ב-Online
 
 
 
 
 
 
 
 
בוגדים בלבד 

בוגדים בלבד

 
 
שקד

אחרי ששלגיה מגלה, לחרדתה, כי צדקה פיצוצית כשהכריזה ש"כל מי שמזיין לך את השכל גם יזיין אותך", היא יוצאת למסע צלב כנגד הבוגדים ברשת. בו בזמן, גם פיצוצית לא מלקקת דבש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עוד חתונה חסרת סיכוי
 עוד חתונה חסרת סיכוי   
האינטרנט פתח עולם חדש בפני הגברים הנשואים: אפשר לבגוד מתוך חדר השינה. ביד אחת ללטף את הרעייה ובשניה (זאת עם הטבעת) לפלרטט עם מישהי על הלפטופ. עבור חלקם, השיחות או הסייברסקס מהווים אמצעי פורקן בלבד, אך עבור רבים אחרים, זהו מקור המפגשים הדיסקרטיים העשיר ביותר. "האינטרנט מגדיר מחדש את מושג הבגידה" אני אומרת. "עד עכשיו הבגידה נתפשה כאקט הפיזי של הסקס בלבד ולמחשבות על כך לא הייתה משמעות. האינטרנט מאלץ אותנו לחשוב האם סקס-טקסט הוא סוג של מחשבה או סוג של נוכחות".

"מי שמזיין לך יותר מדי את השכל בסוף גם יזיין אותך" קובעת פיצוצית. "לא כולם בוגדים" מגנה שלגיה על הידיד החדש שלה, חזי, חשב בחברה מוכרת. "חזי אוהב את אשתו, הוא נמצא ברשת בשביל הח`ברה. הנה, בשבוע הבא אנחנו מארגנים קומזיץ, רוצות לבוא?" בעודי חולקת תפוח אדמה אפוי עם חזי, הסתבר לי שאשתו חושבת שהוא עובד קשה על הדו"ח הרבעוני כשבעצם הוא מעביר את לילותיו ברשת; הערב, היא חושבת שהוא במילואים. "היא לא תבין מה יש לי במשותף בכלל עם מדריכות צופים בנות 16 וסבתא חרדית בת 50 עם לשון חריפה" הוא מתנצל.

מאז הקומזיץ חלפו שמונה חודשים, במהלכם הספיק חזי להתגרש ולעבור לגור עם סטודנטית בת 23 שהכיר ברשת. את זה אשתו כבר הייתה מסוגלת להבין. "גבר הולך לאיבוד דרך מקלדת" מזמזמת פיצוצית, "אולי הוא באמת לא היה מעורב בקהילה הזאת מלכתחילה במטרה לבגוד, אבל הכתובת היתה על הקיר, הוא לא קרא את האותיות הקטנות של הגרפיטי". שלגיה לקחה את זה יותר קשה מאשתו והכריזה על "דין רודף" כנגד הנשואים הבוגדים ברשת. אבוי לנשוי, או אפילו אחד שסתם גר עם חברה שלו, שהיה נתקל בשלגיה במקרה ברשת. בנחישות של איש אינקוויזיציה, סבלנות של כומר מוודה וחטטנות של קב"ן, היא התישה את הבוגדים בפוטנציה, בניסיון להבין מה מניע אותם.
 

איפה פה יורדים לאיילון?

"השפע הוא וירטואלי, תפסת מרובה לא תפסת. אם אתה אוהב אותה תשקיע בה, תהפוך אותה למעורבת שוב בחיים שלך. אם כבר לא, אל תהיה שפן ותכבד אותה מספיק כדי לעזוב אותה. אם היה לי חבר בכלל לא הייתי לוחצת על מתג ההפעלה של המחשב" - כך הטיפה לכל אחד מהם. אז אחד סיפר לה שאשתו בדכאון קליני חסר סיכוי וככה הוא משלים עם זה. השני מכר לה תאוריות של אושו על ההיסטוריה המלאכותית של המונוגמיה ומי שהרוויח מזה בסוף זה המטפל ההוליסטי של שלגיה, שקיבל אחד מהם עם אשתו לקורס טנטרה לזוגות, ולשני עשה טקס גירוש רסיסי קארמה מכל הבחורות ששכב איתן.

"שתהיה לי בריאה, אמרתי לאיילון להזהר ממנה", פיצוצית ספקה כפיה. פיצוצית הכירה את איילון באודיגו לפני כמה שבועות, כשהחליטה לחפש משהו רציני יותר. הוא סיפר לה שהוא גר עם חברתו מזה שש שנים והם עומדים להתחתן בחודש הבא. "אני לא חושב שאני מסוגל לבגוד בה אבל אני מוצא את עצמי מחפש כל הזמן לאשרר את האהבה שלי אליה דרך אחרות" התוודה איילון. פיצוצית כבר הבינה שרציני לא ייצא לה מפה, אבל איכשהו הקשר נשמר. מכיוון שהם גרים קרוב, היא הצטרפה אליו פעם לטיול עם הכלב בפארק הירקון.

"אפילו הכלב הריח את המתח המיני באוויר" סיפרה פיצוצית. "הוא אמר שהוא סיפר עלי לפסיכולוגית שלו, ושהוא כל הזמן מתפתה לשכב איתי למרות שהוא מת על החברה שלו ותאריך החתונה הולך ומתקרב. הפסיכולוגית שלו חושבת שמדובר בחשש נורמלי מפני ההתמסדות שהוא משליך עלי". שלגייה הייתה מסגירה את פיצוצית לידי הטליבאן, אם רק היתה יודעת שהיא באה במגע עם הרצועה של הכלב של גבר עם הרהורי בגידה על סף החופה. לכן, רק מקריאת שורות אלו היא תדע, שלפני כמה ימים איילון קפץ סוף סוף למים.
 

פו הדב במיטה

הוא עמד בדלת עם צנצנת דבש ודקות ספורות אחר כך, לקק אותו מפטמותיה של פיצוצית. פיצוצית עקבה אחרי תנועותיו בסקרנות. "עם החברה שלך אתה לא עושה דברים כאלו?" התעניינה תוך כדי. "אנחנו עושים הכל" השיב בפה דביק. "אז מה בעצם חסר לך איתה?" פיצוצית לא הרפתה. "מי אמר שחסר משהו?" איילון התרומם. "להפך, כשאני נמצא פה אתך אני רק מבין כמה אני אוהב אותה וכמה היא נפלאה מאין כמוה. אני אביא לה היום פרחים", הוא מציין בסיפוק ופיצוצית שולחת בו מבט ספק נעלב ספק מזלזל וממלמלת: "שמחתי להיות לך לעזר".

אתמול הוא שלח לה אימייל תודה בו פרש תאוריה שלמה על איך שהבגידה שלו רק חיזקה את יחסיו עם כלתו לעתיד. ופיצוצית השיבה לו במשפט אחד: "אני מקווה למען שניכם שלא תנסה לפתח דוקטורט על התיאוריה הזאת". ולרגע, היא נשמעה לעצמה כמו שלגיה. "מה התפוסים האלו רוצים מאתנו, אישור נוטריוני שהאשה שלהם הכי טובה בעולם?" התמרמרה בפניי. "הם חושבים שזה סקסי שהם נכנסים למיטה שלנו עם קולר שרשומים עליו הפרטים של מישהי אחרת? `מים גנובים ימתקו` זה היה לפני שבן לאדן ניסה להרעיל אותם ולפני שהמציאו את האבנית. האינטרנט משחית אותנו, אחותי".

"זה לא ככה, תמיד היו את אלו שפיתו אותך בעבודה ובצבא, ישבו בברים בלי הטבעות והיית מגלה את זה כשכבר מאוחר מדי" אני מגוננת על המדיום. "פשוט ברשת הכל גלוי ואת נחשפת לזה יותר. האינטרנט לא ייצר יותר בוגדים, הוא פשוט הפך אותם לחצופים יותר". ופתאום חשבנו שתינו על מסע הצלב מעורר הרחמים של שלגיה, שמנסה לטהר את הרשת עם ליזול וירטואלי, כדי שאם הנסיך שלה יעבור בסביבה עם פאקו רבאן על הצוואר, היא תצליח להריח. האם נותר בכלל מישהו "נקי" באינטרנט, צח כשלג בשביל השלגיה שלנו?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by