה, כדאי להישאר בבית.
 
 

תאומים

 
שבוע 1 ראשון ושני - ימים בהם כדאי להיזהר מעייפות יתר, בעיקר בפרוייקטים הקשורים לאנשים אחרים. אל תיקחו מחויבות שלא תוכלו לעמוד בה. שלישי רביעי וחמישי - ימים חביבים למדי, שבהם האנרגיות שלכם משתלבות להפליא באלה של אנשים אחרים. שתפו פעולה בכל תחום. שישי ושבת - ימים שדווקא בהם, במקום לנוח, אתם עסוקים בתכנונים למיניהם, בנושאים קרייריסטים כאלה ואחרים.

קחו אויר, וצאו לחיק הטבע. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם אתם מתפנקים ונהנים, ומשקיעים הרבה יותר מהרגיל בילדים שלכם ושל אחרים. צעצועים, משחקים - אלה הימים לאקשן. שלישי ורביעי - ימים בהם כדאי להיזהר מאקשן מוגזם. אתם עייפים מהרגיל, וכדאי דווקא עכשיו לנוח הרבה, להירגע, ולראות סרט טוב. חמישי ושישי - הירח במזל תאומים, וזה אומר שאלה הימים הטובים שלכם.

נסו להעביר את כל הפגישות החשובות השבוע לימים האלה. שבת - למרות הצורך במנוחה, הצורך בכסף גדול יותר. יום טוב לחשוב על מקורות הכנסה נוספים, ולהתחיל כבר ביום ראשון לעבוד בכוון.
 

סרטן

שבוע 1 ראשון ושני - הירח במזל גדי, שם את הדגש בימים האלה על הזוגיות שלכם. זהו זמן טוב להקשיב לצרכיי בן\בת הזוג, ולפתוח דברים לעומק. שלישי רביעי חמישי - ימים בהם נושא הכסף משחק תפקיד חשוב בחייכם, בעיקר כשהמדובר בכספים של אחרים. זמן להשקיע כסף, או לשבור תכנית חסכון. שישי ושבת - ימים בהם אתם משקיעים בעצמכם, בעיקר בתחום המנטלי. סרט, ספר, הצגה - כל מה שפותח את הראש, וגורם לכם לחשוב. קחו את המשפחה לטיול קצר. שבוע 2 ראשון ושני - הקריירה דורשת מכם בימים האלה הרבה יותר מהרגיל. נסו להתרכז במה שמטריד אתכם באמת הקשור אליה. אל תוציאו יותר ממה שאתם יכולים.

שלישי רביעי - ימים חברתיים במיוחד. זהו זמן טוב לצאת ממגדל השן הסגור, ולבלות עם חברים, ידידים ומכרים, והרבה אקשן חברתי. חמישי ושישי - ימים בהם כדאי מאוד להיזהר מתאונות קטנות ומרגיזות, עייפות יתר, והרבה הרבה עבודה. נסו לנוח יותר, ולא להתאמץ מדי. שבת - הירח במזל סרטן, וזה אומר שזה היום הטוב שלכם השבוע. זה הזמן להזמין את כולם להתארח אצלכם, ולבשל בגדול כמו שאתם יודעים.
 

אריה

שבוע 1 ראשון ושני - הירח נמצא בבית העבודה שלכם, וזה אומר שלשם שינוי אתם משקיעים בעבודה הרבה יותר ממה שאתם רגילים. לא נורא.
שלישי רביעי חמישי - ימים בהם אתם צריכים לקחת בחשבון הרבה ביקורת, ולא כולה בונה.. בן\בת הזוג עלול לכעוס או להגדיר מחדש יחסים.
שישי ושבת - ימים ענוגים, בהם חלק מהקושי מתפוגג, ובמקומו צצים מחדש זרעים של אהבה ורגש. נסו להתמסר, במקום לכעוס על עצמכם. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם אתם יכולים לחזור לאנרגיה הטובה שלכם, בלי לעשות חשבון.

זהו זמן ליזמות אקטיביות בכל התחומים, בעיקר הרומנטי. שלישי ורביעי - ימים בהם כדאי להיזהר שלא להיכנס ראש בראש עם מישהו מהעבודה, ובטח לא עם הבוס. שליטה תביא לכם עמדת זכייה. חמישי ושישי - ימים נעימים יותר, בהם כדאי לצאת קצת מהשגרה, ולקחת אתכם גם את בני הבית הקרובים. חיק הטבע, נשמע כמו מקום מתאים. שבת - יום בו כדאי לא לעשות גלים, לא בעימותים ולא בתחושת תסכול. זהו יום מתאים למנוחה, ולא לאקשן ומאמץ יתר.
 

בתולה

 
שבוע 1 ראשון ושני - ימים בהם כדאי לתכנן נסיעה רחוקה, ולטווח ארוך. זה בהחלט ישפר את מצב הרוח שלך, שנמצא במצב קצת אגרסיבי כעת.

שלישי רביעי וחמישי - עבודה הוא המקום אליו אתם בורחים בימים האלה, ואותו אתם מכירים כל כך טוב. נסו למצוא גם זמן למשפחה. שישי ושבת - נושא הזוגיות נמצא בראש סדר העדיפויות בימים האלה. יתכן ובן\בת הזוג לא מרוצים, ומעבירים עליכם ביקורת.

נסו ללמוד ממנה. שבוע 2 ראשון ושני - יום קצת אגרסיבי, שבמהלכו אתם עשויים לריב עם אדם קרוב, או בוס בעבודה. במקום להגיד מה אתם חושבים, נסו להתאפק ולהשקיע בעצמכם, בעיקר בחיק בן\בת הזוג. שלישי ורביעי - יום קצת יותר רומנטי, שבו הרגשות עלולים להכנס לקונפליקט מול ההגיון הקר שלכם. נסו להיות פחות הגיוניים, ויותר לפעול מהלב. חמישי ושישי - יום בו אתם מגלים אמביציה לא קטנה, אבל נדמה לכם שהעולם פועל נגדכם, ואתם צריכים להשקיע כפל מאמץ. נסו להתאמץ פחות, ולהתבונן במה שקורה. שבת - שיום שהיה מתאים למנוחה, אילולא הייתם דואגים כל כך. נסו לדאוג פחות : הדברים יסתדרו מעצמם, אם תקדישו להם פחות תשומת לב.
 

מאזניים

שבוע 1 ראשון ושני - כל נושא הבית והמשפחה דורש מכם כעת הרבה תשומת לב, אולי יותר מהרגיל. חוסר סבלנות רק יגרום למתחים מיותרים. שלישי רביעי וחמישי - ימים רומנטיים למדי, בהם ממש מומלץ לעשות מה שמתחשק, החל מפעילות רומנטית גרידא, וכלה במשחקים מוזרים עם הילדים שלכם. הם יאהבו את זה. שישי ושבת - ימים יצירתיים מאוד, בהם מומלץ להשעין את היד על הסנטר, ולכתוב מכתבים נוגים, לחשוב על מהות החיים, ולראות סרט רומנטי.
שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם אתם עלולים להתקל בפעילות עויינת מצד בן\בת הזוג, או הסביבה הקרובה - כך לפחות זה נדמה לכם. נסו פחות להתייחס, וזה יעבור. שלישי ורביעי - ימים בהם מומלץ לעשות קניות שדחיתם זמן רב, בעיקר לבית ולמשפחה. מוצרים שונים, ביגוד, ריהוט - כל אלה, ועוד. חמישי ושישי - ימים כיפיים אותם כדאי להקדיש בעיקר ל.. פטפטת, ורצוי להגזים.

ידידים מהעבר, מההווה והעתיד - כל אלה ישמחו לקשקש אתכם. שבת - יום בו עלולים להופיע מצבי רוח מתחלפים, שקצת יחרבשו את מצב הרוח, ויכריחו אתכם להתמודד עם הצד העצוב של מזל מאזנים. לא נורא.
 

עקרב

שבוע 1 ראשון ושני - ימים מאוד מעשיים, אותם כדאי לתעל לצורך סידורים, בעיקר כאלה שהזנחתם זמן רב, ולא השקעתם בהם אנרגיה. שלישי רביעי וחמישי - ימים בהם דרישות הבאות מטעם הבית ויושביו, עלולות לגרום לכם לטפס על הקירות, בגלל חוסר סבלנות בולט. חשוב לתעל את האנרגיה הזו למקומות יצירתיים, ולא זועמים. שישי ושבת - ימים עדינים ורגישים, בהם הרגשות סוחפים ואפילו סוערים. זמן לתכנן טיול רומנטי עם בן\בת הזוג, וארוחת ערב זוגית. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם נראה שמטפסים לכם על העצבים, ואתם עלולים לאבד את שלוות נפשכם בגלל שטויות. אל תשרפו גשרים.

שלישי ורביעי - ימים בהם אתם עלולים להיות עייפים יותר מהרגיל, וביקורתיים מאוד כלפי עצמכם. נדמה שהכל תקוע ? סבלנות. חמישי ושישי - הרבה דברים מסביב קורים מהר מכפי שתכננתם, וחשוב לעמוד ולהקשיב, לפני שאתם נוקטים בפעולות מסוגים שונים. נסו להתייעץ בתחום הכספי. שבת - יום עדין ונעים, בו מומלץ לנוח ולעשות חשבון נפש שבועי, כדי לתכנן בזהירות את השבוע הבא, שעלול להיות מסובך יותר.
 

קשת

שבוע 1 ראשון ושני - ימים בהם כדאי לעשות שוב את החשבון הכספי, ולו רק כדי לראות היכן אתם עומדים. הוצאתם קצת יותר מכפי שהתכוונתם, ואתם עלולים להכנס לצרות. שלישי רביעי וחמישי - התקשורת שלכם במיטבה בימים האלה, ואתם מדברים עם ידידים מהעבר, סוגרים ופותחים מעגלים חדשים, וחוזרים לעצמכם. שישי ושבת - אלה ימים טובים בהם כדאי לנוח בבית, בצל אנשים שאוהבים אתכם, להתפנק קצת יותר, ולשחרר אנרגיות. אל תדאגו.

שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם האנרגיה שלכם מתפרצת במלוא עוזה, ואתם במיטבכם. זהו זמן טוב לרומנטיקה, ליצירתיות, ובעיקר לחידוש קשר עם הילדים. שלישי ורביעי - אלה ימים טובים להשקעה בעבודה, מקום שאינו חביב עליכם במיוחד, אך בהחלט הופך להיות ציר חשוב בחייכם. נסו לעשות יותר את מה שאתם באמת אוהבים. חמישי ושישי - ימים בהם עייפות מצטברת עלולה להכריע אתכם. תנו לגוף לנוח, ולראש להשתחרר. אל תכנסו לשום צורה של אקשן, גם לא זוגי. שבת - יום מתאים לסיום תהליך החלפת האנרגיות, וחזרה למעגל החיים. אוכל טוב וטיולון זעיר, יעשו לכם את השבת הזו.
 

גדי

 
שבוע 1 ראשון שני - אלה הימים הטובים של השבוע. הירח במזל גדי, עוזר לכם בפגישות חשובות, שיחות משמעותיות, והחלטות לטווח ארוך. שלישי רביעי וחמישי - ימים טובים להיערכות מחודשת בכל מה שקשור לתחום הכספי, ותחום הרכוש. אל תקבלו החלטות פזיזות. זמן טוב למכירת נכס. שישי ושבת - ימים טובים לשחרור הראש מדאגות, ולפעילות יצירתית עליה אפשר להתענג. סרטים, הצגות, ואפילו סתם בלוי פאבי לא אופייני - את כל אלה מומלץ לעשות כעת. שבוע 2 ראשון שני - ימים שעלולים לא להתאים לקצב שלכם, ועלולים גם להכניס אתכם ללחץ. נסו לגלות סבלנות, ולא לתת לדברים להרגיז אתכם. שלישי רביעי - ימים רגועים יותר, ויותר מתאימים לקצב שלכם

. נסו להיות יסודיים ויעילים. זה יחזיר אליכם את הבטחון בתחום הכספי. חמישי ושישי - ימים שמתאימים לטיול קצר, לאקשן תקשורתי - חברים שמזמן לא ראיתם - להרבה תשומת לב לילדים ולבן\בת הזוג. שבת - יום שעלול להיות לא קל. בן\בת הזוג עלול לגלות חוסר שביעות רצון. יום רע לניתוק קשרים, או להיכרויות חדשות. נסו לנוח יותר.
 

דלי

שבוע 1 ראשון שני - ימים לא קלים, בהם אתם צריכים לנוח יותר, וליזום פחות. קשרים עלולים כעת לעלות על שרטון. מומלץ דווקא עכשיו להזהר בדרכים. שלישי רביעי חמישי - הירח נמצא כעת במזל דלי, ואלה הימים הטובים שלכם השבוע. העבירו אליהם את כל הפגישות והשיחות החשובות שלכם. שישי שבת - ימים בהם הכסף והבטחון האישי נמצאים בראש סולם העדיפויות שלכם.

תנו לדברים לזרום, ונסו לפתוח אפיקי עבודה חדשים לקראת השבוע הבא. שבוע 2 ראשון ושני - ימים כיפים וזורמים מאוד, בהם סוף סוף אתם מתחילים לחזור לעצמכם, וליזום תכניות חדשות ואופטימיות. זמן לתקשורת מחודשת עם ידידים. שלישי רביעי - ימים מתאימים לעבודה בבית, ולסידורים הקשורים לבית כמו שיפוצים, סגירת מרפסת, וכו. זמן טוב גם לקניית או שכירת דירה. חמישי ושישי - ימים אותם כדאי לנצל בהקשרים יצירתיים ורומנטיים. זהו זמן טוב להשקעה בקשר עם ילדים, לבלוי איתם, ו.. להיות קצת ילדים בעצמכם. שבת - יום מתאים למנוחה, מנוחה, ו.. הרבה מנוחה. למרות שהראש עובד ודואג, תנו לגוף להירגע, ולנפש לנוח. שווה.
 

דגים

שבוע 1 ראשון שני - ימים לאירגון מחדש של החדשים הקרובים, מבחינת סדר פעולות, ואקשן מעשי. זמן טוב להתארגן מחדש במקום העבודה שלכם.
שלישי רביעי חמישי - ימים בהם כדאי מאוד להזהר בדרכים, ולהזהר מתאונות קטנות ומרגיזות במטבח, ובבית בכלל. אל תתאמצו בשום שטח.

שישי ושבת - הירח במזל דגים, ואלה הימים הטובים שלכם בתקופה הזו: פגישות חשובות, שיחות משמעותיות - את כל אלה נסו להעביר לימים האלה. שבוע 2 ראשון ושני - ימים בהם אתם עלולים לגלות שאתם בצרות כספיות גדולות יותר ממה שחשבתם, ולהכנס ללחץ. ימים טובים להתארגנות כספית מחודשת.

שלישי רביעי - אתם חוזרים לעצמכם בעיקר מבחינה פיזית. ימים טובים לארוחת מזינות, ולפינוק אישי מכל הבחינות, כולל (ובעיקר) קניות. חמישי ושישי - ימים בהם כל נושא הבית נמצא בראש סדר העדיפויות שלכם. אתם נמצאים בבית יותר ממה שתכננתם, ונחים סוף סוף. שווה. שבת - יום רומנטי, שמתאים לאיחוד זוגות, לשיחות נפש משמעותיות, לסרטים טובים בסינמטק, לארוחת שחיתות מול הים, ולבקבוק יין איטלקי משובח, עם חברים טובים שיעזרו לכם לגמור אותו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by