ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע באחד המדורים הכי טובים ברשת: אלילי הזמר ג'ניפר לופז והפינק פלויד, פטישיזם לנשים עם אזניות, קרן בינלאומית לחינוך ובני עי"ש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

השדים האדומים

 
ההצלחה של הפועל תל-אביב בשנתיים האחרונות, לאחר תקופה ארוכה של מאבקי תחתית ומרכז טבלה, מתבטאת גם ברשת. הרבה מאתרי המעריצים של הקבוצה חזרו לפעול, ואחד הבולטים שבהם הוא זה, השדים האדומים. האתר כולל חדשות מעודכנות, היסטוריה של המועדון, מידע על השחקנים ושאר העניינים הרגילים, כמו גם סטטיסטיקה וטבלאות. לא כל המדורים עובדים, אבל לפחות הם משחקים טוב.
 

אייסף - הקרן הבינלאומית לחינוך

 
אייסף הוא ארגון שהוקם ב-1977 על ידי איש העסקים אדמונד ספרא, הפועל לצמצום פערים חברתיים באמצעות פיתוח מנהיגות חברתית-אקדמית, יזום פרוייקטים חברתיים-חינוכיים בשכונות ובעיירות הפיתוח וקידום ותמיכה בסטודנטים נבחרים. מידע על הקרן ועל בוגריה, פרוייקטים נבחרים, לוח מודעות, מאמרים וכתבות.
 

Jlo.up.co.il

 
אלילת הזמר, הקולנוע והמין הלטינית, ג`ניפר לופז, כובשת גם את האינטרנט הישראלי. האתר הנ"ל מציע למעריציה של ג`יי-לו בישראל קישורים להרבה מאוד תמונות, רכילויות, קטעים מהופעות, חדשות, מילים לשירים, סקינים לווינאמפ וכיוצא באלה עניינים. מאוד נחמד.
 
 

Headph0ne Phet1sh

 
השבוע בפינת הביזאר, הייתם צריכים לנחש, פטיש לנשים שמרכיבות אזניות. חלקן אמנם ערומות, שזה פטיש קצת יותר מקובל, אבל חטאן של רבות אחרות הוא בכך שהתקן אודיו זה או אחר מכסה על אזניהן. אפילו לא עושה רושם שמדובר במשהו יפני.
 

Orphaned Land

 
השבוע בתת המדור הפופולרי, רוק ישראלי ברשת, אנחנו מארחים את ההרכב הוותיק ביותר שהופיע אצלנו מאז ומעולם. `אורפנד לאנד` קיימים בשם זה או אחר כבר 11 שנה, באיזורים האפלים השונים של סצינת המטאל הישראלית, עם נטיות אוריינטליות. האתר עצמו מעט מבולבל וקשה לניווט, אבל יש בו את כל מה שצריך המעריץ המתחיל - אלא אם אתם קוראים רק עברית.
 

בני עי

 
הישוב הכפרי, הממוקם מדרום לגדרה, הוקם ב-1957 על חורבותיו של בסיס צבאי בריטי. המועצה המקומית מציעה למתעניינים מידע רב בכל הנוגע ליישוב: החל במערכת החינוך, עבור בארועי תרבות קרובים וכלה במרפאת השיניים הקהילתית. ניתן גם ליצור קשר עם המועצה וללמוד על טוקומס שבלטביה, העיר התאומה.
 

עופר עסיס ויובל מרקוביץ מציגים: פינק פלויד

 
פינק פלויד זכתה מאז ומעולם לפופולריות מוגזמת בישראל, כנראה שרק אלוהים יודע למה. עופר עסיס ויובל מרקוביץ החליטו להציג לקהל הישראלי מעט מהידע שלהם אודות ההרכב האנגלי, ועושים זאת בצורה ראויה להערכה. סקירה כללית, מידע על כל אחד מהאלבומים, גלריית תמונות, מילות השירים וטופס לתגובות.
 
האתר שלכם יותר טוב? בואו לדבר על זה בפורום ביקורת אתרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by