ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

הפעם: מכתב הלוחמים הסרבנים, תוכנית האירוח של רמי קלינשטיין, מועדון לחובבי כלבים ישראלים, סיפורים לילדים וסלנג בריטי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אומץ לסרב - מכתב הלוחמים

 
חותמי מכתב הלוחמים 2002, שבו הצהירו כי אינם מוכנים להמשיך ולשרת בשטחים הכבושים, הקימו לטובת העניין גם אתר קטן ויעיל. נכון לבוקר יום ראשון, חתומים על מכתב הסרוב לשרת בשטחים 211 חיילי וקציני מילואים, ועוד יותר מ-2200 איש החתומים על עצומת התמיכה בהם. מלבד חתימות, מציע האתר תשובות לשאלות מציקות, פורום לתגובות ומאמר של בוגר ישיבה, המכשיר את הסרבנות מבחינה הלכתית - כנראה עבור אלה שהציווי המוסרי החילוני לא מספיק עבורם.
 

שטוז

 
סופרת הילדים דתיה בן-דור, הקימה אתר חביב, הכולל, לצד קטעי אנימציה מתוך ספריה, גם חידונים, הפעלות וחוברות צביעה וירטואליות. בקרוב, מובטח, ניתן יהיה גם לקנות בחנות האתר את הספרים עצמם, ואז החגיגה אמורה להיות שלמה וכלכלית בהרבה.
 

Project Dolphin

 
מטרת הפרוייקט התמוה הזה, היא לבדוק כמה פעמים אתם לוחצים על מקשי המקלדת לאורך השנה. ג`ייסון, האיש שמאחורי היוזמה הביזארית, מבהיר כי הוא גיק שעושה זאת למען גיקים אחרים, כאילו שזה אמור להסביר הכל. אה, זה בעצם כן. אם אתם בקטע, לא צריך להתחיל לספור - כל מה שצריך הוא להוריד תוכנה קטנה שתעשה את זה בשבילכם, ויהיה בסדר.
 
 

שום

 
השבוע, בתת המדור המוקדש לרוק ישראלי ברשת - להקה ירושלמית מצויינת, שמשלבת מוסיקה מארמניה והבלקן עם מקצבים ועיבודים מעולם הג`אז והרוק. האתר עצמו, למרות שהוא באנגלית, מצויין, וכולל הרבה מידע על הלהקה, חבריה, קישורים והופעות קרובות, כמו גם קטעי מוסיקה להורדה.
 

Dictionary of English slang

 
זהו המילון העדכני והשלם ביותר לסלנג הבריטי והאירי. למרות החיסרון הבולט בחיפוש פנימי, אפשר לשלב הנאה עם חקירה אנתרופולוגית ואטימולוגית באמצעות שיטוט מתמשך, וללמוד איך אומרים `תחת` בגלאזגו, למה בדיוק בנק ברקלי`ס משמש כמילה נרדפת לאוננות ומה זה בעצם "Marmite miner".
 

המועדון הישראלי לאמריקן פיטבול טרייר

 
חובבי גזע הכלבים הזה מציגים באתר המוקדש לחיה האהובה עליהם, תמונות של היצורים, היסטוריה פרטנית למדי של ה`אמריקן פיטבול טרייר`, מידע על שיטת הניקוד לפיה מדורגים הכלבים, גלריה לזכרו של הכלב קין, שמת מסרטן בגיל שש וחצי ומדור לא פעיל כרגע לסיוע באיתור כלבים אבודים.
 

קלינשטיין מארח

 
`קלינשטיין מארח`, כפי שרומז השם, היא תוכנית האירוח של רמי קלינשטיין בערוץ 10, הערוץ המסחרי החדש. האתר, שעוצב בצורה מכוערת במיוחד, כולל מידע על התוכנית ועל המנחה שלה, פורום, תמונות מתוכניות קודמות והוראות הגעה לצילומים, כמו גם פרטים על כל אחד מחברי להקת הבית של התוכנית, "המועצה החדשה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by