ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
תראה לי את שלך ואני אראה לך את שלי 

תראה לי את שלך ואני אראה לך את שלי

 
 
עמיחי יעקובי

עמיחי יעקבי הולך לישון עם דוגמניות, מפשיט אנשים ומציץ למחשבים של גולשים אחרים רק כדי לחזור עם מסקנה אופטימית - כולנו אותו דבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כולנו מציצים. כותב שורות אלה בפוזה אופיינית
 כולנו מציצים. כותב שורות אלה בפוזה אופיינית   


לא תאמינו איך הרשת הזאת הפכה אותי פתאום למציצן מלוכלך. אני לא מצליח לזכור מתי העברתי שעה ברשת בלי להסתכל מה קורה בחיים של אנשים אחרים. זו אשמתי שהעכבר המזיל ריר שלי, לוחץ מעצמו על כל לינק שאולי מסתתרת מאחוריו בחורה בלי בגדים? בגלל אנשים כמוני כמעט כל הרשת הזאת היא לינקים שמובילים מאקסית ערומה אחת לסקסית ערומה אחרת שמשתעשעת עם עצמה מול המצלמה אונליין? בעולם האמיתי אני יכול לחיות חודשים ולא לראות חצי ציצי, אבל כאן ברשת - כולן ערומות וכולם מצלמים.

יש משהו מסעיר בלהציץ לעולם של מישהו בלי שהוא ידע, ולא רק לרגעים האינטימיים והמביכים, אפילו סתם לבלוש עכשיו אחרי מה שהשכנים שלכם בקומה למטה עושים - תודו שלא הייתם מתנגדים לרחרח אצל המוזרים האלה לכמה דקות.

האמת, שעוד הרבה לפני שהמציאו את המודם אנחנו כבר התכופפנו לראות דרך חור המנעול, התפתלנו כדי לקבל זווית טובה יותר, התפללנו לרוח שאולי תסיט טיפה את הוילון הארור, והודינו לאלוהי האופנה על שלא שכח להמציא את המחשוף וחצאית המיני - מתן בסתר לאלה שידם אינה משגת.

עכשיו כשהכל אונליין, זה ממש גן עדן. הכל פתוח ומותר לכולם. מציצים לתמונות, מצלמות רשת, מכתבים, יומנים, מחשבות, חדרי צ`אט, פורומים, קבוצות דיון, וכמובן עם כל הנאפסטרים והקאזות - אין דבר טבעי יותר מלדחוף את הידיים שלנו אחד אל תוך ההארד-דיסק של השני. ולא שאנחנו מתביישים בזה, להיפך - כל תוכנה כזאת שמכבדת את עצמה, גם מאפשרת לכם לשוחח עם מי שאתם, ממש עכשיו ממששים את האמפישלושים הפרטיים שלו.
 
ככה נראה דסקטופ של יפני אחד שראה את הדסקטופ של ישראלי אחד. כולנו פחות או יותר אותו דבר
 ככה נראה דסקטופ של יפני אחד שראה את הדסקטופ של ישראלי אחד. כולנו פחות או יותר אותו דבר   
עכשיו זה נהיה אפילו אופנתי, וכשאני מדבר על הצצות אני לאו דווקא מתכוון לזה במובן הסקסי של המילה. שומר המסך הכי חם בסביבה, שנקרא DeskSwap, שולח צילום של הדסקטופ שלכם לרשת, ובתמורה מוריד אליכם צילום של שולחן העבודה של משתמש אחר. אתה תראה לי את שלך ואני אראה לך את שלי, גאוני, פשוט ובלי חוכמות - כולם מציצים ואפילו ברשות. כל אחד יכול לראות צילום של רגע אחד מהחיים שלי - איפה אני גולש עכשיו, מה אני כותב, מוריד, מתקין או משחק, ואני יכול להציץ לו בחזרה.

וזה לא הכל. אוהבים אומנות? במיצג הוירטואלי NAKED, התנדבו 16 אנשים ללכת עד הסוף ולהתפשט מולכם. גברים, נשים, מבוגרים, צעירים, יפים ולא הכי, תיעדו את עצמם נחשפים שלב אחרי שלב, ואתם בעזרת העכבר בוחרים מי יהיה כוכב הסטריפטיז הפרטי שלכם, מפשיטים בעדינות אותו או אותה, מציצים, מתרגשים ונבוכים יחד איתם. פעם זה היה סוטה, היום זאת תערוכה, אומנות.
 
היי, הן ישנות ממש כמוני. דוגמניות מנמנמות
 היי, הן ישנות ממש כמוני. דוגמניות מנמנמות   
ואם אתם לא מסתפקים בלראות לאנשים רגילים, בטח תשמחו לבדוק את פרויקט היפהפיה הנרדמת, שהופיע בחודש שעבר ברשת. מיטב המוחות הקריאטיביים באתר המעוצב SHOWstudio, חיפשו רעיון מקורי לתצוגת האופנה הווירטואלית הראשונה שלהם, ובחרו לקחת תשע דוגמניות צמרת ולשלוח אותן לישון שני לילות מול מצלמות האינטרנט, בבגדים מלאים כולל תכשיטים ונעליים. ואיזו תצוגה חלומית יצאה להם - הנשים שמופיעות אצלי רק בחלומות, חולמות עכשיו בשידור חי מולי.

יש דבר אחד שלמדתי אחרי שני לילות ארוכים של בהייה במוניטור בלי דקה שינה: הדוגמניות - בדיוק כמוני, נרדמות על הצד, ואז על הבטן, מסתובבות על הגב ושוב על הצד. מלהפשיט את האנשים בפרויקט NAKED, הבנתי שבאמת כולנו מתחת לחולצה ולג`ינס אותו הדבר, יש יפים יותר ויש פחות, אבל כשלא עושים מזה עניין, ככה ערומים אחד ליד השני, כולם בעצם די דומים לי.
 
 

וכבר ראיתי מאות דסקטופים מדהימים של משתמשים אחרים בשומר המסך שלי - מרוסיה, יפן, גרמניה, צרפת ואמריקה, ואני מקבל פעם אחר פעם את התחושה שבסך הכל אנחנו חיים כאן באינטרנט הזאת בבית משותף אחד גדול. כולם נראים קצת כמוני, מורידים את אותן תוכנות ורצים לאותם אתרים. אנחנו מחליפים את אותם השירים, חושבים את אותן המחשבות ואפילו אם לא נודה בזה, שמחים לגלות כמה שכמעט אין בינינו הבדל. ואם זה נשמע לכם כמו משהו שגם אתם הייתם אומרים עכשיו - כנראה שאני אפילו צודק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by