ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תנו להם מחשבים 

תנו להם מחשבים

 
 
עמיחי יעקבי

העימות הישראלי-פלסטיני, שכבר יכול להתהדר בשם מלחמה, הגיע שלב שבו אין ברירה אלא להשתמש בנשק מתוחכם ולא קונבנציונאלי. את העימות הזה לא נפתור עם פאנטומים אלא עם פנטיומים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
טרטקובר איפה אתה?
 טרטקובר איפה אתה?   
אם לא הייתי חוזר וקורא את הטור הזה שוב ושוב, לא הייתי מאמין שכתבתי את הדברים מרצוני החופשי. לא תחת השפעת סמים או אלכוהול, בלי שאף אחד יאיים עלי, ואפילו בלי שיחליקו לי מתחת לפד של העכבר שוחד של לפחות שישה אפסים בדולרים. החברים השמאלנים שלי בטח ישברו לי עצם עצם בגוף בגלל מה שאני עומד להגיד עכשיו, אבל כבר אי אפשר להמשיך ולהתעלם מהאמת, גם אם היא ממש לא לטעמי או לטעמכם, חברים. ביבי צדק, או לפחות - כמעט צדק.

רגע רגע, אל תברחו, תנו לי ברשותכם עוד פיסקה או שתיים להסביר. אז קודם כל - קצת רקע. ניסינו עם הפלסטינים בטוב, ניסינו ברע, ויתרנו, לא ויתרנו, לקחנו, החזרנו, חיסלנו, כיתרנו, יצאנו, חזרנו, חילקנו, התעקשנו, התגמשנו, לכדנו, שחררנו. הבאנו להם אותה באבי אביהם והראינו להם בדיוק מאיפה משתין הפואד. לא עזר. נראה שהצעירים שלהם פשוט נהנים לבוא להתפוצץ אצלנו. ללא ספק, מדובר בתופעה שהופכת לשלב התבגרות הכרחי. ממש כמו שאנחנו יוצאים לטיול למזרח אחרי הצבא, לתפוס ראש ולהתפרק קצת, ככה גם הם: רק הגיעו לגיל שש עשרה - וכבר חולמים על הטיול לתל אביב או חדרה, להתפרק גם.
 
לאיימק יש גם בסגול
 לאיימק יש גם בסגול   
וכאן בדיוק נכנס נתניהו לתמונה. ביבי הוא גאון בלפתור מצבים מורכבים במשפט פשוט אחד. זוכרים שהוא אמר פעם "מחשב לכל ילד"? אז נכון, לא יצא מזה הרבה, אבל בתיקון קטן, ובאמת לא משמעותי, הרעיון הזה יכול להבטיח שקט וביטחון בכל המזרח התיכון, ובנוסף - להחזיר לנו את החיוך הממזרי והבלורית המתנפנפת, שחסרים לנו כל כך בימים האלה.

מחשב לכל ילד פלסטיני - עכשיו זה לגמרי מדוייק. העימות הישראלי-פלסטיני, שכבר יכול להתהדר בשם מלחמה, הגיע שלב שבו אין ברירה אלא להשתמש בנשק מתוחכם ולא קונבנציונאלי. את העימות הזה לא נפתור עם פאנטומים אלא עם פנטיומים. די להיות יפי נפש, רחמנים ופחדנים - הגיע הזמן לעשות מעשה ולהזכיר לאויבינו את נחת זרועו המפורסמת של צה"ל ואת כח ההרתעה של הראש היהודי.

שר הביטחון חייב להורות מייד לרמטכ"ל להתחיל במבצע בזק שבו יתקינו לוחמינו מחשבים בכל בית פלסטינאי. ולא סתם מחשבים אלא מפלצות גיגה-בייטים מהדור המתקדם ביותר שמחוברות למודם מהיר ADSL ומכילות את מיטב תוכנות הגלישה והמולטימדיה שאפשר בכלל לדמיין. צריך להיכנס בהם - אסור לחשוב פעמיים או להסס - כל הרשות הפלסטינית, בלי יוצא מהכלל חייבת תוך 24 שעות להפוך לצומת אינטרנט שוקק חיים בפס רחב.
 
אפילו למוחמד לא היה כזה
 אפילו למוחמד לא היה כזה   
ועכשיו נראה אותם גיבורים, עכשיו נראה אותם מוכנים למות בכזה כיף. מחמוד, אתה בא לעשות פיגוע? לא יא איברהים אני מוריד את הדיסק החדש של בריטני ספירס מהקאזה. ודבר איתי מחר בבוקר, אני חייב לנתק - יש לי בעיה במודם ומהתמיכה הטכנית הבטיחו להתקשר תוך שעתיים מקסימום. יוסוף, רוצה להיות שאהיד? שבעים בתולות, אתה יודע. שוקראן אחמד, אבל לא צריך, אני כבר חנקתי לי את ההארד דיסק עם תמונות וסרטים של בחורות, אני מנסה להיגמל עכשיו. אשכרה נבלות הישראלים האלה, איך הרסו לנו ככה את החיים.

וזאת אפילו לא ההתחלה של תסריט האימים שלי ושל ביבי. אנחנו נקרע להם את הצורה. במקום להתפוצץ אצלנו, שישבו כל היום ויחפשו מכירות פיצוץ לוהטות ברשת. שידברו לילות שלמים בצ`אטים, שיורידו שעות את כל המשחקים הכי לוהטים, ושיקליקו על כל באנר באתרי פורנו. עד שיכאבו להם האצבעות.

ורק תחשבו מה יקרה כשהם יכירו את מייקרוסופט, והבאגים, והוירוסים, והספאם. אוח כמה שהם עוד יקללו אותנו. מחשב לכל ילד פלסטינאי - שיפרמט, ויתקין, וישלח, וימחק, ויעלה, וישחק, ויקנה, ושיגלה את הסייבר סקס, האמפישלוש, והתוכנות הגנובות. אתם יודעים מה? מצידי שאפילו יכנסו לנענע לכתוב את דעתם על אמא שלי (סליחה אמא) בתגובות לכתבה.
 
 
מדובר בתוכנית שטנית שתשמוט את הקרקע מתחת לרשות הפלסטינית. אמרתי לכם שביבי הוא האיש עם הפתרון - טוב, נו, כמעט פתרון. כי כל זמן שאנחנו נלחמים בילדים שהחיים שלהם דפוקים, עלובים, עניים ולא שווים כלום - אין לכם מה להתפלא שהם בוחרים מרצון לעזוב את העולם הזה ולקחת גם אותנו בדרך.

וזה שוב נתניהו שכבר מצא את משפט הסיום הנכון. או שוב - כמעט נכון: הם מ-פ-ח-ד-ים. רק שבואו נדייק - כמו שזה נראה עכשיו, עד שנמצא פתרון חכם ושפוי של שלום, זה לא הם שמשקשקים - זה אנחנו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by