ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

אתרים מלוא הטנא - מאגר מאמרים בנושאי מדע וחברה, האיורים של יטבת זרקא, המוזיקה של מאירה אשר, האתר להשבת חסינותו של עזמי בשארה וגם הנשים היפות של פעם - אירוטיקה בניחוח נוסטלגיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוועדה הבינלאומית להגנת עזאמי בשארה

הטבע אוהב להתחבא
 הטבע אוהב להתחבא   
בנובמבר 2002 הסירה הכנסת את חסינותו של עזאמי בשארה, בגלל התבטאויותיו בזכות התנגדות אקטיבית לכיבוש. האתר מציג את הרקע להסרת החסינות ומפרט את נסיבותיו, לצד פרופיל של חבר הכנסת בשארה וקורות החיים שלו, ראיונות עימו, פרסומים פרי עטו, מידע ממקורות שונים על ערביי ישראל, חדשות ודיווחים, וכמובן, ברוח ימים אלו, עצומה מקוונת להשבת חסינותו של בשארה.
 

עולם של ידע - הארכיון

העיניים הן עדים מדויקים יותר מהאוזניים
 העיניים הן עדים מדויקים יותר מהאוזניים   
אקזיסטנציאליזם למתחיל, ריקוד הקוואנטים של הדבורים וזיכרון פלא אבוריג`יני הם רק חלק מהמאגר החשוב הזה, הכולל עשרות מאמרים מתורגמים לעברית בנושאי מדע וחברה, שפורסמו בעבר באתרים "עולם של ידע" ו"המדע לפי האינטרנט", שאינם פועלים עוד. בעלי אתרים או סטודנטים המעוניינים לעשות שימוש בחומר, מוזמנים לפנות לבעל האתר במייל.
 

האמנות של מאירה אשר

האש בהתקדמותה תשפוט את כל הדברים ותשתלט עליהם
 האש בהתקדמותה תשפוט את כל הדברים ותשתלט עליהם   
מאירה אשר, המוסיקאית הישראלית המתגוררת בהולנד, מציגה אתר קל להתמצאות ואסתטי, המציג רשימה של הפרוייקטים שהשתתפה בהם, מילים לשירה, דיסקוגרפיה, תמונות, חדשות ומידע על הופעות קרובות. הדבר היחיד שחסר כדי להפוך את האתר של אשר למצויין, הוא מחסור בדגימות משיריה - רק שני קטעים להאזנה באיכות נמוכה.
 
 

ווינר

השמש היא חדשה בכל יום
 השמש היא חדשה בכל יום   
המשחק היומי חדש מבית המועצה להסדר ההימורים בספורט, מציע בפני המהמרים אחוזי האמוק דרכים חדשות ומרתקות להתעשר ולברוח. המשחק עצמו דומה להימורים הנהוגים במדינות מתוקנות, ומציע תמורה נאה בהתאם ליחסי זכייה קבועים מראש. באתר ימצאו המתעניינים מידע רב ובהיר על חוקי המשחק, שיטות להגדלת הסיכויים והנחיות לפדיון סכומי הזכייה.
 

RetroSpice - Hot babes of yesteryear

חמורים מעדיפים קש על פני זהב
 חמורים מעדיפים קש על פני זהב   
מי שמאס בעיון במאמרים מתורגמים בנושאי מדע וחברה, או לא התעניין בהם כלל מלכתחילה, מוזמן לבקר ב"רטרו-ספייס", המוקדש לשפנפנות, ארנבות וחתלתולות מימים עברו. האתר כולל מאות תמונות של כוכבות עבר דוגמת בו דרק, בריז`יט בארדו, לינדה אוואנס, מולי רינגוואלד, ז`אקלין ביסט ודומותיהן. לצדן, מתנהל פרוייקט 25 זוגות השדיים המפורסמים בהיסטוריה, והוא עלול להיות ממכר עבור חובבי נוסטלגיה ו/או סתם נקרופילים.
 

לסבוס

זהו ההפך אשר טוב עבורנו
 זהו ההפך אשר טוב עבורנו   
לסביות עבריות תשמחנה לגלות שאתר חדש, עשיר במידע ומכוער למדי, מוקדש אך ורק להן. הוא כולל חדשות ומידע על אירועים תרבותיים ומקומות בילוי, סיפורי גולשות, מדור סקס, חידון "של מי הפה?", טורים אישיים ורגעים מרגשים בקולנוע - סצינות לסביות סינמטיות.
 

יוטי

(הרקליטוס - פרגמנטים)
 (הרקליטוס - פרגמנטים)   
יטבת זרקא היא מעצבת ומאיירת, שמציגה באתר היפהפה שלה רבות מעבודותיה והפרוייקטים האינטרנטיים שעבדה עליהם. כדאי במיוחד לבדוק את סדרות האיורים "סוזי המתקנת" ו"תאומים סיאמיים", כמו גם את מגוון האיורים המינוריים שנעשו בהשראת תושבי ברלין. עוד באתר: עבודות שראו אור בעיתונים ומגזינים וקורות חיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by