ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
קאונטדאון לגן עדן 

קאונטדאון לגן עדן

 
 
יוני  שדמי

הקלת אווירת הנכאים במשרד, אנשים שמחשבים קיצם לאחור, וגם ערימת זבל גדולה. שלוש תוכנות שימושיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cartoon of the day

סקוט אדאמס, יוצרו של הקומיקס הפופולארי דילברט
 סקוט אדאמס, יוצרו של הקומיקס הפופולארי דילברט   
"על ערש דווי", אומרת המימרה הנפוצה, "אף אחד לא אומר: לוואי והייתי מבלה עוד זמן במשרד". אלא שבמציאות, מה לעשות, נידונו לבלות את רוב חיינו בעשיית משהו שאנחנו לא אוהבים בכלל, ולמעשה, אם היו שואלים לדעתנו, וודאי היינו מעדיפים לשכב על איזה חוף, עם כמה וכמה בחורות (או בחורים) ופאנל מומחים שמסנתז דרכים חדשות להנעים את זמננו.

עד שחזון אחרית הימים הזה יגיע, יש לנו את התוכנה החביבה הזו: כמה פעמים ביום, התוכנה תעביר למשתמש בעליצות סטריפים של קומיקס מרחבי האינטרנט. קל לשימוש, חינמי, ובהחלט מנעים עוד יום אפרורי במשרד.

להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 144 קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT
 

LifeClock

שעון המוות המקורי
 שעון המוות המקורי   
התוכנה הזו היא בעצם גרסה מתקדמת של Deathclock.com. הרעיון פשוט אך אפקטיבי - מדידת הזמן, בדיוק של שנייה, עד ליום מותך. אך בעוד גרסת האונליין מסתפקת בכמה נתונים רפואיים לא רציניים בעליל (תאריך לידה ומין הם המאפיינים היחידים הנדרשים מהמשתמש), הרי שגרסת האופליין מסובכת בהרבה.

"לייףקלוק" משתמשת בטבלאות נתונים ממשלתיות רשמיות, שכוללות סטטיסטיקות מפורטות על הרגלי חיים ותופעות רפואיות שכיחות, בכדי לנסות ולצפות בצורה ריאליסטית את תאריך מותו של המשתמש האומלל. כמה דקות כשהחלון הזה על המסך, ומחשבות אובדניות יגיעו במהרה.


להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 820 קילובייט
דרישות מערכת - חלונות 95\98\NT

 

Vtuner

אלפי תחנות רדיו. הווי-טיונר
 אלפי תחנות רדיו. הווי-טיונר   
דבר יפה באינטרנט - אחד הדברים הכי יפים באינטרנט - הדבר הכי יפה באינטרנט - הוא הגיוון. הדרך הטובה ביותר לתאר את הרשת היא כערימה ענקית, כמעט קוסמית במימדיה, של הכל מכל כל, ממידע עסקי ועד לגנרטור הקקי הגדול.

בום הגיוון הגדול עוד לא הגיע - מיליוני תחנות טלוויזיה - אבל הדבר הכי קרוב כבר פה: אלפי תחנות רדיו. Vtuner היא תוכנה שמיועדת לכל מי שמאס במוזיקה עבשה נוסח עדות גלגל"צ, ולמי שלא מוצא את סיפוקו על הסקאלה המצומצמת והמשיחית במקצת שהרדיו בארץ מציע. אלפי תחנות רדיו מרחבי העולם, מתחנת-אימפריה ניו-יורקית שמגלגלת מיליונים ועד לאלכסיי חרוצ`קוב, ילד בן 16 ממוסקבה שמשדר מוזיקה של ריקודי עם רוסיים מסורתיים, הכל במרחק של קליק אחד בלבד.
להורדה מיידית
האתר הרשמי
גודל - 3.5 מגהבייט
דרישות מערכת - פנטיום 32, 120 מגהבייט,רילפלייר
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by