ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא 2.2 

עולמנו המופלא 2.2

 
 
ליעד ליבנה

והפעם: דייט עם נערת אמצע של פלייבוי, תוכי מעורער נפשית, אדם מעורער נפשית לא פחות, וסבתא נהגת שודים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פעם בחיים

מצאתי את מכתבך נוגע ללב. פטרה ורקאיק, בייב
 מצאתי את מכתבך נוגע ללב. פטרה ורקאיק, בייב   
מסקר לא מחייב שעשינו (שאלנו את הבן של השכנים), מתברר שרבים מקוראי המדור הם זכרים צעירים בגיל ההתבגרות. לאלה אנו רוצים לומר השבוע: חברים, שמענו את שוועתכם, ראינו את מצוקתכם, והסיפור הבא הוא בשבילכם.

הסיפור מתחיל בטאסטין, קליפורניה. בעיר הקטנה, ברחוב קטן, בחדר קטן שבבית קטן, יושב לו הנער הקטון טובי הוקינג, ובליבו בוכיות הערבות. החצ`קונים מגרדים לו, המורים מציקים לו, הבנות לא שמות עליו, ובאופן כללי, גיל ההתבגרות נראה כמו סיוט ברחוב יפו.

כמו הרבה בחורים אחרים בגילו, טובי בן ה-17 חוטא בכתיבה למגירה. הוא היה מת לפרסם את כתביו ב"במה חדשה", אבל למרבה הצער הוא לא יומרני מספיק. וכך, יום אחד, הוא כותב חיבור קצר על בדידותו של המתבגר בעולם מנוכר וחסר לב.

הסיפור, כך מסתבר, יוצא מוצלח במיוחד. טובי ממש רוצה להראות אותו למישהו, אבל אף אחד לא שם עליו - אז הוא מראה אותו לאמא. אמא, מצידה, גאה מאוד, ונותנת עותק לחברה טובה שלה.

עכשיו, בעולם שלכם, קוראים יקרים, כאן נגמר הסיפור; אבל טובי חי באמריקה. וכך, יום אחד, הוא מקבל טלפון מעניין מאיזושהי בחורה. קראתי את החיבור שלך, היא אומרת, והוא ממש נגע לליבי. אני אמנם בת 35, אבל אשמח לבוא איתך לנשף בתיכון. אה, ודרך אגב, קוראים לי פטרה ורקאיאק, ואני מיס דצמבר 1989 של פלייבוי.

"בהתחלה חשבתי, מה, אני אצא עם מישהי בת 35?", סיפר טובי; "אבל אז הבנתי שהיי, היא ממש שווה". ואכן, בעוד אתם גולשים באתרי פורנו, או סתם מרמים בשאלון הסקס האלמותי של נענע, זכה טובי הקטן בדייט חייו.

מוסר השכל: אם אתם יודעים לכתוב, או שתגדלו לכתוב מדורים כאלה, או שתצאו עם דוגמניות מפלייבוי. תלוי בכם.

 

אנקת גבהים

שרוט במוח. תוכי
 שרוט במוח. תוכי   
בשבוע שעבר הבאנו לכם את סיפורו של פניקס, תוכי קוקאטיל שסובל מדיכאון מתמשך, ונזקק לעזרתן של ,רופות פסיכיאטריות לייצוב מצבו. השבוע נמשיך את מסענו המופלא בעולם החי, ונפגוש בתוכי אחר, שאולי זקוק לפרוזאק גם הוא.

ג`ורג`, תוכי אפריקני אפור, חי בליברפול ומבלה בעיר את עיתותיו הפנויות. אדוניתו, ג`נט רוז, מטפלת בו טיפול מסור במיוחד. "ג`ורג` הוא כמו תינוק", מספרת הגברת רוז; "הוא יושב איתנו לשולחן בארוחת ליל שבת, לפני מפית מיוחדת, ונהנה מהיורקשייר פודינג שלי. הוא ממש חלק מהמשפחה".

עם זאת, ג`ורג` סובל מהפרעה בעייתית לתוכים: יש לו חרדת גבהים. לא ברור אם מדובר בטראומת ילדות מודחקת או בדימוי עצמי נמוך כמעופף; כך או כך, ג`ורג` כמעט ואינו עוזב את הבית, וגבהים מעוררים בו אימה חשכה.

השבוע, עם זאת, קרה דבר נורא: ג`ורג`, כמו האפרוח המפורסם, הלך לחפש לו אמא אחרת, פרח מהבית, והתיישב על עץ בגובה 25 מטרים שעמד בחצר. ואז הוא עשה את הטעות הקלאסית, הביט למטה, ונתקף בפחד משתק.

"ישבתי לילה שלם מתחת לעץ", סיפרה הגברת רוז, "אבל ג`ורג` נשאר נטוע במקומו, משותק מאימה, וסירב לשתף פעולה". לאחר יממה על העץ, התערפלה דעתו של ג`ורג`, ובמחווה אחרון של יאוש מהחיים הוא קפץ מהענף, וצלל אל הקרקע מתחת.

למרבה המזל, הוא נשאר בחיים, וסובל רק משבר ברגל ומהלם. "הוא ער ומתבונן בנו", סיפרה ג`נט, "אבל בינתיים, הוא טרם פצה את פיו".

 

מי נתן לך רישיון?

אם לסבתא היו גלגלים - היא היתה עושה בלגאן
 אם לסבתא היו גלגלים - היא היתה עושה בלגאן   
וירג`יניה פיליפס, נערת זוהר בת 93 מהעיר ווינסטון-סאלם, הגיעה לגיל שאפשר להתחיל: היא הוזמנה למשרד הרישוי המקומי, בכדי לחדש את רישיון הנהיגה שלה.

ביום הנקוב ובשעה היעודה התייצבה וירג`יניה במשרד הרישוי, כשהיא מצויידת בחברה תומכת. חיש קל הגיעה למקום הטסטרית מרי אוואנס, נכנסה לרכב, ופנתה אל וירג`יניה בחביבות. שלום, אמרה הטסטרית, בואי נתחיל בטסט. תכניסי לרוורס, צאי מהחניה וערכי סיבוב מסביב למגרש.

היא לא ידעה מה מחכה לה: וירג`יניה, כולה נרגשת מגודל המאורע, הכניסה לרוורס, ולחצה חזק מדי על הגז. היא טסה שמונה מטרים לאחור, עלתה על המדרכה ועצרה על משטח דשא בסמוך.

למרבה המזל, איש לא נפגע. הטסטרית, מזועזעת כולה, הצטלבה והודתה חרש לאלוהי הנוצרים, ואחרי-כן הודיעה לוירג`ינה שנכשלה בטסט. תרדי מהדשא, היא ביקשה, דוממי את המנוע ומצאי מקום חניה הגיוני יותר.

אבל זו היתה רק ההתחלה: וירג`יניה, שנשארה ברכב יחד עם ידידתה, ירדה מהמדרכה וערכה סיבוב בחיפוש אחר מקום חניה חלופי. עדי ראייה סיפרו שהיא פספסה כמה מהמכוניות החונות במילימטרים ספורים, ואז התנגשה בסוללת הפרדה שעמדה בסמוך לכביש.

מעוצמת ההתנגשות, הועפה המכונית באוויר, והתנגשה בקיר הגדר של חנות סמוכה. וירג`יניה, שהבינה שהיא בצרות, הכניסה לרוורס - ולחצה על הגז. היא נכנסה הישר בתמרור שהיה מאחור, פרצה לכביש הסמוך, סבסבה את דרכה לרוחב ארבעה נתיבים שונים, ועצרה כשפניה נגד כיוון התנועה.

מכוניות עצרו בחריקת בלמים, ווירג`יניה, מזועזעת באופן אולטימטיבי, ניסתה לצאת משם - אבל התנגשה בעמוד תאורה ובעץ, ולבסוף נכנסה בחבטה מהדהדת בטנדר שחנה בסמוך, ועצרה סופית.

למרבה המזל, וירג`יניה סבלה פציעות קלות בלבד, ואילו חברתה לא נפצעה כלל. השוטרים שנכחו במקום שללו את רשיונה של הנהגת, והיא צפויה לעמוד לדין.

 
 

סליחה, אני משוגע

נישאר בתחום הרכב: אלכסנדר אובן, תושב איזולה שבסלובניה, מוכר בבית החולים העירוני כחולה נפש. הוא מקבל טיפול סדיר הכולל תרופות, ובדרך כלל אינו מזיק לאיש. בדרך כלל.

ביום רביעי האחרון פנה אלכסנדר בן ה-48 לבית החולים, וביקש להיפגש עם אחד הפסיכיאטרים מחוץ לתור. מצטערים, ענו לו בבית החולים. הכל תפוס. תחזור מחר. לא עזרו כל התחנונים והבקשות: פקידי בית החולים עמדו בסירובם.

אלכסנדר התעצבן. הוא יצא החוצה בריצה, וחזר כעבור דקות מספר, כשהוא נוהג במכוניתו. הוא כיוון את המכונית היישר אל בית החולים, לחץ על הגז, נכנס דרך דלתות הזכוכית שלו, דהר במסדרון בן 30 מטרים עד לפקידת הקבלה, והביט בה כשבעיניו צוחק האביב. "אפשר להיפגש עם אחד הפסיכיאטרים?", שאל.

למרבה המזל, איש לא נפגע. סגל בית החולים הרגיע את אלכסנדר והזעיק את המשטרה, שהעבירה אותו אל בית המרגוע הקרוב למקום מגוריו. כשנשאל מדוע עשה מה שעשה, אמר אלכסנדר: "אני לא יודע - בגלל זה הרי באתי לכאן".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by