ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא: החדשות המוזרות של השבוע 

עולמנו המופלא: החדשות המוזרות של השבוע

 
 
ליעד ליבנה

והשבוע, שני סיפורים מתחום התיירות - על נסיעת ספיישל במונית ועל טיסת ספיישל מעל האוקיינוס; ושני סיפורים ביזאריים לא פחות מעולם החי - ציפורים מתות על המגרש ותוכים על פרוזאק. לבריאות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טקסי!

אחי, אתה שם מונה ללוס אנג`לס?
 אחי, אתה שם מונה ללוס אנג`לס?   

לפטרישיה אגנס, תושבת פלורידה, יש בעיה מוכרת: היא מפחדת מטיסות. אבל יש לה שתי בעיות נוספות: אין לה רישיון, והיא שונאת אוטובוסים. לכן, כשהיא החליטה לערוך טיול ברחבי ארה"ב, היא הזמינה מונית.

בשבוע שעבר התקשרה פטרישיה לתחנת המוניות "גייטור סיטי", והציעה עסקה מעניינת: התחנה תספק לה מונית ושני נהגים, שייצאו איתה לטיול בשכר של דולר לכל מייל נסיעה. בנוסף היא התחייבה לשלם את הוצאות הנסיעה של צמד הנהגים.

"נזקקתי לטיול, וזו הדרך הטובה ביותר לטייל בדרכים", הסבירה פטרישיה.

הנהגים ג`ו גאטוסו וספדאר חוסיין, שקיבלו את ההצעה, קבעו משמרות נהיגה של 8 שעות לאדם, והצטרפו לפטרישיה לנסיעה שבמהלכה יבקרו ב-30 ערים שונות בארה"ב. אורך המסע הוא כ-16 אלפי ק"מ, מה שאומר שפטרישיה תשלם על הנסיעה 73,965.45 ש"ח, על פי השער היציג - לא כולל הוצאות נסיעה, כאמור.

השלישיה (והמונית) כבר עברו בפלורידה, טקסס וקליפורניה. הם מקווים להגיע בימים הקרובים לעיר ג`ונו שבאלסקה, ואז לחזור דרך מינסוטה וטנסי.
 

טיסה נעימה

זהירות, ואקום
 זהירות, ואקום   

נישאר בתחום הנסיעות: אזרחית אמריקנית אחת (ששמה לא נמסר, אבל אנחנו נקרא לה חואניטה), נסעה לאוסלו, חתמה על כמה הסכמים מצחיקים, הכירה כמה נורבגים ועשתה חיים.

אחרי הרבה צחוקים ושיגועים, הגיע הזמן לחזור הביתה. חואינטה הזמינה מקום בטיסה של חברת SAS, חברת הטיסה הלאומית של סקנדינביה, ובוקר בהיר אחד עלתה על הטיסה לניו יורק, חגרה את חגורת הבטיחות, וצפתה נרגשת באוסלו המתרחקת מבעד לחלון.

זמן קצר לאחר ההמראה הגיע המטוס לגובה שיוט, והטייס כיבה את שלט הידוק החגורות. חואניטה, שחשה לחץ מסוים בשלפוחית, חשבה שזה זמן טוב להשתחרר, וניגשה אל תא השירותים. היא שלשלה מכנסיה, התיישבה על האסלה, ועשתה מה שעשתה.

רק מה, חואניטה עשתה טעות קטנה ולחצה על הכפתור הקטן עוד בטרם קמה ממקומה. עכשיו, במקרה שלא ידעתם, באסלות במטוסים יש מעט מאוד מים. המנגנון פועל בעיקר על ואקום, שיונק את תכולת האסלה ומפנה אותה. במקרה של חואניטה, הואקום ינק את ישבנה ותקע אותה במקום.

חואניטה המבוהלת קראה לצוות הדיילות, ואלו ניסו למשוך אותה מן האסלה - אך ללא הועיל. היא נשארה צמודה היטב לאסלה עד לנחיתה בניו יורק, אז שחררו אותה טכנאי צוות הקרקע. למרבה המזל, ישבנה לא סבל נזק רפואי בלתי-הפיך.


 

היתה ציפור?

לרבים מאיתנו, וביניהם כותב שורות אלה, עולם הטניס המקצועני הוא סבך מופרע ובלתי-ייאמן של דירוג תמוה, חוקים לא ברורים, אלף טורנירים, שתי תאומות זהות, ואחת דוגמנית רוסיה. העולם הביזארי הזה זכה בתוספת מוטרפת השבוע, כאשר ציפור תועה מתה מוות אלים על המגרש באליפות אוסטרליה.

הציפור, ששמה טרם הותר לפרסום, ניסתה להתגנב למשחק חצי הגמר לזוגות (גברים) מבלי לשלם. לדאבון לב הנוכחים, היא נקלעה הישר למסלול החבטה של השחקן הצרפתי מישל לורדה, שפגע בה בחבטה מצלצלת בלקקן. מעוצמת המכה נהרגה הציפור במקום, וצנחה על המגרש כציפור פצועה.

ההרג הבלתי מתוכנן הכה בהלם את הנוכחים. נשים וילדים צווחו באימה, בעוד גברים - שנוהגים משאיות לעבודה ויכולים לשתות המון בירה - נרתעו לאחור.

אחד מיריביו של לורדה, ג`וליאן בוטר, היה הראשון להגיב. הוא השליך את המחבט מידו ואץ לעזרת הציפור, אבל איחר את המועד: הציפור כבר עברה לעולם שכולו טוב. ג`וליאן המזועזע צנח על ברכיו והצטלב, ושאר השחקנים הצטרפו אליו לטכס האשכבה. ההלוויה המאולתרת הסתיימה בחטף, כאשר השופט דחק באבלים לשוב ולחדש את המשחק.

לורדה ושותפו, פבריס סנטורו, חזרו למשחק ונצחו בשלוש מערכות, 6-3, 3-6, 12-10.

 
 

לא עומדים בעומס

גברת, תפתחי, זה אני
 גברת, תפתחי, זה אני   

בית הבושת הראשון ללקוחות-נשים באירופה נסגר השבוע, אחרי שני חודשי עבודה בלבד - כיוון שהגברים שעבדו בו "לא עמדו בעומס", כפי שהגדירה אחת הלקוחות.

הסיפור החל לפני כשנה, אז נפצע החשפן השוויצרי קלמנס קונג במהלך ריקוד סוער על הבמה. הפציעה אילצה את קלמנס להחליט על שינוי כיוון בקריירה שלו, ובנובמבר האחרון הוא קם והודיע, בשופר ובקול תרועה, על הקמת בית-בושת, שישרת נשים הטרוסקסואליות

אמר ועשה: קלמנס גייס שבעה עובדים (בהם רקס השרירן, ברנדון המאהב הלטיני, ג`ינו המבוגר, אנטוניו הצעיר ועוד שלושה חסרי ייחוד), והודיע על פתיחת המוסד, "איינג`לס פאן-האוס", בעיירה השוויצרית לייבשטאדט.

אירופה סערה: נשים מכל רחבי היבשת הגיעו לראות את "שבעת המופלאים", אשר הבטיחו שביכולתם לקחת כל גברת לסיבוב מפה ועד אקסטזה - ובחזרה. הן בחרו את חתיך חלומותיהן לפי הטעם, ולקחו אותו עימן לאחד החדרים, לג`קוזי, או למרתף עינויים מיוחד.

אבל הלקוחות, בהן גם משלחת מיוחדת של דיילות בריטיות, לא היו שבעות רצון. הן כינו את הצוות "שבעת הגמדים", ומסרו כי הפועלים "לא עמדו בעומס". רבות מהן התאכזבו כל-כך, שלא הסכימו לשלם את התעריף השערורייתי של 840 שקלים לחצי שעה בלבד. חלקן אף טען שהתשלום מגיע דווקא ללקוחות.

קלמנס, שנאלץ לשלם את שכר העובדים ואת הוצאות האחזקה של המקום, נקלע לחובות, והחליט להשיג כסף באמצעות שוד. הוא נתפס ונעצר, ועם מאסרו פרץ בבכי, וניסה לשכנע את השוטרים להניח לו ללכת. תחנוניו נפלו על אוזניים ערלות, ועם מעצרו, נסגר המקום באופן סופי.

 

תוכי בדיכי

בנאדם, אני לא יודע מה עובר עלי. תוכי בדיכאון
 בנאדם, אני לא יודע מה עובר עלי. תוכי בדיכאון   

מעשה בפניקס, תוכי קוקאטיל צעיר, שהחל למרוט את נוצות הצוואר והכנפיים שלו. בעליו הדאוגים לקחו אותו לטיפול אצל הווטרינרית רינה קוטון מקייפטאון, וזו קבעה: פניקס שרוי בדיכאון עמוק. חברה של הווטרינרית, פסיכיאטרית במקצועה, שמעה על הסיפור, והציעה לטפל בפניקס בתרופה פסיכיאטרית.

התוכי השבור החל לקבל מנה יומית של פרוזאק, תרופה המשמשת לשיפור ולייצוב מצב הרוח, והראה שיפור מיידי במצבו. אחרי שבועות ספורים של טיפול חזרו הנוצות האבודות וצמחו, ופניקס שב לשירתו העליזה.

"פניקס היה כמעט קירח כשהגיע אלי", סיפרה רינה; "מצבו כעת טוב בהרבה".

 
רינה סיפרה כי בעקבות ההצלחה, החלה ליישם את השיטה על בעלי כנף נוספים, "והם ממש אוהבים את זה". רובם מראים שיפור ניכר במצב הרוח, כבר לאחר חודש.

"ציפור אחת, שקיבלה מנה יומית של פרוזאק מוסווה ביוגורט, עוררה מהומה אחרי שהפסיקה לקבל את התרופה", היא סיפרה. "כדי להרגיע אותה, נאלצו בעליה להמשיך לספק לה יוגורט".


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by