ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
:Ctrl+Alt+Del טיפים, טריקים ותמיכה 

:Ctrl+Alt+Del טיפים, טריקים ותמיכה

 
 
דורון טילמן

נענע שמחה להביא לכם מדור חדש שיעשה לכם את החיים עם המחשב הרבה יותר קלים. כל הטריקים הקטנים, מדריכי העזרה והעצות שיעזרו לכם להתגבר בקלות על תקלות, ולגרום למחשב שלכם לעבוד כמו שאתם רוצים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חדר ניתוח: חלונות XP

הרבה יותר קל ממה שחשבתם. חלונות XP
 הרבה יותר קל ממה שחשבתם. חלונות XP   
בכל שבוע נכסה לעומק ב"חדר הניתוח" נושא אחר. ונתחיל בגירסה החדשה של מערכת ההפעלה מבית "מיקרוסופט", חלונות .XP וכמו עם יציאתה של כל מערכת הפעלה חדשה, גם במקרה הזה צצים כפטריות לאחר הגשם מגוון רחב של מאמרים ומדריכים שיסבירו לכם כל מה שרציתם ולא רציתם לדעת בנושא.

גם אנחנו פרסמנו לפני מספר שבועות לקט של טיפים שיעזרו לבצע מעבר קל יותר למערכת ההפעלה החדשה. אם עדיין לא מצאתם את מבוקשכם, הנה סדרה של כתבות שבחרו להתמקד לא רק בדברים הפשוטים, כי אם גם בנושאים מתקדמים, כמו כיצד להסיר תוכנות שמשולבות כחלק ממערכת ההפעלה.

גם אנשי אתר המחשבים הענק ZDNet לא טומנים ידם בצלחת, ומפרסמים רשימה של 20 דברים שאפשר לשנות בחלונות XP דרך ה-Registry.
 

וירוסים ואבטחה: אקספלורר ממוגן

תיזהרו שם בחוץ. אינטרנט אקספלורר
 תיזהרו שם בחוץ. אינטרנט אקספלורר   
חברת מיקרוסופט שיחררה בסוף השבוע טלאי אבטחה (Security Patch) עבור הדפדפן .Internet Explorer הטלאי מיועד עבור גרסה 6 של הדפדפן, ועבור חבילת העדכון השניה של גרסה 5.5. לדברי מיקרוסופט, מדובר בטלאי האבטחה האולטימטיבי לאקספלורר עד כה, שכולל את כל תיקוני האבטחה הידועים עד כה לדפדפן.

פרצות האבטחה אשר מתקן טלאי זה כוללות הפעלת קבצים מהאינטרנט ללא בקשת אישור מהמשתמש, קריאת מידע המצוי בדיסק הקשיח של הגולש והצגת קבצים עם סיומת שגויה - כך שהגולש יחשוב שניתן להפעיל את הקובץ ללא חשש. מומלץ בחום להוריד ולהתקין, אבל זה לא אומר שאפשר להפסיק להיזהר.
 

טיפ השבוע: טשטוש עקבות

לחיצה על Clear History ואמא לא תדע איפה הייתם אתמול
 לחיצה על Clear History ואמא לא תדע איפה הייתם אתמול   
כולנו מכירים את המצב הבא: היה מאוחר בלילה, הייתם לבד, וגלשתם לכמה אתרים שאולי לא הייתם צריכים לבקר בהם. אבל הגיע הזמן ללכת לעבודה/לבית ספר, ואתם לא רוצים שההורים, האחים ושאר באי הבית יפעילו בטעות את הדפדפן ויגלו איפה הייתם. אל דאגה, כל מה שאתם צריכים לעשות כדי למחוק את האתרים החסויים ב-Internet Explorer הוא מספר לחיצות עם העכבר:

היכנסו לתפריט Tools -;lt& Internet Options.

תחת סעיף History תוכלו לבחור למשך כמה ימים תישאר רשימת האתר.

לחיצה על כפתור Clear History תמחק את כל האתרים שנשמרו.

 
 

מדריכים וטיפים חדשים ב-NetSupoort

 

מדריכים ברשת

אתר Learnthat מכיל אוסף של מצגות המסבירות שלב אחר שלב כיצד לבצע פעולות שונות באוסף מגוון של תוכנות ומערכות הפעלה.

אם אי פעם נתקלתם במושג או ראשי תיבות בתחום המחשוב, שלא הבנתם את משמעותם, האתר Whatis הוא המקום בשבילכם. האתר הוא בעצם מילון היי-טק ענק שמכיל את כל הקיצור והמונחים הטכניים בתחום.

אתם גם מוזמנים לשאול אותנו שאלות בנושאי תמיכה אם באמצעות פורום התמיכה של נענע. את התשובות לשאלות הנבחרות נפרסם במדור זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by