ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס, לינקים וגפילטע פיש 

סקס, לינקים וגפילטע פיש

 
 
``גלית``, מנהלת פורו

מצד אחד, הסתיו הוא תקופה מחרמנת בעליל. מצד שני, סקס? בחגים? השתגעתם? מכיוון שפעילות מינית היא לא אופציה ריאלית בחג, הנה כמה לינקים שיעזרו לכם להתגבר על היצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פריצות, תועבה ולינקים
 פריצות, תועבה ולינקים   
הסתיו הוא לא עונה קלה בשביל אנשים בעלי יצר מיני מפותח. הרוחות הקלילות המפשילות את שולי השמלות, העלים האדמדמים המכסים את הרחובות, שלא לדבר על החצבים, שניצבים זקופים ומתריסים. גם אם אתה קצת ציניקן, אמר מי שאמר, בכל זאת זה צובט בלב, ובעוד כמה מקומות.

אבל יש רק דבר אחד שמפריע לנו לממש את המיניות הגלומה בסתיו, והוא כמובן החגים הבלתי נמנעים. איך אפשר להרהר במעשה האהבה כשיושבים עם כל המשפחה מסביב לשולחן עמוס מדי? שלא לדבר על הסקס אפיל המפוקפק של הגפילטע פיש.

לאור המצב המצער הזה, החלטתי שאין טעם לתת לכם עצות לסקס בחגים - פשוט כי אין חיה כזאת. כתחליף הולם, ליקטתי עבורכם מספר עצות לשימוש מושכל באינטרנט בתקופה זו. רק תזכרו דבר אחד: מכיוון שהאינטרנט מלא כידוע בפריצות ובתועבה, מי שילחץ על הלינקים המצורפים עושה זאת על אחריותו.
 
היא בכלל מחג אחר. אושפיזין בפעולה
 היא בכלל מחג אחר. אושפיזין בפעולה   
אחד המנהגים החביבים של ראש השנה הוא שליחת כרטיסי ברכה. נכון שיותר כיף לקבל כרטיס בדואר "אמיתי", כזה שבא היום באוטו האדום - אבל ברוח הקידמה, גם ברכה באימייל היא מחווה נאה. ולכן, הרי לכם אתר המתמחה במשלוח ברכות כאלה. אמנם אין שם תמונות של ילדות בשמלות צחורות עם נוצצים בפינות, אבל יש כל מיני ילדות אחרות.

בני המזל שיעשו את החג בחו"ל ולא רוצים לנסוע לפראג כמו כולם, מוזמנים לעיין במדריך הטיולים המצורף. רק כדאי שהטיול יסתיים לפני יום כיפור, אם אתם רוצים שאלוהים ימחל לכם עליו עוד השנה.

אם כבר נשארתם בארץ והוזמנתם לארוחת החג, לא תוכלו להגיע בידיים ריקות. אז מה להביא? יין ופרחים? בונבוניירה? לא ולא. הנה כמה רעיונות למתנות שכל מארחת תשמח לקבל.

תפסת את מקומך ליד השולחן ומצאת את עצמך ליד דודה ברכה, אלמנה שכבר ידעה ימים יפים יותר. היא משעממת רצח, אבל מחזיקה דירה מהממת בבאזל, וליאפי שגר שם בדיוק נגמר עכשיו החוזה. אם אתם רוצים לשפר את איכות הדיור, כדאי שקודם תשפרו את איכויות הדיבור שלך.

הגענו לאוכל. מלבד התפוח בדבש והרימונים, מנהגי האוכל של ראש השנה כוללים גם ראש של דג. יש הרבה דרכים להכין ראש (של דג) ולא כל אחד יכול. אם בארוחה אליה הוזמנת כל אורח מביא איתו את אחת המנות, האתר הבא ילמד אותך איך "לתת ראש" בצורה הטובה ביותר.

 
החג נגמר, אבל זה עוד לא אומר שאפשר לחזור לחדוות ההנאות הפיסיות. יום כיפור בפתח ויש לכם עשרה ימים לעשות מעשים טובים. אתם יכולים להתחיל בקריאה בתנ"ך ואח"כ לעבור למעט פרשנות, ואז אולי יהיה מה לדבר על מחילה.

מי שלמרות החג בכל זאת מתקשה להתגבר על היצר, כדאי שלפחות יעשה את זה כמו שצריך. תודה לגידי על הסיוע במציאת הלינקים

בחזרה לאתר ראש השנה של נענע


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by