ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע באחד המדורים החיוניים ביותר ברשת: בוחרים מחדש את שבעת פלאי העולם, לא נותנים להוציא את הרוח מהמפרשים, בודקים את שיטת אלכסנדר ומחפשים מזרונים מעופשים ברחוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bitter Lemons

 
ביטר למונס עוסק בסכסוך הישראלי-פלסטיני מנקודת המבט של כותבים משני הצדדים - קונספט חדשני למדי עבור הרוב המוחלט של צרכני התקשורת בישראל וברשות הפלסטינית. מדי שבוע מתווספת מהדורה חדשה העוסקת בנושא אקטואלי, ובה מאמרים ודעות. האתר כולל גם ארכיון מסמכים מדיניים ומאמרי הסברה רשמיים שונים.
 

לא ניתן להוציא את הרוח מהמפרשים

 
שבט צופי-ים ת"א הקים אתר מחאה כנגד הכוונה להקים גשר נוסף בירקון - גשר שיחסל הלכה למעשה את הפעילות הימית של השבט, הנעשית רובה ככולה בנחל. באתר, שבנוי בפשטות ובבהירות, מוצגת יוזמת הבנייה והשלכותיה, לצד דיווח על פעילות המחאה, קטעי עיתונות, פורום, וקישור לטופס פנייה לראש העיר, רון חולדאי.
 

ארגון המורים הישראלי לטכניקת אלכסנדר

 
על רגל אחת, שיטת אלכסנדר (שנקראת על שם ממציאה, פרידריך מתיאס אלכסנדר) "מלמדת את האדם כיצד להשתמש בגופו בצורה היעילה ביותר בשבילו ובכך להיות אחראי לשיפור איכות חייו". האתר המקיף למדי, כולל מידע רב על השיטה וממציאה, פרטים על ארגון המורים ורשימה שלהם, מאמרים, רשימת ספרים בנושא וקישורים.
 
 

New 7 Wonders

 
ברנארד וובר, יליד שווייץ בעל לוק אקסצנטרי, הוא היזם שעומד מאחורי פרוייקט האינטרנט הגדול, שנועד לבחור בעזרת הגולשים את שבעת פלאי העולם החדשים. בין המתמודדים ניתן למצוא מועמדים ברורים לתואר, כמו החומה הסינית והטאג` מהאל, לצד ברורים פחות, כמו פסל החירות ובית האופרה בסידני.
 

אתר ההנצחה והמורשת של חיל התותחנים

 
"בית התותחן" ממוקם בזכרון יעקב, ומשמש מאז 1984 כאתר ההנצחה והמורשת של חיל התותחנים. אתר האינטרנט מציג תמונות מהמקום, מידע על איגוד התותחנים ועמותת "נצח לתותחן", רשימת כל חללי החיל, מורשת קרב ממלחמות ישראל, תוכנית שנתית וטופס ליצירת קשר.
 

Mattress Trash authority

 
השבוע, במקום תת המדור הפופולארי "רוק ישראלי ברשת", אנחנו עם תת-המדור הפופולארי לא פחות, "ביזאר עולמי", והפעם - מזרוני רחוב משומשים. נכון לעת כתיבת שורות אלו, נמצאות במאגר המתרחב של האתר 274 תמונות של מזרונים שנזרקו, שלא באשמתם, לרחוב. אם מצאתם באחת התמונות את המזרון שלכם, או סתם ראיתם אחד שמדליק אתכם, תוכלו להשאיר לו תגובה.
 

מתגרשים

 
הפורטל הישראלי לענייני גירושין מציע לזוגות העומדים בפני פרידה, או מתאוששים ממנה, מידע משפטי בנושאים הרלוונטיים: החזקת ילדים, חלוקת רכוש, מזונות וכו`. עוד הוא כולל מאמרים משפטיים בנושא, מאמרים מאת ורדה רזיאל ז`קונט, וסקציה מיוחדת המציגה את הפנויים והפנויות המבוקשים ביותר, לדעת מישהו, לפחות.
 
מכירים אתרים יותר טובים? בואו לדבר על זה בפורום ביקורת אתרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by