ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
סער קרני

תוכנת דואר מצוינת ובטוחה, מרכז מולטימדיה שלם בתוכנה אחת, שליטה נוחה בתמונות המשמשות כרקע לשולחן העבודה ומלחמת טנקים חסרת רחמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Calypso

 
אחרי תקופה מסוימת של שקט, מכה היסטריית הווירוסים פעם נוספת. התולעת האחרונה, תוצרת כחול לבן כזכור, התפשטה אמנם דרך רשימת החברים של תוכנת ICQ, אך השיטה המועדפת על מרבית המטורפים שמפתחים את התוכנות הזדוניות הללו היא הפצה באמצעות רשימת הכתובות של תוכנת הדואר האלקטרוני הפופולארית ביותר, Outlook Express. הסיבה פשוטה: כמעט כל אחד משתמש ב-Outlook, ובאמצעות הכרת מבנה ספר הכתובות, אין בעיה לגרום לתולעת להשתכפל, ולשלוח את עצמה לכל הנמענים המופיעים בספר, ללא ידיעתנו.

המסקנה המתבקשת היא פשוטה: הגיע הזמן להחליף תוכנת דואר אלקטרוני, וכך להימנע, לפחות, מפגיעתן של תולעים המפיצות את עצמן דרך ספר הכתובות של Outlook Express. ואם כבר מחליפים, אנחנו ממליצים בחום על Calypso. מדובר בתוכנת דואר אלקטרוני חופשית לחלוטין, המציעה מגוון רחב של אפשרויות שימושיות ביחד עם ממשק פשוט ונוח לתפעול.

בין האפשרויות של התוכנה: תמיכה במספר חשבונות, הגנה על פרטיות המשתמשים באמצעות סיסמה, יצירת תיקיות משנה, שימוש בתבניות מוכנות מראש עבור מכתבים, שילוב חתימות, פילטרים לסינון דואר זבל, אחזקה נוחה של ספר כתובות, מענה אוטומטי, הפנייה של מכתבים לכתובת חליפית ועוד. גם במבחן בו בו כשלו תוכנות דואר רבות - מבחן התמיכה בעברית, עומדת התוכנה בכבוד רב.

(רשיון: חופשי 4.1 - מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

Vamp

 
חידה קצרה לכבוד חג החנוכה: מה המשותף להכנת וידאו קליפים, החלפת תמונות ברשת, יצירת שומרי מסך ואוסף של משחקים חביבים? בין הפותרים נכונה תוגרל סופגניה מעופרת יצוקה. ובכן, לא נמתח אתכם יותר מדי: את כל אלה, ועוד הפתעות רבות נוספות, אפשר למצוא ב-,Vamp תוכנה חופשית תוצרת כחול לבן, המהווה מרכז מולטימדיה של ממש ומספקת שעות רבות של כיף.

בעזרת התוכנה אי אפשר אמנם להכין קפה, אבל זה פחות או יותר החסרון היחיד שלה. בעת ההפעלה הראשונה התוכנה סורקת את הדיסק הקשיח ומלקטת את כל קבצי המולטימדיה שבהם ניתן לעשות שימוש: שירים, תמונות וקבצי וידאו. הכל ממוין בצורה קפדנית, ללא התערבות המשתמש, וכך כל השירים יסתדרו בתיקיות לפי שמות המבצעים וגם לפי הז`אנרים, רשימות השירים תכנסנה לתיקיה משלהם, וכך גם התמונות, קטעי האנימציה והוידאו.

רק בשלב הזה מתחיל בעצם התענוג האמיתי. בתוך דקות ספורות אפשר להכין מיקסים, וידאו קליפים, שומרי מסך, ברכות, טפטים עבור שולחן העבודה ואפילו לוחות שנה, שבתוכם משולבים הקבצים שמצאה התוכנה, ביחד עם האוספים המגוונים של התוכנה עצמה. אם תרצו להגדיל את מאגר הקבצים - מעמידה לרשותכם התוכנה אפשרות חיפוש קבצי מולטימדיה נוספים ברשת. ולסיום, אם רוצים לקחת אתנחתא קצרה, התוכנה מכילה גם אוסף של משחקים קטנים ומשעשעים (שכדי לשחק בהם יש להיות מחוברים לרשת).

(רשיון: חופשי 5.9 - מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 

WallMaster

 
שלוש הסוגיות המרכזיות בכל מחשב הן בחירת שומר מסך, עמוד הבית בדפדפן והרקע עבור שולחן העבודה. מי שלא נקלע מעולם לוויכוח עם בני המשפחה האחרים לגבי העניינים האלה - שיקום. אז אחרי שאף אחד לא קם, ננסה לפחות לפתור את בעיית הרקע של שולחן העבודה, שידוע יותר בשמו הלועזי, וול-פייפר.

WallMaster היא תוכנה פשוטה מאד לשימוש, ויחד עם זאת מציעה אפשרויות שימושיות רבות בכל הקשור לקביעת הרקע. בחלון המרכזי של התוכנה מופיעה רשימה של תמונות, שמהן נלקח הטפט. ניתן כמובן להוסיף ולהוריד תמונות, ולקבוע עבור כל תמונה בנפרד את אופן הצגתה: ממורכזת, פרושה על כל המסך או בנקודה מסוימת. כמו כן אפשר לבחור בין החלפה אוטומטית של התמונות מדי פרק זמן מסוים ו\או החלפה בכל פעם שמדליקים את המחשב.

אפשרויות נוספות של התוכנה הן בחירת התמונות עפ"י סדר קבוע מראש או בסדר אקראי, נגינת צליל בעת החלפת הרקע, כיבוי אוטומטי של התוכנה לאחר ההחלפה, ביטול ההחלפות בזמן ששומר המסך מופעל ושינויי הצבעים שברקע. לצד כל אפשרות מוצגת בועה קטנה, שמספקת הסבר לגבי אותה אפשרות, עובדה המקלה מאד על השימוש בתוכנה.

(רשיון: חופשי 2.1 - מגהבייט)
להורדה לחצו כאן
 
 

Tanks 3D

 
אם משחקי יריות זה הקטע שלכם, אבל כבר כואבות לכם הרגליים מרוב שיטוט בטירות אפלות ומרדפים אחרי אנשים מנוולים ונשבר לכם הגב מסחיבת המקלעים הכבדים, כנראה שהגיע הזמן לעבור לחיל השריון. לבשו את סרבל השריונאים וקפצו אל תוך הטנק - הקרב עומד להתחיל.

Tanks 3D מאפשר לכם לערוך קרבות שריון בסביבה תלת ממדית, שמשתנה ממשחק למשחק. אפשר לבחור את מספר הטנקים שישתתפו בקרב (בין 20 ל- 100) ואת סוג המשחק: אחד מול כולם או מלחמת גוג ומגוג - כולם נגד כולם. יש גם מבחר כלי נשק, כולל טילים מתבייתים ומוקשים שאותם צריך להפעיל בדיוק בזמן המתאים. כמו כן ניתן להגדיר מספר פרופילים של שחקנים, וכל אחד יקבל ניקוד מצטבר בהתאם לביצועים שיפגין בשדה הקרב.

(רשיון: חופשי 866 - קילובייט)
להורדה לחצו כאן
 
ICQ
גרסה 5.18 של התוכנה הפופולארית. בגרסה זו תוקנו בעיות ובאגים שונים מהגרסאות הקודמות.


XnView
גרסה 1.25 לתוכנה החופשית המצוינת להצגת תמונות. בגרסה זו נוספה תמיכה בשפות רבות, כולל עברית.


The Noks
גרסה 1.2 למשחק האיסוף המשעשע. בגרסה זו נוספו סדרות חדשות של נוקים וסקינים לאלבום וגם המשחק עצמו עבר שידרוג.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by