ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
הך בגויים 

הך בגויים

 
 
יוני  שדמי

אחרי שהכריזה רשת הפיטפוט העולמית DALnet על חרם חד משמעי על ישראלים באשר הם, מחליט יהודי אחד לקום ולירוק לכל המעורבים בפרצוף. אולי זה יפתור את הבעיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
``ננער אותם``. אופיר ישראל
 ``ננער אותם``. אופיר ישראל   
לפני כשבוע, בצעד חסר תקדים, החליטה ,DALnet כנראה רשת השיחות הפופולארית ביותר בישראל, שישראלים לא יבואו עוד בשעריה. אבל אותנו לא מעצבנים. אופיר ישראל, חמש עשרה ("וחצי"), גולש ממורמר, הכריז מלחמה בגויים.

DALnet היא חלק מ,IRC או ,Internet Realy Chat רשת של שרתי שיחה שפזורים בכל רחבי העולם, ומאפשרים למשתמשי האינטרנט לשוחח אחד עם השני.

IRC מחולקת למספר רב של תת-רשתות, כשתת-הרשת הפופולארית ביותר בארץ הייתה .DALnet כאמור, יום אחד הכריזה DALnet שבגלל הפרה חוזרת ונשנית של כללי הרשת, תימנע החברה גישה של ישראלים לכל שרתיה.
 
"בשל התעלמות נמשכת מכללי השימוש ברשת דלנט, ובכלל זה שליחה של מספר רב של הודעות פרסומת, ניתוק במזיד של משתמשים אחרים והפרות אחרות, לא תתאפשר הכניסה של משתמשים מארצך לשרתי דלנט". כך מסבירה ההודעה הקרירה שמקדמת כל משתמש ישראלי שינסה להיכנס לרשת דלנט, כמה שניות לפני הניתוק המיידי מIRC.

אך אל תירא עם סגולה, כי לא פסו גיבוריך מן הארץ. אופיר ישראל, אקס-משתמש דלנט זועם, החליט להשיב מלחמה שערה. "נעלבתי אישית מההכללה הגורפת", הוא אומר בזעם ניכר. "אז אני וחבר שלי החלטנו להתחיל מבצע כמעט צבאי: להפציץ את דלנט. התכנית שלנו - לגייס אלפי משתמשים זועמים, ולהפציץ את דלנט באלפי `ניוקים` וניסיונות כניסה מזויפים לאתר."

ישראל, שלטענתו הספיק כבר לגייס לשורותיו "מאות" משתמשים, מתעלם באלגנטיות מהעובדה שמעשים מסוג זה בדיוק הביאו לזריקה הכללית של בני אברהם מדלנט. "אז מה", הוא מנמק בידענות, "אולי ככה הם ילמדו". ההתקפה, כך או כך, צפויה להתרחש ב22:30 ביום שבת הקרוב. עם מספיק מזל, זה יהפוך את הבאן הישראלי הזמני - לתמידי.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by