ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
נקמת חסרי החיים 

נקמת חסרי החיים

 
 
דביר וולק

האם אתם חסרי חיים או לא? במיוחד בשבילכם הכנו מחשבון משוכלל שיחשב את מידת החיים שיש לכם. אבל גם אם המסקנה היא שאתם חסרי חיים, אין מה לדאוג: החיים האלה זה לא כזה שוס גדול, והגיע הזמן להודות שאינטרנט זה יותר כיף

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיקים רק רוצים לעשות כיף חיים. ארקל
 גיקים רק רוצים לעשות כיף חיים. ארקל   

לכאורה, אם תסתכלו על זה בצורה סטריאוטיפית, אחד הדברים הראשונים שנגזרים מהיותך גיק, הוא היותך חסר חיים. אתם יודעים, דמיינו לעצמכם את הגיק הסטריאוטיפי: חסר חברים, חסר חיי מין, חסר חוש סטייל, ובאופן כללי תקוע רוב היום מול מסך המחשב במקום ללכת לקרוע את העיר. לא ככה?

ועכשיו בכנות, עד כמה הסטריאוטיפ הזה נכון לגביכם? ברור ש(כמעט) אף אחד מקוראי המדור הזה לא נראה כמו סטיב ארקל, ולו בגלל צבע עורו האקזוטי - אבל אם אתה גיק, ואתה באמת אוהב מחשבים, זה תמיד יבוא על חשבון מה שמכונה "חיים". יסתכלו על זה אנשים מהצד ויגידו: איכסעליכם, יא מכוערים.

ואילו אני אומר: הגיעה שעתם של הגיקים להתמרד, ולהסביר לשאר האוכלוסיה הלא-גיקית, שמבלה את ימיה בדשדוש במי האפסיים הדלוחים של רומנטיקה-בילויים-ים-כיף-ורשת ג` - את האמת הפשוטה הבאה: זה לא שאין לנו חיים, פשוט ההגדרות הבסיסיות שלנו ושלכם לגבי מה זה חיים לא ממש מסונכרנות.
 
האם לנהל חיים חברתיים מורכבים עם רשימת האייסיקיו שלכם הוא לא נקרא חיים? האם לקבל שטף של אדרנלין ממשחק קווייק סוער בו כיסחתם את האמא של הצורה ליריב זה לא חיים? האם לחיות כחלק מקהילה וירטואלית בפורום האהוב עליכם (רצוי עם הרבה בנות) זה לא חיים? האם לשבת שעות מול המחשב בפתרון של בעיה תכנותית סבוכה ולהתרגש מהפתרון שלה זה לא חיים? והכי חשוב - האם להוריד טונות של פורנו משובח בלחיצת כפתור זה לא הכי חיים שיש?

בוודאי שכן. הבעיה היא ש"חיים" נתפסים עדיין במושגים שעוצבו איפשהו בפיפטיז - של בילויים, נערות, וכיף חיים - מושגים שמוחדרים לנו בכוח לראש דרך הטלוויזיה, המוסיקה, הפרסומות ואפילו האתרים שאנחנו רואים. אתם יודעים מה? אם להביא נגחות לילדות בנות 12 עם טונות של מייק אפ, שקופצות באוויר כשמישהו זורק להן חתיכת שוקולד נקרא אצלכם חיים, אז קחו את החיים המחורבנים שלכם ותדחפו אותם אתם-יודעים-לאן. אני באינטרנט בינתיים אם מישהו צריך אותי.

ותנו לי לגלות לכם סוד: לאף אחד אין חיים באמת. רק לאנשים בפרסומות ולאלי מקביל, ואולי גם לאוסטין פאוורס. והייתם רוצים שיהיו לכם שיניים כמו שלו?

ועוד סוד קטן: גם לגיקים יש חיי מין (אבל על כך בפעם אחרת), והם אפילו מזיינים מצויין. ככה סיפרו לי, באמת. (שאלה אינטראקטיבית: מישהו האמין לזה?).

ובכן, כדי שכולנו נקבל את חוסר החיים שלנו בהבנה ובאהבה, ונבין שזה בסדר לשבת 15 שעות ביום מול המחשב אם אתם נהנים מזה - התקנתי לכבודכם מחשבון קטן, קלקולטור אם תרצו, שיחשב בכמה צעדים פשוט את מידת חוסר החיים שלכם.

המחשבון מתבסס על האלגוריתם המסובך לאללה שלהלן ייקרא "נוסחת מקדם החיים ע"ש גיק וג`נטמן". ככל שהציון שהשגתם נמוך יותר, כך אתם יותר חסרי חיים. אתם מוזמנים לנסות:
 
אם יצא לכם ציון של יותר מ-18 נקודות, או שאתם אנשים עם המון חיים חברתיים, או שאתם סתם שקרנים, או שאתם שניהם. בין 10 ל-18 נקודות זה סביר, אבל לא משהו. הוצאתם פחות מ-10 נקודות? לא נורא, כמו שאמרתי, חיים זה רק עניין של הגדרה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by