ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
2001 בראי הביזאר 

2001 בראי הביזאר

 
 
צוות נענע

בחרנו עבורכם את עשרת האתרים המוזרים, הטפשיים והמיותרים של השנה, ועוד שניים שנכנסו ברגע האחרון. כדאי מאוד לבקר ולצחוק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שנת 2001 תזכר אצל רבים מהגולשים כשנה בה ניסה האינטרנט לשקף נאמנה את המציאות ואת המוזרות המשתוללת ששולטת בה - וכשל. אבל עדיין, היה זה קרב הוגן וראוי להערכה, בו השתתפו אתרים מחמש יבשות, וניסו את כוחם בקריאת תיגר על העולם. כמו תמיד, שלחו הישראלים נציג צנוע עם ציפיות נמוכות, שהפליא להתברג בצמרת הגבוהה של עולם הביזאר. כל המתחרים הציגו הרבה מאוד אופי ונחישות, והפרס הראשון חולק בין שניים. צוות השיפוט המיוחד של נענע התכנס בהרכב מטופש במיוחד, ובחר עבורכם את עשרת האתרים המוזרים של השנה, ועוד שניים שחבל היה להשאיר בחוץ. יק סה מאש.
 

הפיטר-פן של ההומואים

 
בחירה לא מקורית, אבל קשה להשאר אדיש אל מול תופת הטירוף. האיש שגרף את מירב הפרסים בסצינה, לוקח את המקום הראשון (המשותף לעוד אתר) גם אצלנו, ושיהיה לו לבריאות.
 

הארנבת של היפנים

 
כניסה מאוחרת לתחרות מבטיחה תמיד ציון גבוה, אבל דומה כי ארכיון צילומי הארנבת של היפני המסוכן הזה זוכה למקומו בצמרת בזכות, ולא בחסד. אחד משני אתרי השנה, לטעמנו.
 
 

היבול המקומי לא מאכזב

 
בלי מילים. כנראה האתר הישראלי הטוב ביותר השנה.
 

המכשף האנגלי

 
קווין קארליון, מכשף בריטי עם לוק של מתאבק מקצועי, הוכיח השנה שהוא נמצא מרחק שנות אור משאר עמיתיו למקצוע, והצליח לשכנע את חבר השופטים בטוב הלב שלו, כישוריו המקצועיים והקפדה על לבוש מעניין.
 

לפרק את בארבי

 
פירוקה של בובת בארבי חסרת אונים לגורמים, והצגתם בפרטנות גרמנית מדהימה, מוכיחה שיש עתיד למלאכת כפיים עדינה, וכי החתירה למצויינות נותרה נר לרגלינו.
 

אגודלי הטיטאניק

 
לחבר השופטים אמנם לא יצא לצפות בסרט ההוא, עם לאונרדו די-קאפריו וקייט ווינסלייט, אבל את כל מה שלא ידענו על אותה התנגשות וסיפור אהבה, השלמנו בעזרת האגודלים.
 

הרבה מאוד שדיים

 
כל חברי מערכת נענע, שמהווים כמעט 4/5 מצוות השופטים, מאוד אוהבים שדיים, ולכן גם בחרו באחד מטובי האתרים המוקדשים לסצינה המשונה הזאת, של הכפלת שדיים בפוטו-שופ.
 

שרוף על הסקוטי

 
הילד הסקוטי השמנמן הזה ניכס לעצמו נישה מאוד ייחודית בסצינה, והצליח לגרוף הרבה מאוד נקודות בזכות תחביבו המקורי - צילום בחברת מכוניות שרופות באיזור מגוריו. לא פחות מנפלא.
 

החתול ששונא אותנו

 
למרות שהחתול שלו שונא אותנו, העדיף חבר השופטים לספוג את העלבון בשתיקה, ולבחור באתר המצויין שלו לרשימת 10 הגדולים.
 

ועוד חתול ששונא אותנו

 
זאת היתה מתיחת האינטרנט המוצלחת של השנה, ואף הצליחה להפיל כמה אנשים שאוהבים חתולים בפח. כלומר, להפיל אנשים בפח, ולא את אלה שאוהבים חתולים שחיים בפח.
 

שניים שנותרו בחוץ, אבל ראויים לא פחות

הילד יוג`ין אוהב לשיר, ובארבי אוהבת את זה חזק.

זהו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by