ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

הקליפים הנדירים של מדונה, וגם מיטב אמני בריטניה (נניח) מושיטים יד בקליפ החדש של פאלפ
פלאי הטכנולוגיה 22

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדונה שמעולם לא ראיתם

מדונה מנצלת את חגיגות האוסף האחרון שלה, GHV2 כדי לנקות לגמרי את המדפים. באווירת סוף העונה היא משחררת לרשת גם את הוידאוקליפים הנדירים של הרימיקסים ללהיטים הגדולים:
Don`t Tell Me (לצפיה: רגיל / מהיר)
 
Frozen (לצפיה: רגיל / מהיר)
 
Secret (לצפיה: רגיל / מהיר)
 
 
דיס איז דה רימיקס. מדונה
 דיס איז דה רימיקס. מדונה   
Ray of Light (לצפיה: רגיל / מהיר)
 

כל הכוכבים דוחים

אין כמו קאברים גרועים. הקליפ של פאלפ
 אין כמו קאברים גרועים. הקליפ של פאלפ   
קורט קוביין, בונו, קיילי מינו, פול מקרטני, אלטון ג`ון, מיסי אליוט, פיל קולינס, ג`ורג` מייקל, קרייג דייויד, מיק ג`אגר, דייויד בואי, שר, אואזיס, רובי וויליאמס, ג`אמירוקוואי, אלביס קוסטלו ואחרים - כולם משתתפים בקליפ החדש לשיר Bad Cover Version של להקת Pulp. לא מדובר בסטארים האמיתיים, כי אם בכפילים די גרועים (כפי שמרמז שמו של השיר) המנסים לשחזר את רוח להיט הצדקה המיתולוגי Do They Know It`s Christmas? של ה-Band Aid. הקליפ לשיר אפילו צולם באותו אולפן בו התארחו ב1984- בוב גלדוף וכוכבי התקופה.

ואגב, ניק קייב הקליט במיוחד עבור Bad Cover Version ביצוע ללהיטה של PULP "דיסקו 2000". הגרסה המשעשעת במקצב וולס תיקרא דיסקו 2002 ותצורף כבונוס לסינגל. 

פלפלים עצבניים

הכל למטרה טובה. הצ`ילי פפרס
 הכל למטרה טובה. הצ`ילי פפרס   
לפני חודשיים נערך קונצרט צדקה ענק למען מרפאת Hollywood Sunset Free Clinic שמעניקה שירותי בריאות ללא תשלום, לכמעט מאה אלף מעניי לוס אנג`לס בכל שנה. אלטון ג`ון, סטינג, וכוכבים רבים אחרים הופיעו במשך שלושה ערבים כדי לגייס כספים לפרוייקט החשוב. ה-Red Hot Chili Peppers נידבו הופעה עצבנית (לצפיה: רגיל / מהיר) ועכשיו גם העלו אותה לאינטרנט כדי לשמח לא רק את ההומלסים של לוס אנג`לס, אלא גם אותנו.
 

נו לוגו

עם כל הצניעות. פרסומת לפרסומת
 עם כל הצניעות. פרסומת לפרסומת   
מה יש בקוקה-קולה שגורם לה להיות הדבר האמיתי, הרבה יותר מפחית שתייה (לצפיה: 1רגיל / 1מהיר)? מה יש במעבדי אינטל שנותן את התחושה שהם הכי טובים, שאין שום חברה שמתקרבת אליהם (לצפיה: 2רגיל / 2מהיר)? לפי הקמפיין העצמי של איגוד הפירסום האמריקאי התשובה ברורה לגמרי, זה לא המוצר - זה הקמפיין. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by