ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

עוד טנא מלא אתרים - אתר של אנשים שעושים פארודיות על שר הטבעות, אתר של אנשים שלא רוצים לשרת בשטחים, אתר של אנשים שבודקים את גבולות יכולת העמידה שלהם (ומבטיחים לספר כשהם לא יעמדו בזה). ויש עוד כמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרושימי

אני חושב ששימי זה שם מאוד יפה ומגרה
 אני חושב ששימי זה שם מאוד יפה ומגרה   
האתר דנן מצטרף לאתרים העצמאיים העוסקים בפרוזה אישית, ומציע לגולשים שמחפשים מעט פורנוגרפיה רגשית ברשת, שירים שנכתבו בבר חשוך בדרום העיר וסיפורים קצרים "על אהבות שהיו, כאלה שרציתי, לא מעט טירוף ודמיון בכמויות היסטריות". החלק שאמור לכלול פרטים ביוגרפיים על הכותב, מציע רק צילום רנטגן של פרופיל אנונימי, אבל מי שיתעקש יכול ליצור קשר במייל או דרך הפורום.
 

המכרז של המדינה

אני מאוד אוהב לעשות שופינג ביום שני בבוקר
 אני מאוד אוהב לעשות שופינג ביום שני בבוקר   
אתר קניות חדש ל"מכרז" נראה כמעט כמו מעשה לא מוסרי בעיתות חירום שכאלה, אבל מי אנחנו, צרכנים כפייתיים, שנלין? למי שלא בקיא בטרנד, שיטת המכרז מציעה למשתתפים לנסות ולרכוש מוצרים שונים במחירים מצחיקים, או לפחות זולים יותר מאלה שניתן למצוא בחנות. בסיכום, לא נותר אלא להודות כי העיצוב מצויין ובהיר, הניווט נוח להפליא, ורק כסף חסר כדי ליהנות מחווית קניות מחממת לב.
 

יש גבול

אני מאוד אוהב גברים במדים שמתעקשים לפשוט אותם
 אני מאוד אוהב גברים במדים שמתעקשים לפשוט אותם   
אתר התנועה, אשר הוקמה בתחילת מלחמת לבנון על ידי קבוצת חיילי מילואים שחתמו על עצומה אל ראש הממשלה ושר הבטחון, בה ביקשו לאפשר להם למלא את שירות המילואים בתחומי מדינת ישראל ולא על אדמת לבנון. כעת מסייעת התנועה לחיילי מילואים המסרבים לשרת בשטחים, ומציעה באתר גירסת PDF לפנקס העצות השימושיות לסרבנים פוטנציאליים. עוד באתר: מידע כללי על "יש גבול", חדשות, ארכיון מאמרים ופרטי יצירת קשר.
 
 

אוב - ז.ע.פ.

אני חושב שאנרכיסט זה משהו שצריך להחזיק בכל בית
 אני חושב שאנרכיסט זה משהו שצריך להחזיק בכל בית   
לא קל לדלות את המידע החיוני הזה מהאתר, אבל אוב - ז.ע.פ. היא הוצאת ספרים קטנה המתרכזת בפרסומים אנרכיסטיים, משל הוגים כפרודון, רבלה, בקונין, קרופוטקין, מקיי ומיהזם. באתר אפשר למצוא עוד קישורים לסיפורים ברשת, ומידע על הספר הקלאסי (מסתבר) "בולו`בולו", שכתב P.M. לפני 19 שנה, וטרם ראה אור בעברית.
 

הוביטון

אני מאוד אוהב צמחיה ירוקה וסבוכה
 אני מאוד אוהב צמחיה ירוקה וסבוכה   
מדובר באתר ישראלי, המוקדש ליצירות פוסט-טולקינאיות. יצירות פוסט-טולקינאיות הן שירים וסיפורים שנכתבו בהשראת טולקין ועולמו, אותם תורמים הגולשים. האתר מחולק לפארודיות (שעלולות לפעמים לפגוע בקוראים רגישים, כך אומרת האזהרה), סיפורים, שירי הוביטים (שירים קלילים ומשעשעים) ושירים בסגנון בני הלילית (יפים וארוכים יותר). יש גם קישורים לאתרי הקהילה הטולקינאית בישראל והסברים על משלוח יצירות לפרסום באתר.
 

The No-Wanking Project

אני מאמין שזה מטהר את הגוף מרעלים ומזכך את המחשבה
 אני מאמין שזה מטהר את הגוף מרעלים ומזכך את המחשבה   
צמד הדנים החשוב ביותר מאז בראיין ומיכאל לאודרופ, TSi וניקו, חנכו ב-5 במאי 2002 את הפרוייקט חסר החשיבות אך המאוד מעניין, במסגרתו שואפים השניים לבדוק את גבולות האיפוק המיני שלהם, על ידי הימנעות מאוננות למשך תקופה לא ידועה. השניים מבטיחים שלא יביאו ביד בלי להגיד לנו, ומשתפים את הגולשים בחוויותיהם המשעממות למדי במסגרת הבלוג החינני שלהם.
 

Dictionaraoke

אני מת על התסרוקת של הוקינג
 אני מת על התסרוקת של הוקינג   
הטרנד הכי חם ברשת מאז פרוייקט ה`נו-וואנקינג` של הצמד הדני, הוא גרסאות קראוקה ללהיטים ידועים, בביצוע מילונים מדברים. הקונספט פשוט אך מבריק: לוקחים את גירסת הקראוקה של שיר ידוע (Anarchy in the UK של הסקס פיסטולז, למשל) ועליה מלבישים שירה מסונתזרת ושבורה מתוך מילונים מקוונים מדברים. התוצאה, כצפוי, נשמעת כמו סטיבן הוקינג ואשתו על קטאמין, וההנאה מובטחת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by