ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע אתם מוזמנים לחלוק עם העולם את ארוחת הצהריים שלכם, להצטרף לתנועה חברתית רדיקלית, להתבונן בנשים בתנוחה מקורית, וגם לקרוא קומיקס עברי חתרני. ויש עוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכון ישראלי לפסיכולוגיה יונגיאנית

הם יותר זולים מהפרוידיאנים?
 הם יותר זולים מהפרוידיאנים?   
"כאשר מצב פנימי לא נעשה מודע, הוא מתרחש בחוץ, כגורל", אמר יונג, שהיה, כפי הנראה, בחור מעניין למדי, אם כי מעט סכיזואיד. המכון הישראלי פועל לקידום הפסיכולוגיה האנליטית של קארל יונג ולפיתוחה, ומציע תוכניות הכשרה פורמאליות לפסיכוטרפיסטים ולקהל הרחב. באתר ניתן למצוא רשימת חברים וכתובות, מאמרים ומידע על תוכנית הכשרה לאנליטיקאים יונגיאניים. יש גם קישורים לאתרים של חברים יונגיאנים ברחבי העולם ולוח מודעות לחברים רשומים.
 

חשיכה מאונס

ולכהנא לא מגיע?
 ולכהנא לא מגיע?   
מאחורי אתר הקומיקס העברי החדש הזה עומדים יוצרים שאינם מזדהים בשמם, וגם לא מנדבים יותר מדי מידע ביוגרפי. במקום זה, תמצאו באתר שתי רצועות קומיקס מוצלחות ביותר: "גנדי היהודי הטוב", קומיקס פוליטי העוסק בחיי היום-יום של שר התיירות לשעבר בשמיים; ו"שארית הפליטה", הבודק סוגיות מהותיות בחיינו. הבעיה היחידה עם היא הסריקות של "גנדי" המקשות על הקריאה בו, אך אם זה ייפתר, הרי שמדובר באתר נהדר.
 

שורת האזרחים

מתחרים של "אמנת כינרת"?
 מתחרים של "אמנת כינרת"?   
מדובר באתר של תנועה חדשה, המאמינה כי השורש לפתרון בעיות המדינה מבית ומחוץ נעוץ דווקא בנושאי הפנים, כאבטלה, פער חברתי, שחיתות ודומיהם. מטרתה היא הקמת קונגרס ישראלי עד אוקטובר, ומאבק אזרחי לכינוס החלטותיו של אותו קונגרס, שיורכב מאזרחי המדינה. עד אז מציגים החברים המייסדים את מצע התנועה, מידע על עצמם, טופס הרשמה מקוון, סקר עמדות, פורום ובאנר עצמי מרגיז למדי.
 
 

להקת הסיקסטיז

מתי יוציאו אלבום קונספט?
 מתי יוציאו אלבום קונספט?   
בתת-המדור "רוק ישראלי ברשת" לשבוע זה, הרכב העל הנוסטלגי "הסיקסטיז", בהנהגת הבאסיסט והזמר מוטי דיכנה והגיטריסט יואל לרנר. הלהקה הוותיקה מבצעת קלאסיקות משנות השישים והשבעים ולאחרונה אף חברה לסימפונט רעננה, כדי לבצע להיטים משל הביטלס, פרוקול הארום, המודי בלוז והרכבים דינוזאוריים אחרים, שקטעים מהם ניתן לשמוע באתר. חובבי הקאלט ישמחו מאוד למצוא תמונה משותפת לחברים עם אנשי דיפ פרפל, שנראים אפילו יותר מגניבים.
 

Women Hands on Hips

ומה אם מגרדת לה האוזן?
 ומה אם מגרדת לה האוזן?   
הפטיש הנבחר לשבוע זה הוא נשים המצולמות עם ידיהן על המותניים. האתר המצויין הזה מרכז מאות - אם לא אלפי - תמונות של נשים מפורסמות, מי יותר מי פחות, שנתפסו כשזרועותיהן מונחות על מרכז גופן, באירועים ובהזדמנויות שונות, ומציע גם שתי גלריות של נשים לא מזוהות בתנוחה זהה.
 

לאנץ' איז פאן

למה אי אפשר לספר על היציאות?
 למה אי אפשר לספר על היציאות?   
למרות שנחיצותו של האתר הזה מוטלת בספק, הרי שהידידותיות והפשטות שלו הופכים אותו לחובה. הוא כולל עמוד מתארך של הודעות שמשאירים המבקרים באתר, ובהן הם מפרטים את תוכן ארוחת הצהריים האחרונה שלהם. מאוד קשה ללמוד מזה דברים חשובים באמת, אבל אם קוראים בזמן, זה בטח יכול לעזור לבחור מאיפה מזמינים היום.
 

האקר בית

מה קורה אם פורצים לאתר של האקר?
 מה קורה אם פורצים לאתר של האקר?   
ההאקר המדובר (עושה רושם שהוא לא מזדהה בשמו האמיתי), גולש כמוני וכמוכם, החליט לפתוח אתר שכולל הגיגים, יצירות אמנות פרי ידיו וקישורים לדברים מעניינים ברשת. למי שלא מבין מה בדיוק הולך באתר, מומלץ לחפש את הראיון העצמי, בו מתבררים כמה עניינים חשובים. בין לבין יש גם קורות חיים מפורטות, כי חבל להחמיץ הזדמנויות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by