ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בית הזונות הקטן הטוב ביותר ברשת 

בית הזונות הקטן הטוב ביותר ברשת

 
 
אחי רז

סמרל (בעיקר גרפיקה) ואדי (בעיקר מילים) הם מפעילי הבורדל, אתר ארוטיקה סאטירי מושקע ומעוצב. בין חלומות על נערת השבוע לתנוחת הוורקוהולים, הם הספיקו לארח אותנו לערב של אלכוהול וגברים. מסע למעמקי התוכן העצמאי ברשת הישראלית - כתבה שלישית בסדרה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרט מתוך תנוחת השבוע
 פרט מתוך תנוחת השבוע   
יחסית לשני אנשים העוסקים בפורנו באינטרנט, גם אם מנסים לתמוך זאת ביומרה אמנותית/סאטירית, סמרל ואדי זחוחים למדי.

נפגשנו בבית קפה תל-אביבי קטן ואפלולי ברחוב באזל, ממנו המשכנו לדירת הפנטהאוז המאובזרת של אחד מהם. לאחר שסירבתי בנימוס, בזה אחר זה, למרטיני, קוניאק איכותי וסינגל-מאלט אירי, החלטנו שכדאי להתחיל לעסוק בנושא שלשמו גררנו את גופותינו הנמקות לאורך חצי מהעיר המפוחמת.

הבורדל, פנטזיה סאטירית על תענוגות החיים, הוקם על ידי סמרל - מעצב גראפי בוגר בצלאל, ואדי סולומון - קופירייטר ומייסד אתר הסאטירה הוותיק קום-אדי. השניים מציעים לסוטי מין וחרמנים בעלי פרטנזיות אינטלקטואליות, חומרים ארוטיים ופורנוגרפיים שעברו עיבוד גראפי, לצד טקסטים מיניים מפולפלים, לאנשים שאוהבים דברים כאלה.

השניים בהחלט לא נראים כמי שמהלכים, נוטפי זיעה, על החבל הדק והרעוע, שמפריד בין המוקצה למקובל. אנשים מכובדים, משעשעים ומשועשעים, ריחניים, נאים ומסורקים בקפידה, כאילו השתכשכו זה עתה באמבט של לגיטימציה חברתית. את אתר הפורנו המחוכם שלהם הקימו מאפס, על חורבותיו של מפגש אקראי. "הבורדל", הם נזכרים, "נולד במפגש אקראי, כאשר נזקקנו האחד לשרותי השני בתחומי העיסוק שלנו. מבירה לבירה וממלצרית לעוברת אורח, החלטנו להקים אתר ארוטי, המשלב את היכולות היצירתיות שלנו בתחומי הגרפיקה, הקופירייטינג, ההומור והארוטיקה. הביצוע הלך מהר מאוד, אם כי כל הזמן הקפדנו להסיק מסקנות, לתקן טעויות, לשפר ולהוסיף תכנים חדשים. תוך תקופה קצרה פנתה אלינו בחורה מבריקה, מצחיקה ובעלת נסיון רב בשם תמרה, ונידבה מספר קטעים מרטיטים מיומניה האישיים. מעבר לכך איננו יכולים לפרט, בגלל הסכמי הסודיות המחמירים עליהם אנחנו חתומים".
 

קוניאק מידי דוגמנית צעירה

פרט מתוך הקומיקס `זימה`
 פרט מתוך הקומיקס `זימה`   
כאתר שמתמרן בין פורנו להומור, על הצרכים של איזה קהל הוא נועד לענות?

"בראש ובראשונה, על הצרכים שלנו. אנחנו קהל מאוד טיפוסי ונלהב. מעבר לכך, האתר יוצר למעשה עולם שלם של פנטזיות. הבורדל הוא פנטזיה מינית מופלאה וכל מי שמסוגל ורוצה להנות מהעולם המופלא הזה עושה את זה אצלנו. לא משנה אם מדובר בנער מיוחם שרוצה לאונן, בזוג מאוהב, בגבר או אישה פגועים - יש מקום לכולם. הבורדל פונה באופן טבעי לאנשים עם ראש פתוח שמסוגלים להגיע לעומקים נוספים, מעבר למעמקי הוואגינה שמציעים אתרי הסקס הרגילים. זה לא שמי שלא גולש בבורדל הוא אידיוט, אבל על פי נתוני הגולשים שנרשמו כחברים באתר, זהו קהל מאוד איכותי".

בשלב זה לא יכולתי עוד לעמוד בהפצרותיהם של השניים, ומצאתי עצמי, בניגוד לכל כללי האתיקה העיתונאית, אומר כן לכוסית קוניאק, אותה מגישה לי דוגמנית צעירה ושזופה, שפלג גופה העליון מעורטל חלקית. הנה אני מכלה את השנים הטובות ביותר של חיי בתמלול ראיונות ועריכת טקסטים מרושלים - התגנבה למוחי המחשבה המעיקה - בזמן שבמרחק שניים-שלושה בלוקים ממני, מנהלים אנשים אחרים את חייהם כמו בספר של פ. ג`. וודהאוז. למרות זאת, גם הם מתלוננים.

"הבורדל גוזל הרבה מאוד זמן. החל ביצירות הגרפיות המדהימות של סמרל, הצילומים המפרכים, הבחינות והראיונות לנערת השבוע, הכתיבה ואינסוף ישיבות תכנון", מלין אחד מהם. האתר מתעדכן פעמיים בשבוע - עמודי המרתף, שמוקדשים לחומרי ההארד-קור, בימי ראשון, ועמודי שאר המדורים, בהם נערת ותנוחת השבוע, החלום שלי והפסקסולוג, בימי שלישי. "יש לנו בממוצע 900 מבקרים שונים ביום ואנחנו תמיד מוכנים להציג את הגרפים", מצהיר השני.
 

ומה עם הכסף?

מאיה, נערת השבוע
 מאיה, נערת השבוע   
ומה עם הכסף, באמת?

"אנחנו רואים המון כסף! לא חלמנו שנראה כל כך הרבה כסף. אנחנו רואים אותו, ועוקבים אחריו כל הדרך מהבנק ועד הרגעים האחרונים לפני שהוא נעלם. עם זאת, אנחנו מודים שהחשיפה הגדולה של הבורדל והקומ-אדי בהחלט משפיעה לטובה על התחומים המקצועיים של כל אחד מאיתנו - העיצוב הגרפי והקופירייטינג".

אתם רואים באינטרנט פורמט אידיאלי לתחום התוכן שאתם מייצרים?

"האינטרנט הוא פורמט מצויין בגלל שהוא אמצעי תקשורת זול זמין ויעיל. זה כל הקטע שלו. הרי אם אתה לא נולד למשפחת מוזס או להוא עם עסקת הטיעון, אין לך שום דרך יעילה ליצור ולפרסם תכנים ברבים. אנחנו לא משתמשים באינטרנט כאופציה הזמינה והזולה, אלא כאופציה היחידה".

וקהילה מה? הייתם רוצים לפתח את האינטראקציה עם הקהל שלכם?

"זה לא כל כך מעשי. ראשית, אנחנו מציגים כאן רעיון, יצירה עם מסר מאוד אישי וספציפי. אנחנו כמו מסעדה שמגישה תפריט שאנו מאמינים שהוא ייחודי ואיכותי. תאר לך שהיינו משתפים את הסועדים בתכנון התפריט, והם היו רוצים להחליף את המרק זנב-שור או הסורבה, עם חומוס אחלה וצ`יפס של תפוגן. הרי גם כשאתה הולך לסרט או הצגה, אף אחד לא עוצר ושואל אותך מה אתה רוצה לראות. לא טוב, אל תבוא.
 
 

תוגתה של דוגמנית צעירה

העיסוק בפורנוגרפיה מקוונת לגיטימי בעיניכם, או שאתם משתדלים שלא לשתף בו את חבריכם לשיחות הסלון?

"שאלה נהדרת", הם מחמיאים לי. "אנחנו לא חושבים שאנחנו עוסקים בפורנוגרפיה. לפעמים אנחנו חולמים ומפנטזים על זה, אבל זה לא פורנו, אפילו לא רך. אם היינו באים לביתה של נערת השבוע, דופקים מספר ומוסיפים כמה טקסטים בגרמנית, אז בהחלט היה לנו על מה לספר בשיחות הסלון. אבל לא, בקושי יש לנו זמן לטקסטים בעברית עם הנשים שלנו. מצד שני אנחנו לא ממש רצים לספר לחבר`ה על האתר. זה לא מתאים לכל אחד, ואנחנו מנסים לחסוך מעצמנו את הפרצופים המצחקקים והנבוכים או את מבטי התוכחה. יש להניח שרוב החברים שלנו יגיעו לבורדל בשלב זה או אחר וכל אחד יתמודד עם זה בדרכו".

מבט קצר לעבר השעון גילה כי הגיע הזמן ללכת הביתה. ניצלתי הפסקה קצרה בשטף הדיבור הבלתי פוסק של הצמד, כדי להתנצל על כי בניגוד למובטח, לא אוכל לבלות את הלילה בדירתם. בזווית העין הבחנתי בתוגה עדינה משתלטת על פניה היפות של הדוגמנית הזוהרת. השלושה עטפו אותי במילות חנופה. לאחר מספר פעולות שכנוע זריזות, הבטחתי להשאר לעוד כמה שאלות.

מודלים אינטרנטיים לחיקוי?

האמת היא שעדיין לא ראינו אתרים שמנסים לחקות אותנו, זה ודאי יבוא בהמשך.

תוכניות עתידיות לפיתוח האתר? מה עם מרצ`נדייזינג?

אנחנו עובדים על זה בימים אלה ממש. הכוונה היא לפתוח חנות מתנות מאוד ייחודית. לא ויברטורים משחות ושמנים. אלא מתנות ייחודיות לאנשים שאוהבים באמת. חנות אקסלוסיבית לאנשים שיודעים להעריך דברים מסוג זה. אין לנו כוונה להתעשר מזה, אבל זה בהחלט עשוי להקל עלינו את עלויות התחזוקה ולאפשר לנו להוסיף עוד ועוד תכנים.

לסיום, שלושה לינקים עמוקים שאדי וסמרל אוהבים במיוחד:

הפתעה א`

הפתעה ב`

הפתעה ג`
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by