ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בכיר בחברת אינטרנט נעצר על שידול קטינה לסקס בצ'ט 

בכיר בחברת אינטרנט נעצר על שידול קטינה לסקס בצ'ט

 
 
 רויטרס

פיטר נוטון, סגן נשיא "אינפוסיק", נתפס על ידי סוכן אף.בי.איי שהתחזה לילדה בת 13 ושוחח איתו בצ'ט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פטריק נוטון. הילדה היתה סוכן אף.בי.איי
 פטריק נוטון. הילדה היתה סוכן אף.בי.איי    
חברות אינטרנט מעטות התאמצו כל כך כמו "אינפוסיק" כדי לבנות לעצמן אתרי אינטרנט "נקיים" וידידותיים, אבל מעצרו של אחד מבכירי המנהלים בחברה על שידול קטינה לסקס באמצעות צ`ט אינטרנט, הפנה מחדש את תשומת הלב לסכנות שנשקפות לילדים שגולשים ברשת.

פטריק נוטון, בן שלושים וארבע, סגן נשיא "אינפוסיק" אשר היה אחראי על שירות האימייל, חדרי הצ`ט ותחומים אחרים בפורטל האינטרנט האמריקאי "גו נטוורק", נעצר בסוף השבוע שעבר אחרי שניסה להיפגש עם ילדה בת 13 איתה שוחח בצ`ט, בסנטה מוניקה, קליפורניה. לפי החשד, אמר נוטון לנערה כי מוצאת חן בעיניו העובדה שאין לה ניסיון מיני. הוא ביקש ממנה לקחת יום חופש מבית הספר כדי להיפגש איתו, ושאל אותה אם היא מעוניינת לראות תמונות עירום שלו.

הניסיון של נוטון לשדל את הקטינה (שהיתה למעשה סוכן של האף.בי.איי במסווה) הוא לא היחיד ככל הנראה. עוד נחשד נוטון כי בזמן שניסה לשכנע את "הנערה" להיפגש איתו, שוחח נוטון בצ`ט אינטרנט עם נערות נוספות, ואף אמר שכבר פגש כמה מהן.
 
תמליל השיחות מראה כיצד צ`ט אינטרנט עם בני נוער יכול להפוך במהירות מידידותי למיני. לאותה "נערה" למשל, אמר נוטון בצ`אט כי הוא רוצה לקחת אותה לחדר במלון, שם היא תופיע בפניו ב"מופע סטריפטיז" פרטי.

מעצרו זכה לכותרות נרחבות בעיתוני ארצות-הברית בראשית השבוע, כיוון ש"גו נטוורק" היא חברת בת משותפת של "אינפוסיק" ותאגיד "דיסני", שהוא סמל לבידור לכל המשפחה.

מומחים אומרים כי המקרה של נוטון, כמו רבים אחרים כמותו, יותר נפוצים ממה שההורים נוטים לחשוב. ויותר מדאיגות, טוענים אותם מומחים, הן פעילויות לא חוקיות לניצול קטינים, שאינן מתגלות.

האף.בי.איי מסר כי הוא מתכוון להרחיב את פעילותו למניעת ניצול קטינים באמצעות האינטרנט.

----------
תרגום: דביר וולק
Copyright Reuters Limited. All rights reserved
Republication or re-dissemination of the contents of this
screen are expressly prohibited without the prior written
.consent of Reuters Limited
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by