ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

אוסף כלים שימושיים לדפדפן שלכם, גלישה מהירה ויעילה, הכנת אילן יוחסין משפחתי מפואר וחיסול המוני של תרנגולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Explorer 2002

התוסף המועדף על ניקי בארמבי
 התוסף המועדף על ניקי בארמבי   
אם היה מוענק פרס לתוכנה בעלת מספר התוספים (Add-on) הרב ביותר, אינטרנט אקספלורר היה לוקח אותו בלי הרבה מאמץ. מצד אחד, עובדה זו מצביעה על כמות האפשרויות שחסרות בו, אולם מצד שני, ובכך יאלצו להודות גם מתנגדיו הגדולים של האדון גייטס, זוהי גם העדות הטובה ביותר לפופולאריות של התוכנה הזו בקרב הגולשים. מרבית התוספים הללו מציעים רק כלי ספציפי אחד, ורק מעטים מהם מכילים אוסף רציני של כלים, שמצדיק התבוננות מעמיקה יותר.

Explorer 2002 שייך לקבוצה השנייה. לאחר ההתקנה נראה ממבט ראשון כי מדובר בדפדפן חדש לגמרי: התפריטים של התוכנה מציעים אפשרויות רבות, שחלקן כלל אינן קיימות באקספלורר הרגיל וחלקן קיימות, אך אינן נגישות למשתמש בצורה נוחה. בין היתר ניתן למצוא כלים לחסימת חלונות פרסומת קופצים, מחיקה של קובץ ההיסטוריה ושל כתובות האתרים מתוך התפריט הנגלל, טיפול נוח בתמונות ואף יצירה אוטומטית של מצגות.

עוד ניתן למצוא מנהל הורדות מובנה, ניהול נוח של רשימת האתרים המועדפים, אפשרות לפיצול הדפדפן לשני חלונות (אופקיים או אנכיים) כדי לאפשר גלישה בשני אתרים במקביל והתאמה אישית של סרגלי הכלים. מי שיחוש געגועים לאפשרויות המקוריות של אינטרנט אקספלורר יוכל לגשת גם אליהם בקלות. התוכנה מציעה גם ממשק משתמש מתקדם, עם עיצוב בסגנון מערכת Windows XP.

רשיון: חופשי
3.5 מגהבייט
להורדה לחצו כאן
 

MicroSurfer

היישום החביב על טרבור סינקלייר
 היישום החביב על טרבור סינקלייר   
מהירות הגלישה ברשת היא עניין רגיש עבור רובנו. כמה אפשר לסבול את הסיפורים של חברים ברי מזל, המצוידים בקו ADSL ומתגאים בגלישה במהירות מסחררת, כשאנחנו, גם לאחר תחינות ואיומים, לא מצליחים להפיק מהמודם שלנו שום דבר מעבר לכמה קילו-בייטים עלובים בשנייה? אז פתרונות קסם אמנם אין ביכולתנו להציע, והתוכנה שמאיצה את המודם למהירות של רץ אולימפי טרם הומצאה, אבל בכל זאת יש כמה וכמה אפשרויות לשיפור המצב.

MicroSurfer היא תוכנה חופשית המשפרת מאד את מהירות טעינת האתרים. הרעיון שמאחורי התוכנה הוא פשוט: אתם מגדירים רשימה של אתרים שבהם אתם מעונינים לגלוש, והתוכנה מתחילה לטעון את כולם, תוך ניצול הזמן שבו הגולש נמצא באתר מסוים והמודם אינו פעיל. ניתן גם להוסיף קישורים נוספים בזמן הגלישה. האתרים נשמרים בזיכרון המטמון של הדפדפן, וכאשר מעונינים לדלג מאתר לאתר, המעבר הוא מיידי, ללא צורך לטעון את האתר מחדש.

את כתובות האתרים אפשר לארגן בתיקיות, ולצד כל קישור ניתן להוסיף שורת טקסט, המתארת את תוכנו. עיגול קטן בצבעים משתנים מתאר את הסטטוס של האתר, ובכל שלב אפשר לבחור באפשרות של טעינה מחודשת של חלק מהאתרים או של כולם. מומלץ להיעזר במצגת המצורפת לתוכנה, המסבירה בצורה אינטראקטיבית ותמציתית כיצד להפיק ממנה את המירב.

רשיון: חופשי
970 קילובייט
להורדה לחצו כאן
 

GreatFamily

התוכנה האהובה על מארק וידוקה
 התוכנה האהובה על מארק וידוקה   
כמעט כל אחד נתקל בשלב זה או אחר של חייו בצורך להכין אילן יוחסין משפחתי, אותו תרשים מפואר המתאר את הקשר בין בני המשפחה. אז בין אם מדובר בשיעורי בית מטעם בית הספר ובין אם מדובר בפרוייקט משפחתי גדול, דבר אחד בטוח: אין עוד צורך לפרוס גיליונות נייר בכל הבית ולשקוע בשעות של הדבקות ושרטוטים. אפשר להסתפק בתוכנה אחת קטנה, שתעשה את כל העבודה במקומכם.

GreatFamily הוא יישום חופשי וקל משקל, המאפשר לכל אחד ליצור את עץ המשפחה שלו בקלות ובמהירות. התוכנה מבוססת על עיקרון "מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל" (WYSIWYG), כלומר - התוצאה הסופית תהיה בדיוק כפי שהיא נראית על המסך. עבור כל בן משפחה ניתן להוסיף פרטים אישיים, תמונה וגם עמוד טקסט עם עוד מידע, ולציין את הקשר המשפחתי שלו אל האחרים.

החלק השימושי ביותר בתוכנה הוא היכולת לייצר באופן אוטומטי קובץ HTML מאילן היוחסין. בצורה זו ניתן להעביר את העץ בין בני משפחה שונים, כדי שכל אחד יתרום את חלקו. האתר שנוצר מציג את כל המידע אודות המשפחה, ומאפשר גם לבצע חיפושים. ישנן גם אפשרויות נוספות, כגון ביצוע "זום" על חלקים שונים של השרטוט, עיצוב אוטומטי, הוספת קישורים וקיצורי דרך וכמובן הדפסה של העץ.

רשיון: חופשי
644 קילובייט
להורדה לחצו כאן
 
 

Chicken Invaders

המשחק שמגניב את סטיב סטון
 המשחק שמגניב את סטיב סטון   
משחק הפולשים מהחלל החיצון הוא אחד מאותם משחקי מחשב קלאסיים, שזכורים עוד מימי משחקי הטלוויזיה הפרימיטיביים של המילניום הקודם. השחקן שולט בכלי נשק כלשהו, ועליו להתמודד עם גדודים רבים של חייזרים המאיימים לפלוש אל כדור הארץ ולהכחיד את המין האנושי.

Chicken Invaders הוא שיחזור משעשע במיוחד ללהיט הזה, כאשר בתפקיד החייזרים הרשעים - חבורת תרנגולות. כפי שניתן לצפות, השחקן מופגז במטחי ביצים, ועליו לתמרן את החללית שלו כדי שלא להיפגע, במקביל לירי לכיוון התרנגולות. כל שלב מורכב ממספר שלבי משנה, שבסיומם יש לנצח את הבוס הגדול. יש גם בונוסים שונים, מסכים שבהם צריך להימלט מעשרות אסטרואידים והפתעות נוספות. הגרפיקה והאפקטים הקוליים משעשעים ותורמים להנאה.

רשיון: חופשי
2.9 מגהבייט
להורדה לחצו כאן
 
winrar
גרסה 3.0 לתוכנת הדחיסה הפופולארית.

winamp
גרסה 2.79 לנגן המוסיקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by