ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא 3.5 

עולמנו המופלא 3.5

 
 
ליעד ליבנה

והשבוע: פרה (לא כל כך) משוכפלת, חניה עם קריזה, עיסוקים מהנים לשעת נהיגה, מלכת יופי שנראית כמו פיל, ויונים עצבניות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרה משוגעת

דין בוגדת. פרה
 דין בוגדת. פרה   
בבריטניה שיכפלו כבשה. בארה"ב שכפלו חתלתול. קבוצת חוקרים מברזיל החליטו שהגיע הזמן, וגם בברזיל צריך לשכפל מישהו.

כשהם ניסו לשכפל פרה הם קיבלו, למרבה ההפתעה, פר. החוקרים, מאוניברסיטת סאו-פאולו, נותרו המומים. ההסבר הראשוני שלהם היה טעות אנוש: יתכן שהחוקרים השתילו בפרה את העובר הלא-נכון, מתוך סידרת עוברי עגל מוקפאים שפיתחו במעבדה.

אבל ראש הפרוייקט, פרופסור חוזה אנטוניו ויסינטין, לא חושב כך. לדעתו, הפרה פשוט קפצה מעל הגדר, יצאה לאחו הפתוח, ופגשה שם בשור שרמנטי, שעיבר אותה לפני החוקרים. "היא בגדה בנו", הסביר פרופסור ויסינטין.
 

פילפילה

דווקא במשקל קל. המנצחת (רויטרס)
 דווקא במשקל קל. המנצחת (רויטרס)   
כשאתם חושבים על הדוגמנית החביבה עליכם, אתם בדרך-כלל חושבים על גזרתה הדקה, גופה המחוטב ופניה הנאים. אבל בתאילנד, מסתבר, נשים יפות דומות לפיל.

השבוע זכתה שם סירינתריקה סנטיריסירי בת ה-30 בתחרות מלכת היופי השמנה. תחרות "מיס ג`מבו", הנערכת בשמורת הפילים סמפרן, נועדה לעורר מודעות למספרם המידלדל של הפילים בתאילנד. המועמדות צריכות "להפגין טוב ככל האפשר את האיכויות והחינניות של הפיל, את האלגנטיות שלו ואת גודלו".

הזוכה המאושרת, אלמנה ששוקלת כמאה קילוגרמים, גברה על 21 מועמדות אחרות שמשקלן בין 80 ל-170 קילו - בעיקר בזכות ריקוד פלמנקו סוער שהפגינה לפני השופטים.
 

אוננות בספיד

ונעבור לאנגליה, שם שבר רופא שיניים אחד את שיא האוננות המהירה, כשנתפס משעשע את עצמו - תוך כדי נסיעה במהירות של 110 קמ"ש.

נהגים שנסעו על ה-A3, אחת האוטוסטרדות העמוסות בממלכה המאוחדת, הבחינו בפולקסווגן גולף המזגזגת באורח חשוד. זוג שהתקרב למכונית ראה בתוכה את בנט לארסן בן ה-,51 כשהוא מעיין בחוברת פורנו שהונחה על ההגה, ומטפל בעצמו בניחותא. הנהגים רשמו את מספר הרכב, והודיעו למשטרה.

כשהשוטרים הגיעו לביתו של לארסן, דני הנשוי לאזרחית בריטית, הוא הודה מיד במעשה. לדבריו, הוא מאונן "לפחות פעמיים בשבוע", בדרכו לעבודה או חזרה. עורך דינו ביקש מהמשטרה לנהוג בו בהגינות. "יש לנהוג בו כאילו קרא מפה, ספר או עיתון רגיל, ולהתעלם מהעובדה שמדובר במגזין פורנו".
 
 

אנה והיונים

איף, איזה ריח. יונים
 איף, איזה ריח. יונים   
חושבים שיש לכם בעיה עם היונים בחלון? הצחקתם את משפחת בוסטוס מצ`ילה: אחרי 15 שנים של קינון בלתי פוסק, הגג שלהם קרס תחת משקלה של לשלשת היונים. גג הפח מעל חדר המגורים המשפחתי קרס בעת ארוחת הבוקר - אך באורח נס, איש מבני המשפחה לא נמחץ.

אם המשפחה, אנה-מריה בוסטוס, אמרה שכולם חשו בחילה עזה לאחר שהחדר חסר הגג הוצף בפסולת, לשלשת יונים, נוצות ותולעים. שירותי הבריאות המקומיים הודיעו כי יטהרו את המקום בעשן, אך טרם החליטו אם לחסל את היונים הטורדניות עצמן. השכנים בכפר סיפרו שהם סובלים ממכת יונים מזה שנים, ועתה הם חוששים שגם גגותיהם יקרסו תחת משקל הלשלשת.

"מאז שעברנו לגור כאן, יש לנו בעיה חמורה עם היונים", אמרה אנה-מריה. "השלטונות לא עשו עם זה כלום, ותראו מה קרה עכשיו. זה ממש דוחה לגור כאן", היא הוסיפה. "הריח בלתי נסבל לחלוטין".
 

סמוראי חניה

תעצמו עיניים לרגע, ותירגעו. עכשיו, תדמיינו שאתם בת"א, מחפשים חניה. חצי שעה של רונדלים מאחוריכם, ולפתע מתפנה חניה ממש לפניכם. אתם נעמדים במקום, מכניסים לרוורס - ומגלים שמישהו גנב לכם את החניה מתחת לאף. אין דבר מעצבן יותר, נכון? לנהגים כאלה מגיע עונש מוות עם עבודת פרך, ולפעמים אתם מוכנים להרוג אותם במקום.

זה מה שלי דאמרון מפלורידה ניסה לעשות. לי בן ה-48 בדיוק הכניס לרוורס ליד בית החולים באוק-היל, כשריצ`רד קבאליר תפס לו את החניה. הוא ניגש לריצ`רד, וניסה להסביר לו באופן אסרטיבי למדי שמקום החניה לא שייך לאמא שלו, אבל ריצ`רד סירב להבין. בלית ברירה, אחז לי במוט שחור שבקצהו ראש-נחש מוזהב - ושלף ממנו חרב. ריצ`רד לא נשאר חייב: הוא שלף אקדח 9 מ"מ, ואיים על לי. לי המובס ברח לתוך בית החולים, ושם נמצא ונעצר מאוחר יותר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by