ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע במדור הכי טוב באינטרנט: מי רוצה מוצרי חשמל ביתיים? מה חדש בפסיכולוגיה הקלינית? ומי ימצמץ ראשון?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סטייר דאון סאלי

 
סאלי היא בת זונה קשוחה, שתשבור את ליבכם בלי למצמץ. למעשה, מדובר בתחרות מכורה מראש: אתם, בני האנוש העלובים, מתמודדים מול סאלי, יצירת פאר ממוחשבת, כשהמטרה היא לא למצמץ לפני שהיא עושה את זה. הבעייה, כמובן, טמונה בכך שבני אדם חייבים למצמץ ודמויות באינטרנט - לא. קרב אבוד ולא ממש בריא.
 

psychologia.co.il

 
קרן ואורן קפלן, זוג פסיכולוגים קליניים, הקימו אתר קטן אך בעל פוטנציאל התרחבות, לפרסום מאמרים מקצועיים פרי עטם, הכולל גם קישורים לאתרים ישראליים נוספים בתחום. העיצוב פשוט להפליא, ועלול לעודד בעלי מקצוע רבים נוספים לפרסם את מאמריהם באופן דומה - אז גם אולי יהיה טעם בגוגל העברי הזה.
 

זק"ש

 
החברה הישראלית הוותיקה למוצרי חשמל ביתיים מצטרפת סוף-סוף למהפכה, ועולה לרשת. האתר הלא-רע שלה כולל קטלוג מוצרים מלא עם אפשרות לרכישה מקוונת, רשימת מעבדות שירות ברחבי הארץ ואפילו קובץ מאמרי קידום מכירות רלוונטיים, ממקורות כמו "ברכה בודקת" של ידיעות אחרונות או מדור הצרכנות של "זמן השרון", הממליץ בחום על הרדיאטור של החברה.
 
 

מארק רות'קו

 
תצוגה מקוונת המלווה את התערוכה של אחד מחשובי האמנים האמריקנים האבסטרקטיים, במוזיאון האמנות הלאומי בוואשינגטון. לצד מיטב עבודותיו של רות`קו, יש ביוגרפיה תמציתית כמו גם מספר מילים מחכימות על כל ציור.
 

הווקיטוקיז

 
והשבוע בתת המדור הפופולארי המוקדש לרוק ישראלי, הווקיטוקיז - המורכבת מכל מני אנשים שכבר היו בכל מני מקומות אחרים, ועושה רוק נ` רול באנגלית דווקא. חובבי הז`אנר (או השפה) ימצאו באתר מידע ביוגרפי בשפע, מספר לא רב של תמונות ואת מילות השירים "B. Movie", "Califirnia" והלהיט "Magic-dildo".
 

Mirrored

 
ובמסגרת תת-המדור המתהווה, "אמנות ישראלית חדשה ברשת", עבודה של טל דניאל, שמצליח לדמיין לפעמים כאילו העולם התהפך לרגע, והוא יושב בתוך סוג של פצצה. אם גם אתם מרגישים כך, או חולמים להרגיש כך, זה לא אומר שאתם טל דניאל, אבל אולי זה המדיום בשבילכם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by