ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
אחי רז

והשבוע: מה חדש בכורזים? איך אהיה אמא טובה יותר? האם אהבה בשחקים שייך לקהילה? ומה, בשם הספר האדום הקטן, רוצים מאיתנו הסינים?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמהות בחיתולים

 
אז נולד לכם תינוק? מזל טוב, אתם תזדקקו לו. בעשרות השנים האחרונות הפך גידול תינוקות, כמו משחק הכדורגל, למשל, מדבר פשוט ואינסטנקטיבי, לעניין מורכב ומסובך מדי. ספרים נכתבים, אתרים קמים ואנשים מתפרנסים מתעשיית הייעוץ הענקית שסביב הגידול הנכון של צאצאים, שמעולם לא נראה מסובך יותר. באתר הפרטי הזה אפשר למצוא עצות מועילות בנושא תזונה, התפתחות תקינה וכל מה שקשור לטיפול בתינוק. האתר יכול היה להיראות טוב יותר, אבל היי, גם התינוק שלכם. סביר להניח שזה ישתפר.
 

The New iMack

 
בשבוע שעבר חשפה חברת אפל את הדגם החדש של - iMac המחשב האישי שלה, שנראה הפעם, יותר מתמיד, כאילו משהו מאוד לא נוצרי התרחש בלילות הארוכים במעבדות החברה. כדי להווכח בכך, אפשר לצפות בכמה סרטי תדמית, לבחון את המפרט המדוייק ולנסות להבין למה, בעצם, הם עשו אותו ככה.
 

כורזים

 
כורזים הוא ישוב כפרי ליד צומת עמיעד, על הדרך מטבריה לראש-פינה, ועושה רושם של מקום מאוד יפה. האתר הנוח והמצויין באמת, מכיל מידע תמציתי על המקום וההיסטוריה שלו, תמונות נוף, בתים, שטחים ציבוריים ושל ילדי הגן (שכולם נראים מאוד חמודים), ספר טלפונים פנימי ולוח מודעות לחברים וכמובן - מידע על הצימרים במקום.
 
 

Chinese Propaganda Poster Pages

 
אוסף פרטי עצום של כרזות תעמולה מסין העממית, החל מ-1949 ועד היום. מי שיקדיש שעה מזמנו לשיטוט באתר הזה, שגם תורם הסברים נלווים ומחלק את הכרזות לפי נושאים, יגלה שהוא מבין מעט יותר את המלוכסנים הקטנים שמדברים מהר.
 

דיאליזה בארץ הפלאות

 
להקת הרוק המצויינת מראשון לציון מוכיחה שעם שימוש נכון באינטרנט, אפשר אפילו להגיע למגזין של נענע. גרופיות וסתם היסטוריונים של הסצינה יוכלו למצוא כאן את סיפור ההרכב, תעודת זהות אישית לכל אחד מהחברים, השפעות מוסיקליות, מילות השירים, קבצי מוסיקה ותמונות.
 

Top Gun is Gay

 
בפינת הביזאר לשבוע זה, פרוייקט שנועד לאתר את כל הרמיזות ההומו-ארוטיות בלהיט הקולנועי מהאייטיז, "אהבה בשחקים". כולל תמונות, מראי מקום והוכחות חותכות
("lets turn and burn! ,Okay Mav").
 

רק בישראל - הדור הבא

 
האתר הלא רשמי אך העשיר של תכנית הקאלט, בכיכובם של ארז טל ואורנה בנאי. כל מה שרציתם לדעת על לימור, שמעון, דוד ותקווה והכלב שוקי, ועוד כמה דברים להורדה, כתבות, מבחן בקיאות ופורום. אם יש לתוכנית הזאת מעריצים, מקומם, מן הסתם, כאן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by