ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

עורך גראפי מצוין, מעקב אחרי אתרים וקבצים, פתרון פשוט ונוח לבעיית העברית ההפוכה ומשחק השבוע - שובו של וולפנשטיין

 
 
 
 
 
 
 
 
 

EyeBrowse

 
הלהיט הפופולרי "לכל אחד יש" נכתב, כידוע, על תוכנות: לכל אחד יש את נגן המולטימדיה שלו, לכל אחד יש את תוכנת שיתוף הקבצים שלו, את תוכנת הכיווץ שלו וגם - את העורך הגראפי שלו. אז אם אתם כבר לא מסוגלים לראות את הפרצוף (סליחה, את החלון) של העורך הנוכחי שבו אתם משתמשים, או אם סתם בא לכם לגוון קצת, שווה בהחלט לתת צ`אנס ל-EyeBrowse.

מדובר בעורך גראפי חזק וחופשי, שמציע את כל מגוון האפשרויות שלהם נזקק המשתמש הביתי הממוצע, ואף המתקדם. התוכנה תומכת בפורמטים רבים של קבצי תמונות, כולל כמובן GIF ,JPG ו-BMP הפופולריים, אבל גם אייקונים וסמני עכבר, Animated GIF ואפילו כמה פורמטים ביזאריים יותר, כמו TIFF או .EPS גם במבחן "פעולות עריכה נתמכות" התוכנה עומדת בכבוד, עם מגוון רחב של אופציות: חיתוך, שינוי גודל, סיבוב, טשטוש, שינוי הבהירות, יצירת פסיפס, ועוד כהנה וכהנה, כיד הדמיון הטובה.

בנוסף לכל אלה, התוכנה מכילה אפשרויות שימושיות נוספות, כגון צילום המסך, קביעת תמונה מסוימת כרקע לשולחן העבודה, אפשרויות לחיפוש קבצי תמונות במעמקי הדיסק הקשיח, שמירת אתרים המכילים תמונות יפות ברשימת מועדפים מיוחדת, שיפור איכותן של תמונות פגומות וגישה מהירה אל קטלוג אתרי תמונות, המומלצים ע"י משתמשי התוכנה.

רשיון חופשי (לשימוש ביתי) 1.6 - מגהבייט
להורדה לחצו כאן
 

Express Web Monitor

 
לא צריך להיות גולש מדופלם כדי לדעת שאתרי אינטרנט לא מעודכנים שווים בערך כמו תוכנת שיתוף קבצים בתשלום, כלומר כמעט שום דבר. כל מי שמגיע לאתר כלשהו ורואה בפעם השלישית או הרביעית ברציפות (תלוי במידת הסבלנות שלו) את אותה תמונה\מאמר\ידיעה, לא ישוב עוד אל האתר הזה, ואף יזהיר את חבריו. גם בעלי האתרים מודעים לעובדות החיים הוירטואליים, ולכן הם מקפידים לעדכן את האתר שלהם לעיתים קרובות, לפעמים אפילו יותר מדי קרובות, עד כדי כך שהגולש לא עומד בקצב.

Express Web Monitor היא תוכנה המבטיחה שתישארו כל הזמן מעודכנים - וגם מקיימת. בין אם מדובר באתר המציג שערי מניות או תוצאות ספורט ומתעדכן בכל מספר דקות, ובין אם מדובר בפורום האהוב עליכם, לתוכנה זה לא ממש משנה. בכל פעם שיחול שינוי בתוכן האתר שאחריו היא עוקבת, היא תודיע על כך מיד, באמצעות הבהוב אייקון, נגינת צליל כלשהו או משלוח דואר אלקטרוני אל כל כתובת שתבחרו.

התוכנה יכולה לעקוב לא רק אחרי תוכנם של אתרים, אלא גם אחרי קבצים, כך שאם אתם רוצים להיות הראשונים ששומעים על הגרסה החדשה של ווינאמפ תוכלו לעשות גם את זה בעזרת התוכנה. הבדיקות יכולות להתבצע בכל פרק זמן קבוע, או רק כאשר המשתמש מעוניין בכך. התוכנה מציעה גם ממשק נוח וידידותי, המאפשר למיין את הקישורים שאחריהם עוקבים לתיקיות, וכן הורדה אוטומטית של הקבצים שהשתנו.

רשיון שיתופי 778 - קילובייט
להורדה לחצו כאן
 

DROP

 
מי מאתנו לא נתקל בסיטואציה המרגיזה הבאה: גולשים לאתר עברי כלשהו ומוצאים שם טקסט מעניין ושימושי, למשל עבור עבודה כלשהי שיש להגיש. שמחים וטובי לב אנו מסמנים את הטקסט בעזרת העכבר, בוחרים באפשרות "העתק", פותחים את מעבד התמלילים המועדף עלינו, לוחצים על "הדבק" ו - כל הטקסט מודבק הפוך, משמאל לימין. כל הניסיונות והטריקים השונים להפוך בחזרה את כיוון הפסקה (בדפדפן או במעבד התמלילים) מסתיימים בכישלון טוטאלי ובמטר קללות על האינטרנט האנטישמי. תוכנות רבות מנסות להתמודד עם המכה הזאת, שהיא ללא ספק מהקשות ביותר (מהקשות ביותר!) שהנחיתה עלינו הרשת, והנה בא לו יישום קטנטן, 48 קילו-בייט בסה"כ, שנותן, ככל הנראה, את הפתרון הנוח והפשוט ביותר.

DROP היא אחת מאותן תוכנות שימושיות במיוחד, שכדאי מאד להחזיק בהישג יד. בכל פעם שתרצו להעתיק טקסט עברי מאתר אינטרנט, תצטרכו בסה"כ לסמן את הטקסט ולגרור אותו אל תוך האייקון הקטן של התוכנה, שהוא שילוב בין האייקון של אינטרנט אקספלורר לבין האייקון של Word. התוכנה תפתח מיד חלון Word חדש, ובו הטקסט עם העברית בכיוון הנכון. לחיצה ימנית על האייקון תאפשר מעבר בין עברית לוגית לבין עברית ויזואלית, בהתאם לשיטה שבה נכתב האתר שממנו העתקתם את הטקסט. מהיר, פשוט, נוח ואלגנטי.

רשיון חופשי 48 - קילובייט
להורדה לחצו כאן
 
 

Spear Resurrection

 
משחקי היריות בגוף ראשון הם האהובים ביותר על חובבי הדם והאקשן. מדובר באותם משחקים בהם ניתן לראות רק את ידו של הגיבור כשהיא אוחזת בכלי נשק אימתני, תוך תנועה בסביבה תלת ממדית, איסוף חפצים שונים ובעיקר, חיסול אויבים רבים ככל הניתן. רבים חושבים שסדרת משחקי Doom היא שהולידה את הז`אנר המצליח, אולם הוותיקים שבינינו זוכרים בוודאי את `וולפנשטיין`, שמהווה ציון דרך רציני בהיסטוריה של משחקי היריות בגוף ראשון. מדובר באותו משחק שבו השחקן הוא לוחם עשוי ללא חת, המסתובב בטירה נאצית ומחסל שומרים מגודלים.

Spear Resurrection מציע גרסה מחודשת לאותו משחק מלהיב. התוכנה עושה שימוש במנוע של המשחק המקורי, כך שרבות מהסיטואציות תהיינה מוכרות לחובבי המשחק המקורי, אולם כאן ניתן למצוא גם שלל אזורים חדשים שיש לתור, חפצים רבים שיש למצוא ובלעדיהם לא ניתן להתקדם, אויבים מפחידים ונחושים יותר וכמובן, מגוון מרשים של כלי נשק משוכללים, שבלעדיהם שום משחק מסוג זה אינו שלם.

רשיון חופשי 1.7 - מגהבייט
להורדה לחצו כאן
 
ICQ Plus

גרסה 3.2 לתוכנה, המאפשרת להוסיף סקינים ל-ICQ. בגרסה זו: סקינים ואייקונים חדשים רבים, תאימות מלאה ל-Windows XP ותיקוני באגים.


RAM Idle

גרסה 4.8 לתוכנה המצויינת לניהול זיכרון המחשב. בגרסה זו הוכנסו שיפורים שונים, בעיקר בכל הקשור לניהול הזיכרון עם עליית מערכת ההפעלה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by