ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

השבוע אנחנו עם מילון עברי-עברי, מאבק הנכים, צביעה עליזה על פי מספרים ומכות בין שחקני הוקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רב מילים

 
סוף סוף יש לגולשים הישראלים מילון עברי-עברי מקוון. אמנם הוא עלה כבר לפני שבועיים ופשוט שכחנו להמליץ עליו, אבל עכשיו העוול תוקן. המילון נהדר, וכולל גם תזאורוס, חרוזים וכללי דקדוק. לעת עתה הוא ניתן בחינם, אך בקרוב ייסגר למנויים בלבד, שהרי תפעול ועדכון מילון מקוון - במיוחד עם כל החידושים הלשוניים שעל צוות הבלשנים הרחב להתחקות אחריהם - עולה הרבה מאוד כסף.
 

מטה מאבק הנכים בישראל

 
כחלק ממאבק הנכים להעלאת קצבת הנכות והטבות נוספות, הוקם אתר שמלווה את פעילות המחאה שלהם. האתר כולל חדשות ועדכונים מחזית המאבק בירושלים, את עיקרי תביעותיהם, פורום לדיון בעניינים הבוערים וטופס ליצירת קשר עם המטה.
 

קולורינג פור קידס

 
למרות שהכותרת מזהירה כי מדובר באתר לילדים, הרי שזה נכון חלקית בלבד. העיצוב העולץ והמשימות הלא-תובעניות, הופכים את האתר הזה לתחנה אפשרית עבור פעוטות מקיאות ובגירים עמלים כאחד, ולכולם מובטחות לפחות כמה דקות של הנאה, בין אם זה בצביעה על פי מספרים או ציור פרי-סטייל. הכל הולך, הכל שווה.
 
 

הצינורות המקובלים

 
במסגרת תת-המדור הפופולרי "רוק ישראלי ברשת", אנחנו מארחים הפעם את להקת `הצינורות המקובלים` (The tubes of Kabalah), כנראה הרכב שאנטי על גבול הטריפי, כך לפחות על פי הפתיחה לשיר `בלונים`, בה יש חזרה מרובעת על השורה "בלונים, בלונים - צוללות". מי שחושב שמדובר בכוס הצ`אי שלו, כמו שאומרים, ישמח למצוא באתר גם שירים ב-mp3, קליפים וגלריית תמונות מרחיבת תודעה.
 

משקפשים

 
רשת האופטיקה ומשקפי השמש `משקפשים` עדיין לא מאפשרת רכישה מקוונת של מוצריה, וחבל - מפני שאם יש בעלי תפקיד שרוב הצרכנים מבקשים להמנע ממגע עמם, הרי אלה הם האנשים שמוכרים משקפי שמש - אבל הצגת הקטלוג באינטרנט הוא צעד אחד בכיוון הנכון. מלבד המלאי המצולם, מכיל האתר מידע על הרשת וסניפיה ומציע מבצעים וטופס הצטרפות למועדון הלקוחות.
 

רמת השרון

 
עיריית רמת השרון עולה באיחור מוגזם משהו לרשת, אבל מציגה אתר לא רע, הכולל הרבה מאוד מידע על המושבה, מציע טפסים מקוונים לטיפול בביורוקרטיה, פרטים על ארועי תרבות וספורט, קורס סלסה למתחילים ושאר פיצ`רים חיוניים לתושבים. מלבד בעיית קידוד קלה אך תמוהה, עושה רושם של מקום שטוב לחיות בו, רמת השרון.
 

Broad Street Bully

 
אוהדי קבוצת ההוקי-קרח `פילדלפיה פליירס`, מחזיקים ארכיון עם מאות קרבות וקטעי מכות מתוך משחקי הקבוצה וממפגשים בין קבוצות שונות ב-NHL, ליגת ההוקי המקצוענית. כרגע יש בארכיון 315 קרבות, מחולקים לפי שחקנים או נושאים, ומומלץ מאוד לראות כמה מהם לפני שעושים החלטות חשובות בחיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by