ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא 8.3 

עולמנו המופלא 8.3

 
 
ליעד ליבנה

בובות בארבי פרסיות, תאומים פינים עם גורל אכזר, לובסטרים אכזריים במיוחד, טיסה דמוקרטית ושיא עולמי בסקס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בארבי פרסית

ברוח המסורת. בארבי עם רעלה בחברת ידידות
 ברוח המסורת. בארבי עם רעלה בחברת ידידות   
יש לכם כבר את בארבי המהנדסת, את בארבי הטייסת, את בארבי חובבת הסאדו? יופי, כי באירן מכינים לכם פריט חדש לאוסף: בארבי וקן בתלבושת לאומית, מצויידים בערכים איסלמיים מוצקים.

שרה (בארבי) ודארה (קן) פותחו בידי יחידה של משרד החינוך האירני, במטרה לענות על הדרישה הגוברת לבובות אמריקניות שהציפו את השוק האירני, ומטנפות את מוחם של הילדים הרכים בתעמולה פרו-ציונית אכזרית.

"דארה ושרה הם מוצרים אסטרטגים, שנועדו לשמר את הזהות הלאומית שלנו", אמר מהדי הדאיאת, סוחר צעצועים אירני. "בארבי, על המלתחה החושפנית שלה, זרה לתרבות האירנית, וילדות שמשחקות עם הבובה הזו, שנתפסת כמופקרת, עלולות לדחות את ערכי המשפחה האירנים". האמת? צודקים.

כל ארבעת הדגמים של שרה מצויידים בצעיף רעלה. דגם אחד של הבובה מצויד בחולצה כתומה עד הברכיים ומכנסיים כחולים; בדגם אחר לובש שרה חולצה פרחונית - ועליה גלימה מסורתית פרחונית, מראש ועד כף רגל.


 

תקלה מופלאה

 
ומאירן, לפינלנד: זוג תאומים זהים פינים, בני ,71 נהרגו השבוע בשתי תאונות אופניים נפרדות, לאורך אותו כביש, בהפרש של שעות ספורות.

תאום אחד נהרג מפגיעת משאית בשעה שדיווש בבוקר יום שלישי, על כביש לאורך חופה המערבי של פינלנד. עוד לפני זיהוי הגופה וההודעה למשפחה, נהרג תאומו מפגיעת משאית אחרת, בשעה שנסע על אופניו במרחק של פחות מקילומר משם.

"זה פשוט צירוף מקרים היסטורי", אמרה השוטרת מריה-לינה הוטאלה; "למרות שמדובר בכביש מרכזי, תאונות עליו הן נדירות למדי"

"כששמעתי על האסון הכפול, שיערותי סמרו", היא הוסיפה; "אולי מישהו מלמעלה היה מעורב בזה".


 

בואו נצביע

מי רוצה לרדת?
 מי רוצה לרדת?   
טיסת "יס-אייר" ממילנו לקובה. הנוסעים עולים על המטוס, הדיילות מגישות מנות קטנטנות ונחמדות, ואווירת קופאקבנה מהבילה פושה במטוס. רומבה.

פתאום, דינג-דונג ברמקול: שלום, מדבר הקברניט שלכם. אנחנו עכשיו ברום של 20 אלף רגל מעל איטליה, ויש לנו קצת אש באחד המנועים. בואו נעשה הצבעה: מי בעד להמשיך לטוס? מי בעד לנחות?

הטייס אמר לנוסעים כי ניתן להמשיך את הטיסה בביטחה, אך הניח את הבחירה בידם. 250 הנוסעים הצביעו פה אחד בעד חזרה מהירה לקרקע (לא מהירה מדי, כמובן).

דובר החברה מסר כי "המנוע נכנס להזדקרות והפיק כמה להבות, אבל לא מדובר בתקלה שצריכה להפריע לטיסה". אחד הנוסעים ציין, עם זאת, כי "המנוע נראה כאילו הוא עוד רגע מתלקח כולו".


 
 

נער הלובסטר ומלחמתו בשודדים

תיזהר ממני, אני אקרע אותך. לובסטר ענק
 תיזהר ממני, אני אקרע אותך. לובסטר ענק   
הסיפור הזה ביזארי גם בסטנדרטים שלנו, אז תקראו בתשומת לב: בחור לבוש בחליפת לובסטר ענקית נלחם השבוע בחבורת צעירים שניסתה לפרוץ לביתו (שאותו הוא בנה בעצמו), והבריח אותם.

וויליאם קופמל, סטודנט לאמנות באוניברסיטת קרנגי-מלון, החליט לאחרונה על פרוייקט מיוחד: במסגרת מחקרו על התנהגות תקשורתית הוא יחיה שלושה חודשים כלובסטר ענק. הוא אפילו יקבל 650 פאונד (הרבה שקלים) כמלגה.

אבל שלא תחשבו שזה סיפור קל ומשעשע: קומפל שותק את כל תקופת לובסטריותו, ומקליט את הרעשים שהוא משמיע בשנתו - אותם הוא מתעתד "לתרגם למשהו אומנותי". כדי להפוך את הניסוי לריאלי במיוחד, הוא בנה לעצמו קונכיה ענקית בת שלוש קומות, בה הוא מתגורר בשטח הקמפוס.

"בוקר אחד השבוע קיבלה משטרת הקמפוס הודעה על 12 בחורים שמנסים להיכנס לתוך כונכיית הענק", מסרה דוברת האוניברסיטה. כשהגיעו השוטרים למקום, הם גילו את אחד הבחורים בורח, ולובסטר ענקי רודף אחריו, תופס אותו בנלסון ומכניע אותו.

המשטרה עצרה את הפורץ האומלל, סטודנט באוניברסיטה, ושלושה מחבריו. 

שיא העולם (הנשי) בסקס

ולסיום, דובדבן ליום האשה: רמאנדה ביאנקה, בחורה אחת מבוסניה הרצגובינה (או בוסניהרצגובינית, בשבילכם), הודיעה השבוע כי תנסה להיכנס לספר השיאים של גינס, תחת הכותרת: "האישה ששכבה עם הכי הרבה גברים בהיסטוריה".

"התחלתי רק לפני מספר חודשים, וכבר הגעתי ל-1400 גברים", סיפרה רמאנדה, צעירה בת .21 "כמובן, הגברים חייבים לממן אותי - הרי אני צריכה לאכול הרבה כדי לשמור על האנרגיה, ועד עכשיו כבר הייתי צריכה להחליף מיטה אחת".

עם זאת היא הבטיחה כי למרות שהיא דורשת תשלום סימלי, היא אינה דוחה את הפונים שידם אינה משגת את העונג שבתרומה לשיא עולמי נאה כל-כך.

רמאנדה מספרת כי מאז שהודיעה על כוונתה, הגברים צובאים על דלתה. "כל אחד מהם חייב לחתום בספר התורמים המיוחד, ולאשר שהם לא שכבו איתי לפני כן", היא סיפרה.

"יש אנשים שאמרו שאני רק מחפשת כסף, אבל זה לא נכון. למרות שאני זקוקה לתרומות כדי להתקיים, מטרתי העיקרית היא להיכנס לספר השיאים".

דובר מטעם ספר השיאים מסר השבוע כי הקטגוריה הזו לא מוכרת, וכי הנהלת הספר דוחה כל בקשה לרישום שיאים כאלה - אך ככל הנראה, הדבר לא מרפה את ידיה של רמאנדה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by