ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
גט א לייף 

גט א לייף

 
 
שקד

גם חיי ההוללות הווירטואליים ממצים את עצמם מתישהו, ואחרי חוויה טראומטית משהו, נפרדות הבנות מהרשת, ואנחנו נפרדים מסקס והרשת. פרק אחרון בהחלט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שרון, אחות וירטואלית ותיקה שלנו, שהיתה אחת הסיבות העיקריות להגעתנו למפגש, היא ללא ספק ההפתעה הגדולה. מגיע אלינו בהתנצלות אדם בן 50 ומציג עצמו כאיתן, אבא של שרון. ליד המדורה הוא מספר לכולם ששרון היתה ממייסדות הערוץ והיא נהרגה בתאונת דרכים לפני כמה שנים. אף אחד מהקהילה הנוכחית לא הספיק להכיר אותה, אך האב האבל מצא נחמה בלתפוס את מקומה ולשוחח עם החברים שלה ובמשך השנים פשוט התאהב במדיום, באנשים ובהמשך קיום הזהות של בתו. "עכשיו אני מרגיש שמיציתי את זה, סגרתי מעגל ואני כבר מוכן לשחרר את שרון ולהיות אתכם כאיתן" הוא מצהיר וחלק מהחברים מחבקים אותו בדמעות.

"מחיי הערוץ, ארוץ לחיים", שלגיה לוחשת על אזני ותוך כדי קריצה היא מצביעה על בחור חמוד העומד במרחק מה מאתנו. "הוא חדש בערוץ. הוא הציע שנזוז מפה לאיזה מקום יותר שקט". למחרת ניסיתי לאתר אותה במשך כל היום כדי לשאול איך היה, אך היא נעלמה מעל פני האדמה. אפילו אמא שלה לא ידעה איפה היא. רק ב-11 בלילה היא התקשרה וסיפרה לי ביובש שהיא בילתה את 20 השעות האחרונות בנעמ"ת. "מה קרה, החלטת להתנדב?", אני צוחקת אך שלגיה שותקת מעבר לקו. "שלגיה?", אני מהססת.

"תקראי לי בשם שלי, שקד, קוראים לי עדי, זוכרת?", היא עונה לפתע בתקיפות. "אין יותר שלגיה. שלגיה נאנסה אתמול בערב על ידי בחור שהיא פגשה באינטרנט". אני לא אלאה אתכם בימים המטורפים שעברו על שלושתנו בעקבות האירוע, שבכל שמונה השנים הנאיביות והמטורפות שלנו ברשת, לא חלמנו שיכול להתרחש. אנחנו שחשבנו שאנו יודעות הכל, שולטות ברזי השיח ברשת ומסובבות את הגברים הווירטואלים על הזרת, גילינו שבטחון עצמי ואופטימיות לא מהווים תחליף לזהירות פשוטה.

רק אומר כי מלותיה האחרונות של שלגיה בהקשר לרשת התממשו ומחיי הערוץ היא אכן אצה לחיים ומעולם לא התחברה יותר לרשת לצרכים חברתיים.
 

התקרית הקשה השפיעה גם על פיצוצית, שגם היא רצה לחיים. יותר נכון, לרב חיים יצחק מקהילת חב"ד בצפת. "האינטרנט הוא תעתוע. הפעילות שלי באמצעותו רק הבליטה את הריקנות שהיתה בי", היא אמרה לי בזמן שעזרתי לה לארוז את חפציה לקראת תחילת הלימודים באולפנא. "אין סיפוק גדול יותר מאהבת האל. אל תשכחי לאחל בשמי לכל הקוראים שלך גאולה אישית מהירה".

ואני, מה אעשה עוד ברשת כששתי שותפותיי הנאמנות נטשו אותה? גם אותי כבר אי אפשר לראות בערוצי הצ`טים ושאר התוכנות כבעבר. אולי בגלל שהכל מתחיל לחזור על עצמו וכל כך מעט מזה הוא אמיתי. אך אל דאגה, אמנם ויתרתי על הרשת אך לא על הסקס. רק שעתה אני מתייצבת מולו פנים אל פנים, ב"סטולי". להתראות מחשבים, שלום שולחן באר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by