ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
פיפ"א :2002 שריקת הפתיחה 

פיפ"א :2002 שריקת הפתיחה

 
 
אסף גנדלר, עורך Game

לקראת יציאתו של פיפ"א 2002 למדפים בעוד כשבועיים, משחררת השבוע EA את גירסת הדמו של המשחק להורדה. החידושים? גרפיקה משופרת, שינויים בסגנון המשחק, ומערכת מסירות חדשה. אתם מוזמנים להוריד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפך בתוך שעות ספורות להורדה הפולרית ברשת. הדמו של פיפ``א 2002
 הפך בתוך שעות ספורות להורדה הפולרית ברשת. הדמו של פיפ``א 2002   
פיפ``א 2002, הדור הבא בסדרת משחקי המחשב הנמכרת בישראל בכל הזמנים, סדרת פיפ"א, עתיד להגיע לחנויות ישראל בין השבעה ל-15 בנובמבר. לקראת הפצתו של המשחק ברחבי העולם, שחררה השבוע חברת EA, האחראית על פיתוח המשחק והפצתו העולמית, את גרסת הדמו שלו, אשר הפכה בתוך שעות ספורות לאחת ההורדות הפופולאריות ברשת.

להצלחה זו ניתן לקשור שני גורמים עיקריים: גודלה הקומפקטי של ההורדה, המגיעה בגודל 15 מ"ב בלבד, והחידושים הרבים שהציגה לקהל אוהדי הכדורגל הממוחשב.

השחקנים הנלהבים אשר ימהרו להוריד ולשחק בגרסת הדגמה זו, יגלו כי מדובר בדמו קצר יחסית, אשר יאפשר לשחקנים לשחק במשך ארבע דקות בכל פעם, במפגש מרתק בין קבוצת מנצ`סטר יונייטד לקבוצת ארסנל.
 
ככה לא בונים חומה. חכו לקולו של יורם ארבל בגירסה הישראלית
 ככה לא בונים חומה. חכו לקולו של יורם ארבל בגירסה הישראלית   

הורדת גרסת ההדגמה למשחק מומלצת במיוחד לאוהדי הסדרה הוותיקים, אשר יגלו כי גרסת 2002 מצליחה להביא לשחקן חידושים ממשיים בסגנון המשחק, כדוגמת מערכת מסירות חדשה ורמת קושי גבוהה מבעבר.

על הגרסה הישראלית של המשחק, שקדו בחודשים האחרונים אנשי חברת הד ארצי מולטימדיה, האחראים על הפצת המשחק בארץ. להבדיל מפיפ"א 2000 או 2001, אשר שודר על-ידי רמי וויץ, הרי שהשידור-בזמן אמת של פיפ"א 2002 הופקד בידיו (או בקולו) של יורם ארבל. בהקלטות המוקדמות של המשחק אשר הגיעו לידינו, ניתן לשמוע מספר אמרות הזכורות לטוב, כמו "ככה לא בונים חומה!", ו"הללויה" המיתולוגיים. על עטיפת המשחק אשר תימכר בארץ, תופיע תמונתו של שליחנו בטורקיה, חיים רביבו.
 
 
אולם נראה כי השאלה האמיתית העומדת בפני פיפ"א 2002 בימים אלו, היא האם הצליחו אנשי Sports EA לחדש את המשחק במידה משמעותית מספיק, אשר תוביל את אוהדי הכדורגל בישראל ובעולם, גם השנה, אל חנויות המשחקים. התשובה לשאלה מסקרנת זו, והביקורת העולמית הראשונה על פיפ"א 2002, יפורסמו כבר בסוף השבוע הקרוב, בביקורת המלאה על המשחק שתתפרסם בנענע.

בינתיים, אתם מוזמנים להוריד את גירסת הדמו, וליהנות מהשיפורים הגרפיים והסגנוננים במשחק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by