ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סנייק ומשמעות החיים 

סנייק ומשמעות החיים

 
 
יוני  שדמי

אחת למשרד, אחת לבית ואחת לנשמה. שלוש תוכנות שיש להן את זה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eyes & Ears

עצור או שאני שולח אי-מייל!
 עצור או שאני שולח אי-מייל!    
מכל הגאג`טים שאפשר לרכוש היום למחשב מודרני, מעטים מציעים ערך כולל שעולה על זו של מצלמת ווידיאו דיגיטלית כהלכתה. מאידך, יש שלל תירוצים עסקיים אפשריים לרכישת הצעצוע ("באמת, אדוני הבוס, זה יחסוך לנו על סורק, ונוכל להעלות תמונות וסרטי וידיאו ישר לאתר האינטרנט!"), ומחד, אלמנט המגניבות משחק שעות נוספות.

אנשי התוכן בנענע, למשל, נאלצים להסתפק בטלפונים של נטוויז`ן, אבל כשמישהו מאצולת המתכנתים מעוניין להעביר לעולם רעיון, הוא פשוט מדליק את המצלמה ומפרט את משנתו, לרוב בליווי תנועות ידיים נרגשות ובצירוף הבעות פני חד משמעיות.

Eyes & Ears מוסיפה יישום אלטרנטיבי נוסף למצלמות רשת: אזעקה. התוכנה, שפועלת כחיישן תנועה דיגיטלי, מתחברת למצלמת הווידיאו, מכריזה בקולי קולות (כולל אפשרות להרצת דגימה של נביחות כלב מרתיעות) כשהיא מזהה תנועה, ומודיעה בדואר או באיסיקיו על הפלישה. שווה.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 2.2 - מגהבייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT, כרטיס לכידת וידיאו, רצוי כרטיס קול
 

סנייק לעשירים

תענוג משרדי. הסנייק המקורי
 תענוג משרדי. הסנייק המקורי   
מה משחק המחשב הכי פופולארי על הפלנטה? מריו? סוניק? קוויק? בחיים לא. הוא תופס כמה קילובייט, הגרפיקה שלו מורכבת מקוקטייל מולטימדיה בן שני צבעים, ואין לו סאונד בכלל, מלבד "פינג" מרגיז כשאוכלים יהלום. קוראים לו סנייק, ויש סיכוי לא רע שהוא מנמנם ממש עכשיו בפלאפון שלך.

"battle snakes" הוא גרסה משודרגת של משחק-הישיבות האגדי, והתוספות בהחלט מעשירות את החוויה. קרבות נחש-על-נחש, יהלומים כפולים, מהירות מוגברת, שלבים חדשים, כל אלה מוסיפים לחוויה המשרדית בשם "סנייק". עכשיו נותר רק להמתין לגרסת הפלאפון.
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 28 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 3.11\95
 

סודות החיים

באחד מסיפוריו היותר חביבים של אתגר קרת, מסופר על אדם שמוצא את משמעות החיים בעקבות מודעה בעיתון, שמבטיחה למצוא טעם לחיים בתמורה לשלושה תשלומים שווים (של 19.99 ש"ח התשלום, אם זכרוני אינו מטעני).

"סודות החיים", גרסת האונליין, הוא סדרה של מסמכים מסתוריים, שמורידים, כמו תמיד ברשת, גם את מכשול המחיר: משמעות החיים, אצלך בהארד-דיסק, חינם אין כסף. רק לא לשכוח להרים בדרך גם תוכנה לצפייה בקבצי PDF.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל 296 - קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by