ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

שבוע של אקשן לוהט באינטרנט - סרטי ההמשך של "מאטריקס", ג'יימס בונד חדש, לארה קרופט חוזרת ותגליות מפתיעות על "מלחמת הכוכבים" מתקפת המשובטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המאטריקס של אתניקס

בקרוב גם על קופסת דגני הבוקר שלכם
 בקרוב גם על קופסת דגני הבוקר שלכם   
חידה: מה משותף לזאב נחמה ולקיאנו ריבס? או בגדול יותר, מה בין אתניקס למאטריקס? אתם נכנעים? התשובה - להיט כל שנה. אחרי מנוחה של שלוש שנים מתעורר המאטריקס וזומם (ממש כמו זאב נחמה וחבורתו) להיות שובר הקופות של הקיץ הבא וגם של זה שאחריו.

בימים אלו מצולמים במקביל שני הפרקים הבאים בסדרת המאטריקס Matrix Reloaded ו-Matrix Revolutions, ואם תלכו לקולנוע בארצות הברית, לראות את מלחמת הכוכבים II – מתקפת המשובטים, יחכה לכם שם לפניו הטריילר הרשמי הראשון (לצפייה: רגיל, מהיר) שמבשר גם על תחילתה של מתקפת המאטריקסים.
 

מזימות בינלאומיות

בקרוב גם על קופסת הברילנטין לשיער שלכם
 בקרוב גם על קופסת הברילנטין לשיער שלכם   
השבוע נחשף באינטרנט הטריילר הראשון של הפרק ה20- בסידרת עלילותיו של ג`יימס בונד - Die Another Day (לצפייה: רגיל, מהיר). הפעם נשלח בונד לצפון קוריאה להיאבק בגנרל המרושע זאו שזומם להחריב את העולם. פירס ברוסנאן, האלי בארי וג`ון קליז מככבים במותחן שיגיע לבתי הקולנוע בעוד שישה חודשים ויציין 40 שנה לפועלו הנועז של 007.
 

לבטים של משובטים

בקרוב בתכנית האוניברסיטה המשודרת ברדיו שלכם
 בקרוב בתכנית האוניברסיטה המשודרת ברדיו שלכם   
כדי להילחם בשמועות העקשניות שטוענות שבמלחמת הכוכבים II – מתקפת המשובטים יש הרבה יותר פעלולים מאשר עלילה, משחרר ג`ורג` לוקאס לאינטרנט סרטון חדש של 9 דקות שכולו ראיונות עם היוצרים והכוכבים מאחורי הקלעים של הפקת הענק (לצפייה: רגיל, מהיר).

הפעם במקום להתמקד במגרש המשחקים הטבעי של מלחמת הכוכבים, ולהתפאר, כמנהגם, בחידושים הטכנולוגיים ובאפקטים הדיגיטאליים של הסרט, כולם מדברים ברצינות גדולה (למרות שלפעמים נדמה שהם עוד שנייה מתפוצצים מצחוק), על מורכבות הדמויות, ההחלטות הדרמטיות הקשות, והרגשות העזים שמפעילים את אנאקין סקיווקר, אובי-וואן קנובי, R2D2 וידידיהם המשובטים. או יה.
 
 

חלום רטוב

בקרוב בחנות המקרמה הקרובה אליכם
 בקרוב בחנות המקרמה הקרובה אליכם   
לארה קרופט חוזרת. השבוע נחשף משחק ההמשך החדש של טומב ריידר המתקרא The Angel
of Darkness (לצפייה:יש לי פס צר, יש לי פס רחב) ואתם אפילו מוזמנים אונליין למסיבה ההשקה החגיגית (לצפייה: יש לי קו רגיל, יש לי קו מהיר) של הדור הבא של משחק המחשב המצליח בעולם. בואו ונזיל ביחד ריר, נתפעל מלארה ונקנא באנשים המעצבנים האלה שהעבודה שלהם היא החלום הרטוב שלנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by