ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
אל תתנו לקאזה לעבוד עליכם 

אל תתנו לקאזה לעבוד עליכם

 
 
עמיחי יעקבי

החמדנות והטיפשות של אנשי קאזה כבר עולות על העצבים. לפניכם המדריך המלא איך לעקוף את התיחמונים הנכלוליים שלהם ולהחזיר את הקאזה ליושנה. נכון, זה לא מכובד ולא יפה, אבל הם התחילו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זה כמו בנוסע השמיני. קאזה חולה
 זה כמו בנוסע השמיני. קאזה חולה   
הקאזה שלכם חולה. זה לא משהו חמור, רק מרגיז. עמוק בתוכה, הס פן תעיר, יושבת תוכנה קטנה שעוקבת אחרי ההורדות שלכם, ושולחת את המידע הזה לתאגיד גדול ומרושע שישלח לכם פרסומת על סמך המידע הזה. אולי זאת הדגמה של הכלל הזה, שאין רע בלי טוב. כמו באגדות. רק שבמקרה שלנו, אפשר לבטל את הרע.

נכון, זה לא מעשה יפה במיוחד, ואם מישהו מכם באמת קרא את הסכם השימוש בקאזה, זה שמופיע לפני הורדת התוכנה, אז הוא למעשה הסכים להתקנת התוכנות האלה. בכל מקרה, אנחנו מדגישים שזה לא יפה, אפילו שעם יד על הלב - זה כיף לאללה.

 

צידה לדרך

 
אז בשביל אלה שהחליטו להצטרף, כמה טיפים לדרך: קודם כל, זאת לא בושה להודות שאתם לא מבינים כלום במחשבים. רק כדאי שתהיו מוכנים לקול הקטן שתשמעו בראש במהלך הקריאה, שלוחש במתיקות ותקווה – היי, זה כל כך פשוט אני מרגיש שאני ממש יכול לעשות את זה בקלי קלות, מה כבר יכול להידפק?

חשוב מאוד שבשנייה שזה קורה, תזכירו לעצמכם את כל הפעמים שניסיתם לשחק עם משהו שאתם לא מבינים בו כלום וכמה שילמתם כדי שיתקנו אחריכם. הטור הזה יכול די בקלות להפוך בידיים הלא נכונות למדריך להרס טוטאלי של המחשב במספר צעדים פשוטים.

וכמו שהעורך שלי ביקש להבהיר: אנחנו לא אחראים, מי שלא בטוח שלא יגע בכלום. הפעם זה באמת עניין למקצוענים. אם יש לכם שאלות, מומלץ שתכתבו אותן במנגנון התגובות לכתבה ואחד הקוראים המשופשפים יותר בטח ישמח להנחות אתכם (הורים - זה הזמן לקרוא לילדים, סיכוי סביר שהם מתמצאים במחשבים הרבה יותר מכם).
 

כל אחד יכול להיות האקר

תנו לה לעשות מה שהיא יודעת. קאזה מוכנה לפעולה
 תנו לה לעשות מה שהיא יודעת. קאזה מוכנה לפעולה   
בואו נצא לדרך ונבחן את החולה לעומק - לפנינו תוכנת קאזה, היורשת העיקרית של נאפסטר. כמו שבטח לא ידעתם, בכל פעם שמישהו מתקין את קאזה במחשב שלו, היא שותלת בחשאי תוכנה נוספת של חברת .Brilliant Digital Entertainment בעזרת תוכנת הסתרים האפלה הזאת ניתן יהיה בעתיד להעביר בלי שום בושה את המשתמשים של קאזה לרשת חדשה של חברת Brilliant, להפיץ להם פרסומות ולעקוב אחרי הקבצים שהם מחליפים.

קאזה מרוויחים על העניין הזה כסף טוב מ- Brilliant, ואף אחד לא חושב בכלל לשאול אותנו אם מתאים לנו להיות הסחורה שעוברת כאן מיד ליד, ואם מתחשק לנו לקבל פרסומות או שמישהו ידע איזה שירים ותוכנות אנחנו מחלקים או מורידים. אז - שלא יעבדו עליכם: בארבעה צעדים די פשוטים נראה להם מה אנחנו חושבים ונעיף לכל הרוחות את התוכנה של Brilliant מהמחשב שלנו. קדימה לחדר הניתוח.

גשו בלוח הבקרה אל האייקון של הוספה/הסרה של תוכנות. סמנו את תוכנת b3d Projector והסירו אותה.

בתוך ספריית Windows חפשו תיקייה שנקראת .BDE בתוכה ממתין לכם הקובץ bdeclean.exe. הריצו אותו. כעת אתם יכולים למחוק בביטחון את כל התיקייה.

גשו אל תיקיית Temp בתוך ספריית .Windows חפשו בתוכה את התיקייה Brilliant שמכילה קבצים רבים ומחקו את כולה.

ועכשיו, בזהירות רבה, נמחק את הקבצים האחרונים ששתלה Brilliant Digital Entertainment במערכת ההפעלה שלנו. הכנסו לספריית Windows והמשיכו לתיקיית .System32 שם, בריכוז ותשומת לב רבה, אתרו ומחקו את הקבצים הבאים:

bdedownloader.dll
bdedata2.dll
bdefdi.dll
bdeinsta2.dll
bdeinstall.exe
bdesecureinstall.cab
bdesecureinstall.exe
bdeverify.exe
bdeverify.dll
 
 
זהו, הניתוח נגמר והקאזה שלכם נקייה ובריאה יותר מתמיד. רק שלפני שאתם ממהרים בשמחה להמשיך ולהוריד אמפישלושים כמו שאתם רגילים, כדאי שתדעו שהמוחות המעוותים בחברת קאזה עלו על רעיון מטופש במיוחד ויצרו פילטר מגביל שלא מאפשר להוריד שירים באיכות גבוהה.

במקרה של תביעת זכויות יוצרים, מהסוג שחיסל את נאפסטר, הם בונים על התירוץ הצולע - השירים שהחליפו אצלנו נשמעו גרוע ובכלל לא התחרו בדיסקים האמיתיים. נו באמת - מי רוצה בכלל שירים שנשמעים כמו טרנזיסטור? הבנתם נכון, אנחנו שוב נאלצים לחזור לחדר הניתוח כדי לתקן גם את השטות הזאת.

פתחו את תפריט Start בחלונות, בחרו באופציה Run ובחלון שיפתח כתבו regedit

בתוכנת עריכת הרג`יסטרי, חפשו את Kazaa\Software\USER_CURRENT_HKEY.


החליפו את הערך של LimitBitrate מ-1 ל-0.

זה הכל. עכשיו הקאזה שלכם החלימה וכבר מחכה בצייתנות לעשות את מה שהיא יודעת באמת, בלי משחקים והתחכמויות. ואתם אפילו הרווחתם לכמה דקות את ההתרגשות הנעימה של האקרים מסוכנים לפחות כמו האנאלייזר. כל הכבוד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by