ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא 10.5 

עולמנו המופלא 10.5

 
 
ליעד לבנה

מלכת בריטניה חוזה בנפלאותיו של אחד מנתיניה, המאפיה הקולומביאנית למען לקוחותיה, חברת התעופה לופטהנזה לוקחת אתכם לטיול מרגש ופטנט ברזילאי -דרייב-אין בלי סרטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראתה לו את הפיליפ

נתין בריטי לא בשעתו היפה. המלכה צופה בענין
 נתין בריטי לא בשעתו היפה. המלכה צופה בענין   
את סיבובנו בעולם המטורף הזה נתחיל השבוע בבריטניה, ארץ התי-אנד-ביסקט. השבוע זכתה מלכת התה והפתי-בר, אליזבת השניה, לחזות במערומיו של בחור צעיר בעת סיור בתחומי ממלכתה.

אליזבת (בעברית: עליזה) נסעה בכרכרה עם בעלה, הנסיך פיליפ, בדרכם לטקס הסרת לוט מעל פיסלו של איזשהו קרדינל לא-חשוב, כאשר לפתע - Oh Dear - פרץ למסלול הנסיעה דוד אחד בשנות העשרים לחייו, נופף למלכה, ופנה לצלמי העיתונות במקום, כשהוא מפנה את ישבנו אל הכרכרה המלכותית.

השוטרים, יש לציין, לא התרשמו מהפגנה נדירה זו של הומור אנגלי אנין, וארבעה מהם קפצו חיש-קל על הצעיר, חבטו בו בלקקן, השכיבו אותו על הרצפה וכיסו את מערומיו במעיליהם, כדי להגן על תומתה של המונרכית.

עליזה, כך נראה, לא התרשמה במיוחד ממה שראתה, והמשיכה בסיורה בשלווה מלכותית.
 

תלונות במחתרת

נציב התלונות ושני עוזריו מגיעים אפילו עד הבית
 נציב התלונות ושני עוזריו מגיעים אפילו עד הבית   
יש אנשים שמסתובבים בעולם בתחושת עוול תמידית. תמיד הם צריכים להתלונן: המרק חם מדי, הקפה קר מדי, הסוודר קצר מדי ובכלל, מישהו דרך להם על הרגל ולא ביקש סליחה. בישראל קוראים לאנשים כאלה נודניקים. בקולומביה קוראים למאפיה והיא מחסלת אותם.

ככה העולם עבד, עד לאחרונה. אבל השבוע, משהו השתנה בקולומביה שסועת הקרבות: המאפיה הכריזה על הקמת מוקד תלונות באינטרנט.

קודם כל, נבהיר: לא מדובר בקרטלי הסמים הגדולים. אם יש לכם תלונות על איכות החומר, תיאלצו להחליף דילר. מי שהקים את קו התלונות היא המחתרת הימנית-מיליטנטית AUC (כוחות ההגנה הקולומביאנים המיוחדים), הסובלת מבעיית תדמית מסויימת: היא מוגדרת, בדרך-כלל, כ"רצחנית". לא שזה לא מגיע לה: בשנה שעברה בלבד חיסלו חברי המחתרת כאלף קולומביאנים.

אבל התדמית, איך לומר, לא משכה מצביעים לקלפי, והתנועה לא זכתה למושב בפרלמנט. לפיכך החליט מנהיגה, קרלוס קסטאנו, על מבצע שינוי תדמית יסודי: הרגו אתכם בטעות? אל דאגה: אתם יכולים לפנות לקו החם של ה-AUC, בכתובת aucinspeccion@hotmail.com, ולהתלונן. אתר המחתרת (http://www.colombialibre.org) מבטיח שתלונתכם תטופל בצינורות המתאימים.

לא שאנחנו מטילים ספק בטוהר כוונותיה של המחתרת - ובכל זאת, לא היינו ממליצים לקוראים לשלוח ספאם לכתובת הזו. עזבו. אתם לא רוצים להסתבך.
 

נוסטלגיה זה לא מה שהיה פעם

נוסלטגיה ורווחים. כולם מרוצים
 נוסלטגיה ורווחים. כולם מרוצים   
חברות התעופה בעולם סובלות ממשבר, זה ידוע. גם לופטהנזה, חברת התעופה הלאומית של גרמניה, לא עושה בוכטות. השבוע ישבו טובי המוחות של החברה על המדוכה, ומצאו פתרון מקסים לבעיה: טיסות נוסטלגיה.

הטיסה, המשווקת כמסע של "נוסטלגיה וקסם, ומבט-ציפור על לונדון", היא טיסה מקומית קצרה: המטוס ממריא מפאתי לונדון, עושה סיבוב קטן מעל העיר, ושב ונוחת בה כעבור ארבעים וחמש דקות.

הייחוד הוא במטוס: הגרמנים הקדישו לטיסה מפציץ יונקרס 52 ישן של ה"לופטוואפה" - חיל האוויר הגרמני, שמטוסיו כתשו את לונדון בימי ה"בליץ", טיסות ההפצצה בעת מלחמת העולם השניה.

כותב שורות אלה, שלמשפחתו נציגות ענפה בקרב לקוחותיה של אוושויץ, הוקסם מהרעיון, ומציע לקחת אותו שלב אחד קדימה: טיולי רכבת נוסטלגיים, או סבוני-ספא נוסטלגיים, או תנורים נוסטלגיים. מי אמר שהגרמנים הם עם חסר דימיון?
 
 

געגועים לדרייב-אין

דרייב-אין בלי סרטים. לא מערבים שמחה בשמחה
 דרייב-אין בלי סרטים. לא מערבים שמחה בשמחה   
בתל-אביב היה פעם קולנוע דרייב-אין. בהתחלה הוקרנו בו סרטים רגילים, ואחר-כך הוא עבר לסרטים אירוטים בלבד, לשעשועם של היושבים במכוניות. אחר-כך הוא נסגר, ומאז חיי אינם חיים. אבל אם הייתי בברזיל - אח, ברזיל! - הייתי עושה חיים, אני אומר לכם. בעיקר בגלל שהשבוע נפתח שם "דרייב-אין לסקס".

"לרדו דרייב-אין", שנפתח בעיר פורטלזה, הוא בעצם מגרש חניה גדול, מוגן בגדר ובמצלמות טלוויזיה במעגל סגור. במקום עשרים מקומות חניה, כל אחד מהם בגודל של חמישה על שלושה מטרים. זוג להוט שאין לו איפה לממש את אהבתו, וידו אינה משגת שכירת חדר במלון, יכול לשכור את אחד ממקומות החניה עבור כ-15 שקלים לשעה הראשונה, ועוד שקל לכל שעה נוספת.

בעליו של המיזם הנאה, מוצרט גומז דה מורה נטו, סיפר לסוכנויות הידיעות כי העסק משגשג, תודה רבה: "רק התחלנו, וכבר יש לנו לפחות שמונה זוגות בלילה". לפי החישוב שלנו, זה לפחות 120 ש"ח בערב. מישהו יודע כמה זה שווה בברזיל?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by