ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

מי ירה בביל גייטס? לא ברור, אבל בטוח שזו לא נטלי אימברוליה, וכנראה גם לא אי.טי, ששניהם מנסים לחזור לאור הזרקורים. עם זאת, יכול להיות שיש לזה קשר לפרסומת החדשה של סגה. כל הקליפים המגניבים שרצים ברשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה מי מת?

דווקא אהבתי יותר את הספר. ביל גייטס
 דווקא אהבתי יותר את הספר. ביל גייטס   
בשני בדצמבר 1999, מתנקש חמוש יורה ביו"ר מיקרוסופט ביל גייטס בזמן שהוא צועד לעבר דוכן הנואמים בכינוס כלשהו, והורג אותו. כשמתפוגגים ימי האבל והזעזוע בעקבות האסון הטראגי, קבוצת אזרחים שהיו עדים לרצח, מבחינים לתדהמתם בנסיונות כיסוי וטיוח של כוחות המשטרה שטיפלו באירוע, והם מחליטים להלחם בנחישות למען חשיפת האמת.

כך נפתחת עלילת הסרט הבדיוני והכאילו דוקומנטרי החדש Nothing So Strange, שהוקרן בהקרנת בכורה בשבוע שעבר בפסטיבל הקולנוע Slamdance. מאחר ומדובר בהפקה עצמאית דלת תקציב, כל יחסי הציבור של הסרט נעשים באתר האינטרנט שלו, שם תמצאו עוד קליפים, עדויות, קטעי עיתונות ורמזים נוספים לפיתרון התעלומה. 

אופס

זה להיט. נטלי אימברוליה
 זה להיט. נטלי אימברוליה   
קצת לא נעים להודות, אבל Wrong Impression (לצפיה: 1רגיל / 1מהיר) הקליפ החדש של נטלי אימברוליה, עושה רושם סימפטי מאוד. זה לא שהיא זמרת גדולה או חשובה או אפילו נחשבת – כנראה שפשוט הצליח לה הפעם. השיר המתחבב בקלות הזה, מופיע באלבום White Lilies Island, ומאותתים לי שאימברוליה בכבודה ובעצמה רוצה לנסות עכשיו לשכנע אתכם לקנות אותו. אליך, נטלי (לצפיה: 2רגיל / 2מהיר).
 

חבר מכוכב אחר

אי.טי קליק הום
 אי.טי קליק הום   
אי. טי. בן 20 והוא חוזר לאולמות הקולנוע (לצפיה: רגיל / מהיר) בעוד חודשיים. יצירת המופת הקלאסית של סטיבן שפילברג נוחתת כרגיל ברעש וצילצולים מתוגברת באפקטים חדשים ומרהיבים, קטעים שטרם נראו וכמובן - פסקול שבושל דיגיטלית מחדש. אם אפילו דמיינתם שכל הקמפיין הזה לא יתבטא גם באתר חלומי באינטרנט – תלחצו שנייה פה.
 
 

סגה טא טא

היייייא!
 היייייא!   
יש משהו בפרסומות יפניות, שאפילו אם חשבת כבר לרכוש את המוצר, גורם לך לעצור ולבדוק את עצמך שוב. הנה אחת פשוט מזעזעת של חברת סגה, יצרנית משחקי הוודיאו. בואו ונצרח כולנו יחד: סגה טא טא! 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by