ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

הפעם במדור - מלחמה ושלום, CNN בערבית, דודי בלסר באירופה ושירות דואר רשת מצויין

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fastmail

 
פאסטמייל הוא שירות דואר מבוסס רשת מצויין, למי שמאס בתסבוכות השרתים, בכבדות ובמסחריות של שני ספקי השרות הגדולים, יאהו! והוטמייל. שירות פאסטמייל מציע שורה ארוכה של יתרונות, שהחשוב בהם הוא המינימליזם: העמודים נטולי גרפיקה ונטענים במהירות. חוץ מזה, יש סיכוי לא רע שהשם שלכם, גם בלי התוספת המביכה של שנת הלידה, עדיין פנוי.
 

החתירה לשלום

 
שגרירות ישראל בארה"ב מציגה לעיון הציבור ארכיון מסמכים והסכמים מהכרונולוגיה המתארכת של הסכסוך הערבי-ישראלי. רוב השטח מוקדש, מטבע הדברים, לחזית הפלסטינית, וכולל את הסכמי אוסלו, חברון, שארם, קמפ דייויד (2) ודומיהם. קצת מדכדך, אבל יהיה בסדר.
 

ליידי מקבת'

 
השבוע בתת המדור המתהווה, `רוק ישראלי ברשת`, להקת הגראנג` ליידי מקבת`, שלמרות שקשה מאוד למצוא לכך רמזים באתר שלה, אכן פועלת, מקליטה ומופיעה בישראל. חובבי הז`אנר וסתם סקרנים ימצאו כאן את מילות השירים, כמה קטעים להורדה, ביוגרפיה תמציתית, הרבה מאוד תמונות ועדכונים על הופעות עתידיות.
 
 

CNN Arabic

 
החל מהשבוע שעבר, קצת יותר נחמד להיות ערבי, הודות למהדורת האינטרנט המתורגמת של CNN, שאנשיה מן הסתם החליטו שאם כבר מפציצים את הערבים האלה, לפחות שידעו למה. מכיוון שאף אחד מאיתנו לא יודע לקרוא ולו אות אחת בשפה הזאת, קשה לומר אם נעשתה כאן עבודה טובה, אבל עושה רושם שחוסכים מהם את רוב השטויות שמאכילים בהן את העולם דובר האנגלית.
 

חיל השריון

 
מלש"בים, מילואימניקים וחובבי ממורביליה צבאית ישמחו לגלות שמישהו נתן סוף-סוף את ההוראה להקים אתר פלאש כבד להחריד לחיל השריון. האתר מציע מידע על המסלול שעוברים הלוחמים ומדריכות השריון, לצד הפירוט ההכרחי של יתרונות החיל ותחושת הסיפוק שהוא מעניק לכל המשרתים בו. את זמני הטעינה הארוכים אפשר להעביר בהרהורים על המלחמה הקרובה, שמן הסתם תגיע לפני שכל האתר יעלה.
 

אליפות אירופה בכדור-יד

 
כפי שיודעים כמה מצופי ערוץ הספורט מזה כמה שנים, יש משחק בשם כדור-יד; כפי שיודעים כמה מצופי ערוץ חמש פלוס, לראשונה בתולדותיה העפילה הנבחרת המקומית לאליפות אירופה, שנערכת השנה בשוודיה, ואף הספיקה לרשום כמה הפסדים מכובדים. מכיוון שהענף הזה באמת לא מעניין אף אחד, יוכלו חלק מהאוהדים להתנחם בדודי בלסר, והחלק האחר, במונדיאל, שמגיע עוד ארבעה חודשים.
 

הברית החדשה בעברית

הסבלנות משתלמת: כל חלקי הברית החדשה בעברית, להורדה בפורמט .PDF אם זה לא יועיל, וגו`.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by