ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בגידות באינטרנט - המדריך השלם 

בגידות באינטרנט - המדריך השלם

 
 
עמיחי יעקבי

מתחת לקליפה המהוגנת של מנועי החיפוש, אתרי המידע, והדואר האלקטרוני, מחכה לכם אינטרנט אחרת לגמרי - רשת עסיסית של בגידות ואהבה, גדושה במתח וריגושים. ברוכים הבאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אז איזה דיסק אמרת שעושה לך את זה? צייד וירטואלי בפעולה
 אז איזה דיסק אמרת שעושה לך את זה? צייד וירטואלי בפעולה   
בין אם אתם מחפשים באינטרנט מאהב או מאהבת מאחורי גבם של בני הזוג שלכם, ובין אם אתם אולי חושדים שהאהוב או האהובה הפרטיים שלכם בוגדים בכם אונליין, יש מספר כללים בסיסיים שחשוב שתשננו כדי שלא תמצאו את עצמכם, חלילה, בנעליה הלוחצות של הגברת מהדרום, שמקרה הבגידה המדהים שלה נחשף בשבוע שעבר.

הגולשת חסרת המזל, ניהלה רומן וירטואלי ב-ICQ עם מאהב שהתברר בסופו של הסיפור, כבעלה. הגבר שעד לא מזמן לא הבין חצי דבר באינטרנט, חשד שלאשתו יש רומן וירטואלי. הוא למד בכוחות עצמו להשתמש ברשת, וחיזר אחריה ממחשב אחר בבית. תוך זמן קצר היא התוודתה לפני המאהב הוירטאולי החדש, וסיפרה לו על רומן אמיתי שהיה לה מאחורי גבו של בעלה שאינו משכיל מספיק, לדעתה, וגילתה שהיא נשארת איתו רק בגלל כספו. תמליל השיחה הזאת משמש עכשיו כעילה לגירושין בבית הדין הרבני.

וכדי שחובבנית אחת לא תוציא שם רע לכל הבוגדים והבוגדות המקצוענים, ובשביל להבטיח שהבעל ההוא ידע בעתיד לזהות את אותות הסכנה בזמן, בואו נרענן שוב את נהלי הבגידה, הזהירות והבילוש ברשת.

הטור הזה ינסה לעשות את הכמעט בלתי אפשרי ולפנות לבוגדים ולנבגדים באותה העת. הבוגדים ילמדו כאן איך לנצח במשחק החתול והעכבר, ולהתפרפר בפיקחות ובביטחון מרבי שהם לא מדברים עם בן הזוג שלהם, והנבגדים יקבלו הנחיות איך להערים עליהם ולסכל את מזימתם במספר צעדים פשוטים.
 

לפני הכל:

שנעבור לטלפון? ככה נדבר בחופשיות. פתיינית דיגיטלית תוקפת
 שנעבור לטלפון? ככה נדבר בחופשיות. פתיינית דיגיטלית תוקפת   
לבוגדים: מזל טוב - החלטתם לנגוס מהפרי האסור ולבגוד דרך האינטרנט. בלילות הקרובים תצטרפו למיליוני הגולשים שכבר גילו מזמן את ההתרגשות הממכרת של רומן וירטואלי. תוך מספר שעות תלמדו שמתחת לקליפה המהוגנת של מנועי החיפוש, אתרי המידע, והדואר האלקטרוני, מחכה לכם אינטרנט אחרת לגמרי - רשת עסיסית של בגידות ואהבה, גדושה במתח וריגושים, מזמינה ומפתה. ברוכים הבאים.

לנבגדים: לא נורא - אנחנו תוך שתי פסקאות נתפוס אותם עם המכנסיים למטה.
אל תדאגו.

למדו את עצמכם

לבוגדים: כשזה מגיע לאינטרנט, בני הזוג שלכם הרי טמבלים מושלמים, וכולם יודעים שאתם אלו שמבינים במחשבים בבית. כדי להיות בטוחים שאתם לא מדברים איתם, השתדלו להיות כמה צעדים טכנולוגיים לפניהם. נסו למצוא את ה-IP (כתובת האינטרנט הייחודית) של המאהב או המאהבת, בקשו מהם לשלוח לכם אימייל או להעביר קובץ, כדי שיחשפו מיד את המחשב שממנו הם מחוברים. רשמו לפניכם מי ספק האינטרנט שלהם, וודאו שסימני הזיהוי הוירטואלי האלה לא מדליקים אצלכם שום נורת אזהרה אדומה.

לנבגדים: למרות שבני הזוג שלכם כל הלילה מול המחשב, הם לא מבינים כלום מהחיים שלהם באינטרנט. למדו את הכל - אימייל, ICQ, צ`אטים וכל דבר אחר שתוכלו לפענח. תתפלאו לגלות עד כמה גולשי אינטרנט מנוסים אוהבים ללמד את המתחילים. תוך זמן קצר תהיו בעניינים כמעט כמו האהובים הבוגדניים שלכם.
 

זה כן לטלפון

פשוט תכבו את המחשב
 פשוט תכבו את המחשב   
לבוגדים: תציעו בהקדם האפשרי לעבור לטלפון. בטלפון תוכלו לזהות מיד את בני הזוג שלכם ומקסימום תמציאו איזה תירוץ על טעות במספר לפני שייגרם נזק. עדיף להיות במבוכה קלה עכשיו מאשר בצרות צרורות אחר כך.

לנבגדים: תסכימו בשמחה מיד. טלפון זה רעיון מצויין. רק תתעקשו שהם יתנו את המספר שלהם. שיפלו בבור של עצמם.

יד לפה

לבוגדים: אל תשתפו אחרים באינטרנט בסיפורי הבגידה שלכם. אנחנו בטח לא רוצים שתצטרכו להתפתל ולהזיע בניסיון לתרץ את כל מה שהקלדתם לפני כמה דקות מול בן הזוג שלכם.

לנבגדים: בחדרי החקירות ובבתי הכלא קוראים לזה "שתול" או "מדובב". תתחזו לבן המין השני ותפתחו עם בני הזוג החשודים שלכם בשיחה. לא תאמינו באיזו קלות תוציאו מהם את כל מה שיעלה להם אחר כך ביוקר. תתלהבו, תתרשמו - תן לה לחשוב שזאת שיחת בנות מסקס והעיר הגדולה, תגרמי לו להאמין שזאת פגישת מילואימניקים. תציעו להם להמשיך את השיחה בטלפון - מה המספר שלך?

בין השורות

לבוגדים: בהתחלה, לפני שאתם בטוחים שזה לא בן הזוג שלכם, אל תנדבו פרטים שיוכלו לזהות אתכם מיד. שימו לב לא לחשוף שמות של בעלי חיים, דיסקים שקרובים ללבכם, ספרים, מאכלים אהובים, וכל טביעות אצבע אחרות שיכולות להוביל אליכם.

לנבגדים: תשאלו כל הזמן שאלות מכשילות: איך קוראים לכלב שלך?, איזה דיסקים את אוהבת? אוכל הודי או סיני? שימו לב לכל פרט ותקראו בין השורות. אם זה בן הזוג שלכם, תוכלו לעלות עליו מיד.
 
 

עצה אחרונה - כבו את המחשב

לבוגדים: נו באמת, אולי במקום להעביר את החיים בלבגוד ולקרוא עצות מול המוניטור, תנסו לשקם את מה שיש לכם בבית? מה דעתכם לכבות את המחשב ולהזמין את האהוב או האהובה שלכם לסרט או לטיול רומנטי על שפת הים?

לנבגדים: תתקלחו, תתלבשו יפה, הם תכף באים להזמין אתכם לסרט או טיול רומנטי וחסר לכם שלא תהיו מקסימים בחזרה. הם כיבו את המחשב בשבילכם - יש הוכחה גדולה מזו לכמה שאתם אהובים? תנו להם עוד הזדמנות. במקרה הכי גרוע תוכלו, עם כל מה שלמדתם עד עכשיו, להתחבר אחר כך לאינטרנט ולחפש לכם, כמו כולם, רומן וירטואלי משגע ברשת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by