ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

זר צבעוני של תוכנות לחג - אוסף מרשים של כלים שימושיים תחת קורת גג אחת, השוואת עוצמת הנגינה של השירים שלכם, יצירת עטיפות לתקליטורים ברגע, מרדף לוהט אחרי אחד הצאצאים של פאקמן וגם - הגרסה החדשה של ICQ

 
 
 
 
 
 
 
 
 

METoolBar

הו, כלים שלובים
 הו, כלים שלובים   
לומר את האמת, ז`אנר תוכנות ה"כלבו" הוא בעייתי מעט. תוכנותח "כלבו" הן למעשה אוספי כלים שונים לשיפור והרחבה של חוויית השימוש המחשב והגלישה באינטרנט. בד"כ מדובר במקרה הקלאסי של "תפסת מרובה - לא תפסת". הניסיון להוסיף עוד ועוד כלים, כמה מהם אזוטריים ממש, הופך את התוכנות למסורבלות, גורם לממשק להיות מסובך וקשה לעבודה ובעיקר - מתסכל את המשתמש. אולם הכלל, שלכל כלל יש יוצא מהכלל, פועל את פעולתו גם במקרה הזה, וההוכחה לכך לפניכם.

METoolBar מציע אוסף מרשים של כלים, שמסודרים בבאר אחד ארוך ונוח להפליא לגישה, ומחליפים מספר רב של תוכנות שונות ונפרדות שקרוב לודאי מותקנות במחשב שלכם. מה אפשר לעשות עם התוכנה הזו? אולי עדיף לשאול מה אי אפשר, אבל הנה רק חלק קטן ממה שהיא מציעה: אפשרויות חיפוש בלתי מוגבלות כמעט של שירים, תוכנות, תמונות, ערכים מתוך אנציקלופדיות או אפילו בדיחות בכל מנוע חיפוש שתבחרו, תרגום און-ליין בין שפות שונות, סילוק דואר זבל, והמרה של שערי מטבעות.

התעייפתם? לא? אז אפשר להמשיך: יש גם כלים לניהול נוח של רשימת המועדפים, שמירת סיסמאות, גישה מהירה ללוח העריכה, אפשרות להזנקה מהירה של יישומים שימושיים ושעון עולמי. משתמשים מתקדמים יותר ימצאו בתוכנה מבחר כלי אינטרנט שימושיים דוגמת Ping, Finger ו- WhoIs. אם שכחנו כלי כלשהו (ובטוח שכן) - עימו הסליחה.


רשיון: חופשי
870 קילובייט
להורדה לחצו כאן

 

MP3Gain

זה מתממשק לסוניק?
 זה מתממשק לסוניק?   
כולנו מחזיקים אוספים נכבדים של שירים בפורמט 3MP בדיסק הקשיח שלנו. חלקם הגיעו מהמרה של שירים מתוך תקליטורים, אחרים הועברו אחר כבוד אל המחשב באמצעות תוכנת שיתוף קבצים כלשהי, והיתר הגיעו מחברים, או בכל דרך אחרת. הצד האפל של החרות המוזיקלית הזו מתבטא בעוצמת הווליום של כל שיר, המשתנה לפי ראות עיניו של יוצרו. ואכן, בוודאי מצאתם את עצמכם לא פעם נאלצים לווסת את עוצמת הווליום בכל פעם שהתחלף שיר בנגן.

לא עוד! MP3Gain, תוכנה חופשית מצוינת, מאפשרת לכם להשוות את העוצמה של כל השירים שנמצאים ברשותכם, וזאת ללא כל פגיעה באיכות המוסיקה. התוכנה מציעה למשתמש את עוצמת הקול ה"נורמלית" כברירת מחדל, אולם מאפשרת לו לבחור בכל עוצמה שירצה, ולאחר מכן מתחילה להתאים את עוצמתם של כל השירים שסומנו לרמה שנבחרה.

ניתן, כצעד ראשון, לתת לתוכנה לעבור על כל השירים הנמצאים בתיקיה כלשהי, ולהציג את רמת העוצמה הנוכחית שלהם. אח"כ יש לסמן את השירים, להגדיר את רמת העוצמה המבוקשת ולאפשר לתוכנה להפעיל את קסמיה. איכות השירים, נשוב ונדגיש, אינה יורדת כלל. אולם מספר הפעמים שתאלצו לשנות את עוצמת הוליום - יורד גם יורד.

רשיון: חופשי
2.13 מגה-בייט
להורדה לחצו כאן
 

CD-Cover Editor

חליפות לחגים
 חליפות לחגים   
הכנת דיסק בשיטת "עשה זאת בעצמך" היא היום אחת המשימות היותר פשוטות שיש: אוספים רשימה של שירים אהובים במחשב, קונים דיסק ריק בכמה שקלים, צורבים והופ - אלבום אוסף אישי חדש נולד. לאחר השלמת הצריבה, כמו חתימה של אמן על יצירתו, הכנת עטיפה הולמת מתוצרת בית לתקליטור שהכנתם במו צורבכם, היא פשוט דבר מתבקש.

ובכן, במקרה הכינונו מראש תוכנה שבעזרתה גם הכנת העטיפה תהפוך למשחק ילדים. CD-Cover Editor מאפשרת לכם להכין את העטיפות בקלות ובמהירות, תוך שילוב תמונות וטקסט כיד הדמיון הטובה עליכם. ניתן לעצב בנפרד עטיפות לצד הקדמי ולצד האחורי של קופסת הדיסק, כאשר התוכנה מתאימה את הגודל באופן אוטומטי לגודל הסטנדרטי של אריזות הדיסקים.

להכנת העטיפות ניתן להשתמש בתמונות בכל הפורמטים הנפוצים, ואח"כ אפשר לבחור גופן, להוסיף טקסט ולמקם אותו במרכז, משמאל או מימין, להוסיף הדגשות שונות ועוד, כיד הדמיון הטובה על המשתמש. בסיום העבודה ניתן כמובן להדפיס את יצירת המופת. כל האפשרויות נגישות באמצעות ממשק פשוט ונוח.

רשיון: חופשי
645 קילובייט
להורדה לחצו כאן
 
 

Tobi on the run

טובי? טובי וואנג. טובי צ`אנג
 טובי? טובי וואנג. טובי צ`אנג   
אחת הקלאסיקות הגדולות ביותר בכל הזמנים בתחום משחקי המחשב הוא הפאקמן. כל אחד מצא את עצמו בשלב כלשהו של חייו מנווט את היצור החביב הזה בתוך מבוך, כאשר הוא מנסה לזלול נקודות ופירות בונוס, ובו זמנית להימלט מאימת המפלצות הרודפות אחריו, כשחיוך גדול מרוח על פניו. אם זה חיוך של הנאה כשהיה ילד, ואם זה חיוך של נוסטלגיה לחיוך ההנאה הזה. הכמות העצומה של משחקים חדשים שקיבלו את ההשראה מהפקמן רק מוכיח את עוצמת ההשפה שלו על כמה דורות של שחקנים.

Tobi on the run הוא דוגמה לצאצא מוצלח ומהנה של הפאקמן. מדובר במשחק שבו שולט השחקן בבחור צעיר, טובי בשבילכם, הנע בתוך עולם עמוס סולמות, חבלים ועמודים, כאשר משימתו היא לאסוף את כל הטבעות הפזורות בשטח, ובתום האיסוף להגיע לנקודת הסיום. בריונים אחדים, שמספרם משתנה בשלבים השונים, מנסים להציק לטובי ולמנוע ממנו להשלים את משימתו. טובי צריך להפגין כושר גופני של סיירת מטכ"ל ולרוץ, לקפוץ ולטפס במהירות שיא כדי שלא להיתפס.

רשיון: דמו
4.7 מגה-בייט
להורדה לחצו כאן
 
ICQ
גרסה 2002a לתוכנת המסרים המיידיים הפופולארית בעולם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by