ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע, באחד המדורים הבולטים ברשת: כל מה שרציתם לדעת על חתולים, על מירי בוהדנה ועל מתיחות, כמו גם מאות שפות וברכות לכל עת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Language Museum

 
מוזיאון השפות כולל מידע על כ-1200 לשונות וניבים המדוברים בעולם. עבור כל שפה מציע האתר מידע סטטיסטי על מספר דובריה ברחבי העולם, מקורותיה הבלשניים וטקסט קצר, המתורגם לאנגלית. באופן לא כל כך מפתיע, הטקסט העברי במוזיאון עוסק באימון שעורכת פלוגת העורב של גבעתי בדרום הארץ.
 

אתר הברכות הישראלי

 
אתר הברכות הישראלי אמור לפתור את בעייתם של חסרי ההשראה או העצלנים, המוצאים עצמם יושבים מול נייר המכתביות הריק, רבע שעה לפני החתונה, או מה שזה לא יהיה, ולא מוצאים את המילים כדי לעשות את חתני השמחה למאושרים. כאן תמצאו טקסטים מחולקים לקטגוריות כמו חגים, ימי הולדת ופרידות, חלקם נכתבו על ידי אנשי שם ידועים וחלקם האחר על ידי הגולשים שתרמו משלהם באמצעות הטופס באתר.
 

Remembering the Jews of Lubaczow

 
הקהילה היהודית בלובצ`וב שבדרום פולין, היוותה ב-1931 כחמישית מאוכלוסיית העיירה. האתר מוקדש לאותה קהילה, שנספתה כמעט כולה בשואה, ומציג מידע היסטורי החל במאה ה-13, צילומים, תיעוד חיי היום-יום בכפר, מפות וביבליוגרפיה. המידע ערוך בבהירות ובתמציתיות, ונראה שהושקע בהבאתו לגולשים זמן רב.
 
 

האתר הרשמי של מירי בוהדנה

 
רעות ביטון, שמנהלת גם האתר של סיטי טאוור, אחראית לאתר של הדוגמנית והשחקנית מירי בוהדנה, מכוכבות הטלנובלה הישראלית. האתר לא מציע כרגע יותר מדי חומר למעריציה המסורים של בוהדנה, וכולל שני עמודי תמונות, חידון בקיאות קצר, ביוגרפיה צנועה ופורום. אפשר לקוות להתרחבות.
 

מיצי און ליין

 
כותרת המשנה של האתר בעל השם המבריק הזה, היא ``כל מה שרציתם לדעת על חתולים``. מי מביניכם שירצה לדעת משהו על החיה הזאת, יוכל למצוא כאן מידע על משפחת החתולים, הפיזיולוגיה שלהם, התבונה שאולי יש להם, דפוסי שינה, גזעים, היסטוריה, וגלריית תמונות שמציעה כל מני גיפים מקושקשים מרחבי הרשת בכיכובן של החיות ההן.
 

Museum of Hoaxes

 
עוד מוזיאון, שהפעם מוקדש כולו למתיחות, רמיות ומניפולציות לאורך ההיסטוריה. אפשר לשוטט באתר הנפלא הזה באופן כרונולוגי או על פי נושאים, כמו מתיחות 1 באפריל, ספרות, רפואה, עיתונות, כלכלה ועוד. כל אחד מהערכים כולל טקסט קצר והמקור הביביליוגרפי השלו, כמו גם תמונה, היכן שנמצאה כזו.
 

גאולה 34

 
השבוע, בתת המדור הפופולרי המוקדש לקידום הרוק הישראלי ברשת, להקת גאולה 34, הנקראת כך על שם הכתובת בה שוכנת הפנימיה בה למדו חברי הלהקה, כולם חיילים כרגע. באתר תוכלו למצוא שירים להורדה, פרטים אישיים והגיגים של החברים, תמונות וטלפונים ישירים של הנגנים, כפי הנראה לשימושן/ם של המעריצות/ים.
 
האתר שלכם יותר טוב? הרבה יותר טוב? בואו לדבר על זה בפורום ביקורת אתרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by