ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא: החדשות המוזרות של השבוע 

עולמנו המופלא: החדשות המוזרות של השבוע

 
 
ליעד ליבנה

החשפנית הקטלנית, ליגת כדורגל של שתי קבוצות, כריש שנולד ללא אב, שלד שמחכה לרופא ועוד סיפורים מוזרים שקרו השבוע ברחבי העולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

טבע בסיליקון

תיזהר ממני, אני אחסל אותך עם הציצים
 תיזהר ממני, אני אחסל אותך עם הציצים   
דניאל גרין, רווק שוייצרי בן 32, עמד להינשא. כדי לחגוג את המאורע המשמח, ולבלות לילה אחרון של רווקות הוללת, הוא הזמין את חבר מרעיו למועדון חשפנות מקומי, בשם "פריטי קיטי".

הערב עבר בנעימים: החבורה בילתה כהוגן, שתתה לשוכרה, ומזמזה את החשפניות השוייצריות. הדי.ג`יי שם את השיר "I`m Too Sexy", ודניאל, שתוי כהוגן, עלה על אחד השולחנות והחל לפזז נמרצות, "כשהוא צועק כמו אידיוט", כפי שאמר אחד הנוכחים.

ואז קרה האסון: אחת החשפניות, שזוהתה בשם "קנדי קיין", החליטה לשמח את ליבו של דניאל, סימנה לו לשבת במקומו, והעניקה לו הופעה קרובה במיוחד, על חיקו ממש (לאפ-דנסינג, בלעז).

העלמה קיין, שהתברכה בהיקף חזה של מטר-ושמונים ובחזיה במידה DD, נענעה את דדיה מול דניאל, תפסה את עורפו, ומשכה את פניו עמוק אל תוך מחשופה. ככל שהיא נענעה יותר, פניו של דניאל שקעו עמוק יותר. הוא החל לנופף בידיו ולקרוא קריאות עמומות, והקהל הסוער קיבל את התלהבותו בקריאות עידוד סוערות.

אלא שבמהרה הפסיק דניאל לנוע, וחבריו ההמומים גילו שהוא נחנק למוות בין צמד הדדים האימתניים.

ג`ורג`, אביו של דניאל, תבע את הנהלת המועדון, באומרו כי "אסור היה להם להרשות לה להגדיל את החזה למידה כזו". קנדי קיין, בתגובה, אמרה שהיא מצטערת על האירוע, והוסיפה כי חשבה שדניאל דווקא נהנה שם.
 

ליגת צעצוע

כמה? חמישים מיליון. טופס טוטו באיי סילי
 כמה? חמישים מיליון. טופס טוטו באיי סילי   
בבריטניה הגדולה יש כמה מחוזות, שמפעילים ליגת כדורגל עצמאית. ישנה הליגה הסקוטית, והליגה הוולשית - וישנה גם הליגה של איי סילי (Scilly Isles), שזכתה לאחרונה לתואר הליגה הקטנה בעולם: יש בה רק שתי קבוצות.

שתי הקבוצות, "וולפאק וונדררס" ו"גאריסון גאנרס" משחקות תמיד אחת נגד השניה, בכל מחזורי הליגה המקומית, "סיינט מרי סאנדי ליג" - תמיד באותו מגרש (שהוא, במקרה, המגרש היחיד באיים).

כדי שלא לקפח אף אחת מהן, ישנם שני גביעים, כך שתמיד יש צ`אנס נוסף לזכות בגביע.

"הקבוצות משחקות זו מול זו כבר 39 שנים, והיריבות ביניהן לוהטת", מסביר הווארד קול, מזכיר הליגה.

"בכל האיים יש רק 40 בחורים כשירים למשחק, מגיל 16 ועד 60", הוא מסביר; "לכן, בתחילת כל עונה, הקפטנים בוחרים מחדש את השחקנים - לפי תור, כמו במשחקי בית-ספר. העברות שחקנים במהלך העונה עולות לקבוצה המקבלת שני פיינטים של בירה".


 

ישו של הכרישים

אל תסתכל עלי ככה. רק ליטפתי אותה, לא מעבר לזה
 אל תסתכל עלי ככה. רק ליטפתי אותה, לא מעבר לזה   
חוויה דתית עברה באחרונה על החיות בגן-החיות באומהה שבמדינת נברסקה: נולד שם כריש לאמא בתולה.

באקווריום של גן החיות דגים רבים, ביניהם גם שלוש נקבות כריש-פטיש. לאחרונה הופיע באקווריום גם כרישון קטן וענוג, צאצא של אחת הכרישות. איש לא נכח במקום בשעת הלידה, ואיש אינו יודע מיהי האם המאושרת.

אבל החידה הגדולה יותר היא זהותו של האב: "שלושת הנקבות מעולם לא התקרבו אפילו לזכר, מאז שהגיעו כגורות צעירות שמשקלן פחות מקילו", אמר מנהל גן החיות, לי סימונס. באותו מיכל מוחזק אמנם כריש זכר, אולם מזן שונה לחלוטין, קטן בהרבה. "לזווג בינו ובין הכרישה יהיה כמו לזווג בין כלבי צ`יוואווה וסאן-ברנרד", אמר סימונס.

למרבה הצער, דג תריסנית (מאנטה) נשך את הכרישון זמן קצר לאחר הלידה, שמת מפצעיו והוא בן חמש שעות בלבד, כך שללכת על המים הוא לא יזכה בחייו.

גן החיות החל השבוע בבדיקות די.אן.איי מדגימות רקמה שנלקחו מהכרישון ומשלושת הכרישות. לדברי מומחים, רק בעוד מספר שבועות אפשר יהיה לומר מיהי האמא - ומי עשוי להיות האב.


 
 

חכה כאן, הרופא תיכף בא

אצלי זה רק למסור בדיקה. עוד אחד שהתייבש בתור
 אצלי זה רק למסור בדיקה. עוד אחד שהתייבש בתור   
לפני כמה שנים געשה המדינה, כשאחד המועמדים לבחירות קונן על הזקנה ששוכבת במסדרון בית-החולים בנהריה. מאז, הזקנה כבר שוחררה לביתה - אבל באי טרינידד, היא בטח עוד הייתה יושבת על הספסל בחדר מיון.

ולמה אנחנו אומרים את זה? תשמעו סיפור: ביום רביעי האחרון נכנס חשמלאי לאחד החדרים בבית החולים בעיר סאן-פרננדו שבאי, בדרכו לבצע כמה תיקונים קטנים. בחדר הוא גילה מיטה, ועליה המתין לו שלד.

חוקרי המשטרה, שהוזעקו למקום, קבעו שמדובר בגבר שמת לפני כתשעה חודשים, ומאז הרקיב לו לאיטו באחד החדרים הזנוחים שבקומה השניה של בית החולים.

ניל פרסנלאל, דובר בית החולים, מסר שאין בידיו כל נתונים על חולים שנעלמו ממחלקות בית החולים, והוסיף כי המשטרה הטרינידדית בודקת את תיקי הנעדרים שלה, בכדי לנסות ולגלות את זהותו של המת.
 

גפילטע איש

חכה חכה, אני עוד אשחה לשוודיה. דג גדול
 חכה חכה, אני עוד אשחה לשוודיה. דג גדול   
שוודי אחד, חובב צלילה, חלם תמיד לצלול ב"שונית המחסום הגדול", שמורת האלמוגים הגדולה בעולם, הנמצאת באוסטרליה. הוא חסך פרוטה לפרוטה, צירף קרונה לקרונה, ובשבוע שעבר, הגשים את חלומו: הוא טס לקווינסלנד שבאוסטרליה, שכר ציוד צלילה, ויצא לים בחברת קבוצת צוללים.

החבורה צללה בסמוך לשלד של ספינה טבועה, לא הרחק מהחוף, ובמהרה הופיע דג ענק, כ-200 ק"ג במשקלו, מסוג Eastern Blue Groper. השוודי, שהיה מצוייד במצלמת תת-מימית, החל לצלם בהתרגשות - אבל הדג, כנראה, לא אהב את הפלאש: הוא התקרב לצלם, פתח את הפה, ומצץ לו את הראש.

"הוא כמעט ערף את ראשו של השוודי", סיפרו הצוללים האחרים שנכחו במקום.

מעוצמת המציצה, נשאבה מסיכת הצלילה של האיש אל בטן הדג הענק. ככל הנראה, טעמה של המסיכה לא ערב לחיכו, והוא ויתר על המציאה וירק אותה בגועל. הצולל ההמום נמלט מהמקום כשהוא פצוע קל.

חובבי הצלילה המקומיים סיפרו כי הדג, המכונה "רגזני", הוא כבן שמונים, וידוע במזגו הרע ובנטייתו לתקוף את הצוללים.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by