ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
עולמנו המופלא: חדשות מוזרות 

עולמנו המופלא: חדשות מוזרות

 
 
ליעד ליבנה

החדשות המוזרות של השבוע. והפעם: איש שלג שיורה באנשים, שדים אירוטיים, גברים בהריון, ופטנט חדש ומהפכני: חיזוי עתידות על פי מין אוראלי. הכל נכון, הכל אמיתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בובי דה קיד

דוד, הוא עשה עלי דאווינים. איש שלג מניאק
 דוד, הוא עשה עלי דאווינים. איש שלג מניאק   
בוב בולינג, צעיר אמריקני תושב קנטאקי, הוא רד-נק אופייני. בתור שכזה, תחביביו הם ללכת מכות בפאב, להתחיל עם בחורות עם יותר מדי ספריי לשיער, ולשחק באקדחים.

בוקר מושלג אחד התעורר בוב בביתו שבעיירה הדרומית ווילארד, ובשעה שרעייתו טיגנה לו בייקון, חשב על הממשלה הפדראלית ועל סוכניה הארורים. צריך להיות מוכן, חשב בוב, שהרי אין לדעת מתי אתקל באחד מאלה מרחרח כאן.

אמר ועשה, כפי שמדווח העיתון "אשלנד דיילי אינדיפנדנט": כטוב ליבו עליו בבייקון, חגר בילי-בוב את נרתיק האקדח, יצא לחצר המושלגת, והתקין לעצמו איש-שלג מושלם. אחר כך צעד מספר צעדים לאחור, הזעים את גביניו, והביט באיש השלג במבט שטוח מסלול, בעודו מדמיין שמדובר בסוכן פדראלי בכיר. איש השלג השיב לו מבט קפוא ויציב.

שני היריבים עמדו זה מול זה, אצבעותיהם מרחפות מעל האקדחים בנרתיקיהם, ממתינים לראות מי מהם ישלוף ראשון. לבסוף שלף בוב וירה – אך איש השלג, מסתבר, היה זריז יותר, ובוב נורה בירכו הימנית.

חוקרי המשטרה המופתעים, שהוזעקו למקום, תשאלו את איש השלג, אבל זה מילא פיו מים. חקירה נוספת העלתה כי בובי היה זריז מדי בשימוש באקדח, וירה בעצמו במהלך הדו-קרב הקפוא.
 

דיבוק צא

תושבי הכפר הצ`יליאני לאוטרו הזעיקו באחרונה משלחת של מגרשי שדים, שישיבו את השלווה לכפר. הסיבה: הם טוענים שהם סובלים מסיוטים ארוטיים. לדברי התושבים, החלומות הנוראים תוקפים אותם סמוך לחצות, ואינם מניחים להם עד אור הבוקר. התושבים תולים את האסון הנורא בעובדה שהכפר בנוי על בית עלמין ישן.

אחת מתושבות הכפר, אולגה ונגאס, סיפרה לכתבי העיתון "לה קוארטה" כי החלומות המענים תוקפים אותה מזה שמונה שנים. לדבריה, אם מגרשי השדים ייכשלו במשימתם, היא תעזוב את הכפר ותעקור למקום אחר. גם בעלה של אולגה סיפר כי הוא זקוק נואשות לשנת לילה טובה ובלתי מופרעת.

לאחרונה קיימו תושבי הכפר יום תפילה ותענית, בתקווה לשכנע את הדיבוק הנורא לעזבם לנפשם – אולם כבר באותו לילה שבו חלומות הזימה האיומים והטרידו את מנוחתם.

קומץ זעיר מתושבי הכפר טוען שאין לדבר כל קשר לדיבוק, ואחד מהם אף קרא לחבריו להיפגש עם פסיכיאטר, ולא עם מגרשי שדים, אך חוות דעתו התקבלה בזעם רב.
 

מזל טוב, אתה בהריון

גברררר, סחתיין על הבטן
 גברררר, סחתיין על הבטן   
שלושים אזרחים בריטים, בהם שישה גברים קשישים, קיבלו השבוע מכתב נאה מבית חולים בצ`סטרפילד: אנו שמחים לבשר לך, כך לשון המכתב, כי הבדיקות שעברת בבית החולים מצאו שאתה בהריון. ברכות לבביות.

הבריטים המופתעים, כמאמר השיר, בכלל לא ידעו שהם כאלה. הם התקשרו לבית החולים לברר את פשר המכתב, ונענו בהתנצלות: נפלה טעות במערכת המכתבים האוטומטיים. סליחה, תקלה.

"הנערה המפעילה את המערכת ביקשה להודיע למקבלי המכתבים כי הניתוח שלהם נדחה, אבל בחרה בכפתור הלא-נכון", מסרה דוברת בית החולים. "זו טעות אנוש פשוטה".

הדוברת הבהירה כי חלק ממקבלי המכתבים נבדקו, ונמצאו לא-בהריון לחלוטין.


 
 

עתיד מתוק

אני צופה לך נעים נעים
 אני צופה לך נעים נעים   
יפן ידועה במגידי העתידות המוזרים שלה. מעבר לקוראים בכף-היד או בגלגל העין, אפשר למצוא בקיסרות המזרח גם אנשים המתנבאים על עתידו של הלקוח לפי מראה הטלפון הסלולארי שלו, או על פי מראה החזה שלה.

אבל קאהו, צעירה יפנית העובדת בבית-בושת בעיר נאגויה, פיתחה שיטה יצירתית באמת לניבוי העתיד: היא טוענת שהיא יכולה לנבא את עתידו של גבר, לו היא מעניקה מחסדיה האוראליים.

העיתון היפני "שוקאן טאישו", המדווח על האירוע, מספר כי בשנה האחרונה קאהו כבר ניבאה את עתידם של למעלה מאלף גברים עימם קיימה מגע מיני אוראלי.

לדבריה, ייעוץ העתיד שלה הניב לאחד הלקוחות זכייה כספית נאה בהימורי מירוצים, וסייע לאחד אחר למצוא כלה מתאימה – אם כי, לדבריה, הוא עדיין מגיע לקבל ייעוץ.

 

ונמר עם גדי ירבץ

מגידי עתידות אחרים חגגו השבוע, למראה התגשמותה של נבואה תנ"כית: לביאה אפריקנית אימצה גור אנטילופות צעיר, וגידלה אותו כבן.

בהכלאה ביזארית בין "במבי" ו"מלך האריות", נתקלה הלביאה בגור בן השבועיים כשהוא שוכב חסר אונים, וממתין לאמו שהלכה לחפש מזון, אי-שם בשמורת סמבורו שבקנייה. נפשה של הלביאה נקשרה בעבותות לעופר האיילים הקטן, והיא אימצה אותו והחלה מלקקת אותו ומגנה עליו מטורפים אחרים.

מדי פעם הרשתה האם המאמצת שאמא-אנטילופה תבוא ותיניק את במבי, אולם מיד עם תום ההנקה גירשה אותה מהמקום באיומים.

אבל בעולמנו המופלא, הכיף לעולם לא נמשך לנצח: ביום ראשון, מותשת משבועיים של עמידה על המשמר, הובילה הלביאה את העופר הצעיר אל הנהר, כדי לשתות. העייפות גברה עליה, והיא הרשתה לעצמה לתפוס תנומה קצרה – ואז הגיח מאחורי אחד העצים אריה גדול, שתפס את במבי ואיך לומר, עשה ממנו שווארמה.

אנשי השמורה הקנייתית סיפרו כי הלביאה התאבלה קשות על הגור האבוד. היא הקיפה את האריה במעגלים צרים, כשהיא שואגת באיום, ואז עזבה את המקום ולא חזרה עוד.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by